Finsko – Švýcarsko 0:0 (12:30) | Česko – Německo 0:0 (16:00)
před zápasem
Finsko
0:0 (-:-, -:-, -:-)
Švýcarsko
Neděle 18.02.2018, 12:30 • Hradec Králové • Turnaj pěti (U19)
Partner:
   
  Švýcarsko
  Hráči ze země helvétského kříže čekali na vítězství poměrně dlouho dobu. Jejich radost z výhry přišla v sobotu, když si poradili s houževnatými Němci 1:8. Pokud by v nedělním střetnutí uspěli proti favorizovaným Finům, mohli by ještě zamíchat s celkovým pořadím. Co se týče plusových a mínusových bodů, tak tam jsou Švýcaři v záporných číslech. (22:37:55)
   
  Finsko
  Seveřané si v sobotu dopřáli zaslouženého odpočinku, a tak je možné, že budou mít více sil do utkání, které by nám mělo napovědět, jak jednotlivé týmy dopadnou. Finové disponují velkou ofenzivní silou, kterou například ukázali proti Německu či Švédsku. V posledním vzájemném duelu si hráči země tisíců jezer připsali výhru 5:1.
   
  Poslední den turnaje pěti zemí nám nabídne duel mezi Finskem a Švýcarskem. Severský celek je na tom o poznání lépe, když má na svém kontě již dvě výhry, zatímco jejich vyzyvatel pouze jednu. Co se týče tabulkového postavení, tak tam jsou Finové na druhém místě a Švýcaři na čtvrtém, ale tento zápas může s pořadím ještě zamíchat.
   
  Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.
   
   

  Filip Novák

  Branky a nahrávky:


  Finsko:
  Švýcarsko: