Česko – USA 0:0 (16:00)
před zápasem
Česko
0:0 (-:-, -:-, -:-)
USA
Neděle 18.02.2018, 16:00 • Järvenpää • Reprezentace do 17 let
Vsaďte si:
Partner:
   
  Je před námi další mezistátní přátelské utkání hokejové reprezentace U17, ve kterém se naši mladíci představí proti stejně starému výběru z USA. Češi si v tomto roce počínají poměrně dobře, zatím sehráli tři utkání, všechna proti obtížným soupeřům. V prvním zápase porazili Finy 3:2, ve druhém podlehli Švédům 3:2 po nájezdech a ve včerejším, třetí letošním zápase, porazili velmi silné Rusko 3:2. Špatně tedy rozhodně náš tým nehraje, uvidíme, na co to bude proti favorizovanému USA stačit.

  Mladící z USA se mohou pyšnit neuvěřitelnou bilancí, kdy dokázali vyhrát čtrnáct zápasů v řadě. Jejich celková bilance z posledních třiadvaceti utkání je neskutečných 22-1. Jediní, kdo dokázali Američany porazit, jsou Rusové, kteří v polovině prosince zvítězili 4:1. Od té doby je ale americká mašina opět nezastavitelná, v tomto roce zvládli porazit 5:4 Rusy, 10:2 Švédy a dnes také 3:1 Finy.

  USA je v tomto zápase favoritem, uvidíme, nakolik dokáží svoji roli potvrdit. Nám nezbývá nic jiného, než držet našim klukům palce a přát jim co nejlepší výsledek. (23:05:15)
   
  Vítám vás u on-line přenosu. Dnes vás provedu reprezentačním utkáním výběrů do 17 let České republiky a USA.
  Začátek utkání je naplánován na 16:00.
   
   

  Daniel Juráš

  Branky a nahrávky:


  Česko:
  USA: