Troyes – Dijon 0:0 (kon.)
ESTAC Troyes
0:0 (0:0)
Dijon FCO
Úterý 20.02.2018, 18:30 • Stade de l'Aube, Troyes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 24. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (20:43:58)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 6:7. Rohy: 8:6. Ofsajdy: 1:6. Fauly: 15:13.

Je dobojováno. Dohrávka 24. kola branku nepřinesla, body se dělí. První dvě třetiny tohoto utkání nám téměř nic nenabídly, poté se však oba celky dostaly do obrovské příležitosti. Hosté vykopávali míč z brankové čáry, později trefili břevno. V závěru už bylo evidentní, že nikdo nechce chybovat, remíza je zasloužená.

90+5

90+4
    Hosté budou vhazovat na polovině hřiště. Víc už se pravděpodobně v tomto zápase nestane, rozhodčí každou chvílí odpíská konec.

90+3
    Z pravé strany centroval kapitán Azamoum. Balón skončil až za brankou Reyneta, za malou chvíli se rozeběhne závěrečná minuta.

90+2
    Hra se v nastavení hodně kouskuje, zatím to nevypadá, že by některý z celků měl získat všechny tři body.

90+1
    Hlavní sudí přidal čtyři minuty nad rámec druhého poločasu. Domácí příznivci ožili a ženou svůj tým za vstřelenou brankou.

90
    Haddadi už balón nestihl na hrací ploše, vhazovat budou domácí fotbalisté, bude to na vlastní polovině poblíž rohového praporku.

88
    Penalty se v tuto chvíli dožadovali i domácí! Jeannot upadl hodně teatrálně, rozhodčí zůstává klidný, hra pokračuje!

87
    Závěr utkání se blíží, domácí teď budou z pravé strany hřiště rozehrávat svůj další rohový kop, dnes už osmý.

86
    Jeannot teď zkoušel překvapit Reyneta střelou na vzdálenější tyč. Ta však hostujícímu brankáři nenadělala žádné vážnější problémy.

84
    Pořádně se přiostřilo, Haddadi teď vidí zaslouženou žlutou kartu, Pelé se jen těžce zvedá ze země.

84
    Bez žlutého napomínání už se však neobešel tento zákrok, do kterého šel Ben Saada oběma nohama napřed.

83
    S důrazem to na polovině hřiště přehnal Tavares, který může být rád, že se celá situace obešla bez žluté karty.

82
    To byla tutovka! Po centru Azamouma se ve vápně dostal do zakončení úplně volný Deplagne. Ten s přispěním hostující obrany míč poslal těsně vedle branky!

81
    Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Naïm Sliti, přichází Benjamin Jeannot.

80
    Za malou chvíli se rozeběhne závěrečná desetiminutovka hry. Vypadalo to na rohový kop, nakonec z toho bude pouze odkop od domácí branky.

79
    Diváci se nyní hlasitě dožadovali odpískání faulu. Rozhodčí zůstává naprosto klidný a hra pokračuje.