Calgary – Boston 1:2 (po pr.) | Nashville – Ottawa 5:2 (kon.) | Chicago – Los Angeles 1:3 (kon.)
Vegas – Anaheim 0:2 (kon.)
Nashville Predators
5:2 (2:1, 2:1, 1:0)
Ottawa Senators
Úterý 20.02.2018, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

To už je z mé strany vše. někdy zase u NHL na počtenou! (04:53:03)

Československá stopa

Marián Gáborík (OTT) 0+0, 0 střel, čas na ledě 15:23

1. Viktor Arvidsson (NSH) 2+0
    2. Ryan Ellis (NSH) 1+1
    3. Filip Forsberg (NSH) 0+2

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 41:38 (9:14, 15:15, 17:9)
    Zblokované střely – 13:19
    Vyhraná vhazování – 38:33
    Trestné minuty – 6:10
    Hity – 15:13

Ve třetí třetině už domácí neponechali nic náhodě a ve 49. minutě navíc zvýšil na konečných 5:2 Craig Smith. Na hattrick pak ještě několikrát útočil dvougólový Viktor Arvidsson, ale to mu už ottawský gólman Anderson nedovolil. Predátoři se tak po dvou porážkách zase dočkali výhry.

59:43
    Aréna stojí a aplauduje Predátorům za dnešní výkon.

59:09
    Hosté jsou kompletní, do konce zbývá necelá minuta.

58:55
    Dělovku Subbana od modré vyrazil Anderson. Hosté vzápětí vyhazují.

58:20
    Johansenova střela prosvištěla kolem hostující branky. Ottawa se osvobozuje.

57:34
    Viktor Arvidsson pálil z pravého kruhu, našel lapačku Craiga Andersona.

57:08
    Arvidssona ale sekl Fredrik Claesson. Domácí tak mají k dispozici přesilovku.

56:48
    Viktor Arvidsson jel sám na Andersona. Zkusil forhendovou kličku, ale Anderson mu nedovolil skórovat!

56:14
    Z ostrého úhlu vystřelil Colton Sissons. Anderson jeho ránu vyráží.

56:03
    Zakázané uvolnění domácích.

55:55
    Senators měli velkou šanci na snížení! Nick Shore výborně našel najíždějícího Erika Karlssona, který byl sám před Rinnem, ale neprostřelil ho. Puk uvízl pod betony gólmana Predators!

55:24
    Hosté zahráli na zakázané uvolnění.

55:09
    Arvidsson se tentokrát snažil tečovat puk před Andersonem. Ten ale zasáhl úspěšně.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 10. Josi (Ellis, Turris), 15. Arvidsson (Johansen, F. Forsberg), 27. Ellis (Josi, Fiala), 30. Arvidsson (F. Forsberg), 49. C. Smith (Fiala) – 17. Pageau (Mark Stone, E. Karlsson), 29. M. McCormick (Claesson, N. Shore)

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Ellis (A), Josi (C), P. K. Subban, Ekholm, Y. Weber, Jemelin – Arvidsson, Johansen, F. Forsberg (A) – C. Smith, Turris, Fiala – Järnkrok, Bonino, Hartnell – Watson, Sissons, Salomäki.
    Ottawa Senators: C. Anderson (Condon) – E. Karlsson (C), Oduya, Ceci, Borowiecki, Chabot, Claesson – Gáborík, Duchene, Hoffman – Mark Stone (A), Brassard, Z. Smith (A) – Pyatt, Pageau, Pääjärvi – Dumont, N. Shore, M. McCormick.

Rozhodčí: Meier, Brenk – Knorr, Murphy

Diváci: 17177