Přehled událostí ZOH Pchjongčchang 2018 - 11.den | (kon.) |
Smíšená štafeta (2x6 + 2x7,5 km) | Vítěz: Francie (kon.) |
Ženy - 1000 m (kvalifikace) | Vítěz: S. Schultingová (NED) (kon.) | | | Muži - 500 m (kvalifikace) | Vítěz: T. Wu (CHN) (kon.) |
Ženy - štafeta 3000 m (finále) | Vítěz: Jižní Korea (kon.) |
Individuální závod - skoky (velký můstek) | Vítěz: A. Watabe (JPN) (kon.) | | | Individuální závod - běh na lyžích (10 km) | Vítěz: J. Rydzek (GER) (kon.) |
Taneční páry - volné tance | Vítěz: T. Virtueová, S. Moir (CAN) (kon.) |
Ženy - Dvojbob (1. a 2. jízdy) | (kon.) |
Ženy - Half pipe (finále) | Vítěz: C. Sharpeová (CAN) (kon.) | | | Muži - Half pipe (kvalifikace) | Vítěz: A. Blunck (USA) (kon.) |
Muži - dopolední program | (kon.) | | | Ženy - odpolední program | (kon.) |
Muži - večerní program | (kon.) |
konec
Ženy - Half pipe (finále)
Vítěz: C. Sharpeová (CAN)
Josef Cestr
Pořadí po 2. jízdě:
1. Cassie Sharpeová (CAN) 95,80
2. Marie Martinodová (FRA) 92,60
3. Brita Sigourneyová (USA) 89,80
4. Annalisa Drewová (USA) 86,80
5. Valerija Demidovová (OAR) 80,60
6. Ajana Onozukaová (JPN) 77,20
7. Rowan Cheshireová (GBR) 75,40
8. Sabrina Cakmakliová (GER) 74,20
9. Kche-sin Čang (CHN) 73,00
10. Rosalind Groenewoudová (CAN) 70,60
11. Maddie Bowmanová (USA) 26,40
12. Anais Caradeuxová (FRA) DNS
Startovní listina:
1. Anais Caradeuxová (FRA)
2. Rosalind Groenewoudová (CAN)
3. Valerija Demidovová (OAR)
4. Rowan Cheshireová (GBR)
5. Kche-sin Čang (CHN)
6. Sabrina Cakmakliová (GER)
7. Maddie Bowmanová (USA)
8. Ajana Onozukaová (JPN)
9. Annalisa Drewová (USA)
10. Brita Sigourneyová (USA)
11. Marie Martinodová (FRA)
12. Cassie Sharpeová (CAN)
1. Cassie Sharpeová (CAN) 95,80
2. Marie Martinodová (FRA) 92,60
3. Brita Sigourneyová (USA) 89,80
4. Annalisa Drewová (USA) 86,80
5. Valerija Demidovová (OAR) 80,60
6. Ajana Onozukaová (JPN) 77,20
7. Rowan Cheshireová (GBR) 75,40
8. Sabrina Cakmakliová (GER) 74,20
9. Kche-sin Čang (CHN) 73,00
10. Rosalind Groenewoudová (CAN) 70,60
11. Maddie Bowmanová (USA) 26,40
12. Anais Caradeuxová (FRA) DNS
Startovní listina:
1. Anais Caradeuxová (FRA)
2. Rosalind Groenewoudová (CAN)
3. Valerija Demidovová (OAR)
4. Rowan Cheshireová (GBR)
5. Kche-sin Čang (CHN)
6. Sabrina Cakmakliová (GER)
7. Maddie Bowmanová (USA)
8. Ajana Onozukaová (JPN)
9. Annalisa Drewová (USA)
10. Brita Sigourneyová (USA)
11. Marie Martinodová (FRA)
12. Cassie Sharpeová (CAN)
...
- 1. 95.80 b.
- 2. 92.60 b.
- 3. 91.60 b.
- 4. 90.80 b.
- 5. 82.20 b.
- 6. 80.60 b.
- 7. 75.40 b.
- 8. 74.20 b.
- 9. 73.00 b.
- 10. 70.60 b.
- 11. 27.00 b.
- DNS
1. Cassie Sharpeová (CAN) 95.80
2. Marie Martinodová (FRA) 92.60
3. Brita Sigourneyová (USA) 91.60
4. Annalisa Drewová (USA) 90.80
5. Ajana Onozukaová (JPN) 82.20
6. Velerija Demidovová (OAR) 80.60
7. Rowan Cheshireová (GBR) 75.40
8. Sabrina Cakmakliová (GER) 74.20
9. Kche-sin Čang (CHN) 73.00
10. Rosalind Groenewoudová (CAN) 70.60
11. Maddie Bowmanová (USA) 27.00
12. Anais Caradeuxová (FRA) DNS