USA – Slovensko | 5:1 (kon.) | | | Slovinsko – Norsko | 1:2 (po pr.) | | | Švýcarsko – Německo | 1:2 (po pr.) |
Finsko – J. Korea | 5:2 (kon.) |
Švédsko – Korea | 6:1 (kon.) | | | Švýcarsko – Japonsko | 1:0 (kon.) |
Calgary – Boston | 1:2 (po pr.) | | | Nashville – Ottawa | 5:2 (kon.) | | | Chicago – Los Angeles | 1:3 (kon.) |
Vegas – Anaheim | 0:2 (kon.) |
Letňany – Sokolov | 2:5 (kon.) |
Žďár n/S – Jihlava | 3:6 (kon.) | | | Kladno – PZ Kladno | 3:2 (kon.) |
Litvínov – Chomutov | 3:4 (kon.) | | | Mountfield HK – Trenčín | 1:2 (kon.) | | | Kometa Brno – Soči | 7:1 (1:1 po s.n.) |
SC Langnau Tigers – Vítkovice | 1:2 (kon.) |
Světlá nS – BK Havlíčkův Brod B | 4:1 (kon.) | | | Choceň – Polička | 6:4 (kon.) |
konec
Rytíři Kladno
3:2
(1:0, 1:1, 1:1)
PZ Kladno
Michal Hladký
Branky a nahrávky:
6. Urban (Robovský), 27. Kraus (Ton), 52. Bulva (Robovský, Alscher) – 36. Štrombach (Darsa, Strnad), 56. Štrombach
Rozhodčí: Šindel – Brejcha, Jelínek
Diváci:
Neproměněná penalta:
Rytíři Kladno:
Suk (Gabriška) – Staněk, Alscher, Robovský, Kohlíček, Sýkora, Ticháček – Chrenka, Bašta, Kleveta, Procházka, Kraus, Bulva, Sachr, Šimek, Sojka, Ton, Urban, Ullrych, Šapovaliv
Náhradníci:
Trenér:
PZ Kladno: Burda (Pulec) – Vyhnal, Horák, Krejžík, Vinš, Brejcha – Strnad, Štrombach, Hurta, Karmazín, Votoupal, Šťastný, Šugár, Darsa, Pulda, Vimmer, Hanousek, Adam
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
PZ Kladno: Burda (Pulec) – Vyhnal, Horák, Krejžík, Vinš, Brejcha – Strnad, Štrombach, Hurta, Karmazín, Votoupal, Šťastný, Šugár, Darsa, Pulda, Vimmer, Hanousek, Adam
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Šindel – Brejcha, Jelínek
Diváci:
Autorem branky je VOJTĚCH ŠTROMBACH.
Autorem branky je FILIP BULVA. Asistence: Robovský a Alscher.
Autorem branky je FILIP ŠTROMBACH. Asistence: Darsa a Strnad.
Vyloučení v týmu PZ Kladno (Vinš – 2 min., hrubost).
Autorem branky je JIŘÍ KRAUS. Asistence: Ton.
Autorem branky je TOMÁŠ URBAN. Asistence: Kleveta.
Rytíři Kladno: Suk (Gabriška) – Staněk, Alscher, Robovský, Kohlíček, Sýkora, Ticháček – Chrenka, Bašta, Kleveta, Procházka, Kraus, Bulva, Sachr, Šimek, Sojka, Ton, Urban, Ullrych, Šapovaliv
PZ Kladno: Burda (Pulec) – Vyhnal, Horák, Krejžík, Vinš, Brejcha – Strnad, Štrombach, Hurta, Karmazín, Votoupal, Šťastný, Šugár, Darsa, Pulda, Vimmer, Hanousek, Adam
Rozhodčí: Šindel – Brejcha, Jelínek.