Toronto – Florida 1:0 (kon.) | Philadelphia – Montreal 3:2 (po pr.) | New Jersey – Columbus 1:2 (kon.)
Washington – Tampa 2:4 (kon.) | Detroit – Nashville 2:3 (kon.) | St. Louis – San Jose 2:3 (kon.)
Winnipeg – Los Angeles 3:4 (kon.) | Edmonton – Boston 2:3 (kon.) | Vancouver – Colorado 4:5 (po pr.)
Philadelphia Flyers
3:2 (0:1, 1:0, 1:1 - 1:0)
Montreal Canadiens
Středa 21.02.2018, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Československá stopa
    Jakub Voráček (Philadelphia) – 2+1, 2 střely, čas na ledě 20:11
    Radko Gudas (Philadelphia) – 0+0, 4 střely, čas na ledě 13:46 Tomáš Plekanec (Montreal) – 0+1, 2 střely, čas na ledě 17:48 (03:42:33)

Tři hvězdy utkání¨
    1. Jakub Voráček (Philadelphia) – 2 + 1
    2. Nolan Patrick (Philadelphia) – 1 + 0
    3. Alex Lyon (Philadelphia) – 25 zákroků, 92,6% úspěšnost.

A máme tu konec, dramatickou bitvu muselo rozhodnout až prodloužení, ve kterém si vzal slovo Jakub Voráček a přisoudil bonusový bod domácímu týmu. Montreal naopak natáhl šňůru porážek už na 6 zápasů.
    Střely po prodloužení: Domácí – 33, Hosté – 27.

61:26 Jakub VORÁČEK - 3:2

61:26
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    A máme tu konec, nejprve se do dobré šance dostali hosté a z protiútoku prosadil JAKUB VORÁČEK, který natáhl kotouč na střed a vypálil skrz Morrowa, Price nic neviděl a bonusový bod zůstává ve Philadelphii. Asistence: Shayne Gostisbehere, Valtteri Filppula.

60:59
    Alex Galchenyuk to zkoušel z ostrého úhlu, Lyon pozorný!

60:41
    Jakub Voráček se dostal k samostatnému zakončení, ale Price jeho blafák vychytal!

60:40
    Jordan Weal se procpal ke střele, Price vykopává.

60:01
    Domácí získali kotouč.

60:01

Ve třetí třetině jsme viděli po jedné brance na obou stranách, když se nejdříve prosadil Byron a těsně před koncem se ujala tečovaná střela Voráčka. Flyers tak zaslouženě srovnali a hra putuje do prodloužení!
    Střely po třetí třetině: Domácí – 30, Hosté – 27.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:40
    Kotouč za brankou Montrealu a oba týmy čekají na prodloužení.
    58:34 Jakub VORÁČEK - 2:2

58:34
    Domácí srovnávají! Lyon už byl na střídačce,kdy se domácím podařilo vyrovnat! JAKUB VORÁČEK dostal kotouč na pravém křídle a střelou golfem propálil vše co mu stálo v cestě! Asistence: Sean Couturier, Shayne Gostisbehere.

57:40
    Střela Drouina byla zblokovaná a kotouč mají domácí.

56:57
    Střela Provorova trefila spoluhráče!

56:20
    Flyers jsou aktivnější, Montreal pouze odpaluje kotouče.

55:58
    Shayne Gostisbehere se pokusil prokličkovat mezi 3 protihráči, ale na Petryho si nepřišel.

54:46
    Shayne Gostisbehere neudržel kotouč ve třetině a domácí tak přišli o tlak.

54:20
    Galchenyuk zablokoval střelu Gudase od modré a máme tu komerční přestávku.

53:40
    A další tyč! Tentokrát po střela Drouina!

53:10
    Jonathan Drouin vypálil ze středu hřiště, Lyon zasahuje vyrážečkou.

52:10
    Plekanec vyhrál buly a Petry odpaluje.

51:40
    Puk skončil na střídačce Montrealu, hra je přerušena.

51:20
    Nyní kotouč vyvezl Petry.

50:40
    Plekanec vyhodil kotouč ze třetiny.

50:38
    Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Phillip Danault – 2 min., sekání).
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

50:10
    Michael Raffl se dostával do šance,ale jeho nahrávka minula spoluhráče!

49:40
    Alex Galchenyuk se dostával do samostatného úniku, ale těsně před střelou mu puk vysekl jeden z obránců!
    48:47 Paul BYRON - 1:2

48:47
    Montreal právě vstřelil branku!
    Montreal si bere vedení zpět! Brendan Gallagher prostrčil kotouč před branku na volného Paula Byrona, který posunul kotouč do strany, na Tomáše Plekance, který kotouč vytáhl na stranu a pak ho vrátil zpět před branku na PAULA BYRONA, který ho uklidil do prázdné branky! Krásná akce hostů! Asistence: Tomáš Plekanec, Brendan Gallagher.

47:51
    Daniel Carr nahodil kotouč backhandem, Lyon v klidu zasahuje.

47:00
    Alex Galchenyuk zasekl s pukem na střed a vypálil na druhou tyč, Lyon jeho pokus vyrazil betonem!

46:25
    Flyers jsou aktivnější, Canadiens jsou znovu zamčeni ve vlastní třetině.

45:11
    Andrew MacDonald vypálil z otočky, Price zasáhl ramenem!

44:30
    Jordan Weal nezpracoval skákavý kotouč před brankou a přišel o dobrou šanci!

44:05
    Petry odpaluje kotouč na zakázané uvolnění.

43:30
    Střela Konecneho z bezprostřední blízkosti minula branku!

42:43
    Domácí se usadili ve třetině, střelu Manninga drží Price.

41:48
    Hudon byl netrpělivý a útok Canadiens zastavuje offside.

40:51
    Brendan Gallagher se dostal do přečíslení 2 na 1, ale jeho nahrávka neprošla přes ležícího obránce.

40:40
    Ivan Provorov se dostal do šance po krásné nahrávce na modrou, Price vyráží do ochranné sítě!

40:01
    Úvodní buly pro hostující tým.

40:01

Máme za sebou i druhou třetinu. V této třetině jsme viděli také jednu branku, když přesilovou hru využil Nolan Patrick. Domácí byli ve většině třetiny aktivnějším týmem a zaslouženě vyrovnali.
    Střely po druhé třetině: Domácí – 22, Hosté – 21.
    Třetí třetina začne přibližně v 2:55.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

40:00

39:25
    Voráček a Giroux se dostali k přečíslení 2 na 0, ale Price neskutečně zasáhl!

38:40
    Canadiens se dostali do přečíslení 3 na 1, ale nahrávka Carra nebyla přesná.

38:10
    Michael Raffl promáchl puk před prázdnou brankou!

37:50
    Střelu do odkryté branky zablokoval jeden z domácích hráčů!

37:10
    Domácí jsou nyní aktivnější a vytváří si jednu šanci za druhou.

36:10
    Travis Konecny vypálil od mantinelu, jeho pokus Price špičkou betonu vyrazil!

35:20
    Gallagher nahodil backhandem na branku, Lyon drží kotouč.

34:40
    Jordan Weal se dostal ke střele ze středu hřiště, ale trestuhodně minul branku!

34:20
    Daniel Carr zavezl kotouč do třetiny, ale jeho následný pokus nebyl nebezpečný.

33:54
    Oskar Lindblom tečoval nahození od modré těsně mimo branku!

33:20
    Nepřesná rozehrávka Canadines a máme tu zakázané uvolnění.

32:50
    Artturi Lehkonen se ihned zapojuje do protiútoku, jeho pokus Lyon kryje.

30:58
    Sean Couturier nezpracoval kotouč před prázdnou brankou!

30:35
    Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Artturi Lehkonen – 2 min., podražení).

30:10
    Travis Konecny dostal kotouč na brankovišti,ale jeho pokus minul branku!

29:50
    Lyon vyrazil nahození Petryho.

29:20
    Gudas vypálil od modré, ale jeho pokus zblokoval Danault.

27:36
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Brandon Manning – 5 min., bitka).
    Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Nicolas Deslauriers – 5 min., bitka).

27:40
    Joe Morrow nahodil kotouč nepřesně a hra je přerušena.
    27:18 Nolan PATRICK - 1:1

27:18
    A máme srovnáno! Domácí využívají přesilovou hru! Jakub Voráček našel na modré postaveného Claudea Girouxe, který sjel blíž k brance a krásnou střílenou nahrávkou našel volného NOLANA PATRICKA, který kotouč tečoval za záda Price! Asistence: Claude Giroux, Jakub Voráček.

27:05
    Petry vyhazuje kotouč přes všechny čáry.

26:50
    Flyers kombinují ve třetině. Střela Shaynea Gostisbeherea trefila Price přímo do hlavy a hostující brankář je značně otřesen.

26:41
    Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Jordie Benn – 2 min., držení).

26:40
    Lyon si poradil s pokusem Nicolase Deslaurierse i s následnou dorážkou Carra.

25:40
    Krásná sehrávka, když Galchenyuk našel volného Danaulta, který střílel do odkryté klece, ale jeho pokus minul branku!

25:16
    Jakub Voráček zavezl kotouč do třetiny, ale jeho následná nahrávka nebyla přesná a kotouč mají Habs.

24:20
    Krásná akce hostů, po které se dostal do zakončení ze středu hřiště Pacioretty, jeho pokus Lyon kryje!

23:43
    Weise sebral nahrávku Morrowa a uklidnil domácí.

23:10
    Valtteri Filppula zavezl kotouč do třetiny,ale tam si na něj počkal Petry, který ho odzbrojil.

22:40
    Flyers si vytvořili větší tlak, ale Gudas nezpracoval kotouč na modré a domácí se stěhují znovu do středního pásma.

22:23
    Oskar Lindblom vypálil z otočky od mantinelu, ale jeho pokus byl nepřesný.

21:20
    Plekanec nabil Gallagherovi na střed hřiště a hostující útočník zazvonil o tyč branky!

20:54
    Na druhé straně zahrozil Alzner, jeho pokus z ostrého úhlu nebyl úspěšný.

20:20
    Sean Couturier se dostal ke střele z kruhu pro vhazování, ale jeho střelu z kruhu pro vhazování vytěsnil Price vyrážečkou!

20:01
    Drouin vyhrál úvodní buly pro hostující tým.

20:01

Máme za sebou svižnou první část. V této třetině jsme viděli jeden gól, když se chvilku před koncem prosadil šikovnou tečí Jeff Petry. Hra byla většinu třetiny vyrovnaná, ale hosté ke konci přidali a závěr třetiny patřil jednoznačně jim. Do šaten se jde tak za stavu 0:1.
    Střely po první třetině: Domácí – 10, Hosté – 8.
    Druhá třetina začne přibližně v 2:00.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

20:00

19:20
    Pěkná střela Michaela Raffla od modré, jeho pokus Price vyrazil.

18:34
    Další šance hostů, pokus Danaulta Lyon kryje.
    17:48 Jeff PETRY - 0:1

17:48
    A máme tu první branku zápasu! Charles Hudon zavezl kotouč do třetiny, nahrál na modrou na volného Karla Alznera, který vypálil od modré a trefil před brankou postaveného JEFFA PETRYHO, od kterého kotouč zamířil do branky! Asistence: Karl Alzner, Charles Hudon.

15:13
    Canadiens sehráli dobře přečíslení 3 na 2, když se ke střele z dobré pozice dostal Petry, ale Lyon si dobře vyjel a zneškodnil jeho pokus!

14:30
    Canadiens se dostali do šance, když střílel Pacioretty z kruhu pro vhazování, ale jeho pokus Lyon kryje.

13:24
    Nyní se podařilo vyvést kotouč Schlemkovi, ale jeho nahození sbírá domácí hráč.

12:41
    Domácí mají další tlak, Canadiens jsou staženi ve vlastní třetině v obranném bloku.

11:52
    Brandon Manning napřáhl od modré, jeho pokus minul branku,ale Flyers jsou stále s pukem ve třetině.

11:20
    Brendan Gallagher našel rozejtého Jeffa Petryho, ale jeho zakončení v pádu minulo branku!

10:45
    Hra je teď plná nepřesností a odehrává se většinou ve středním pásmu.

09:50
    Sean Couturier se dostal ke střele ze středu hřiště, Price jeho pokus vyrazil před sebe, ale následně si hostující brankář puk shrábl k sobě a podržel ho.

09:20
    Nyní se dostali Habs s pukem ven ze třetiny, ale střela Meteho minula branku.

08:50
    Domácí si vytvořili obrovský tlak, Canadiens nestíhají a pouze brání.

08:20
    Oskar Lindblom se protáhl před Price, kterého se snažil překonat kličkou do backhandu, Price předvedl skvělý zákrok!

07:20
    Brandon Manning nahodil kotouč od mantinelu, Price byl pozorný a vykopl kotouč.

06:28
    Slibně rozjetý útok Flyers 3 na 2 zastavuje čárový rozhodčí – offside.

05:50
    Tomáš Plekanec našel před brankou postaveného Brendana Gallaghera, který se snažil prostřelit Lyona mezi betony, ale mladý brankář celou situaci ustál!

05:10
    Flyers se usadily ve třetině, Habs se pouze brání.

04:20
    Shayne Gostisbehere hledal žabičkou před brankou postaveného Oskara Lindbloma, ale ten kotouč nezasáhl!

03:42
    Max Pacioretty vypálil od levého mantinelu, jeho střela byla nepřesná.

03:20
    Brendan Gallagher vyhrál rychlostní souboj s domácím hráčem, zamezil icingu a vybojoval pásmo.

02:58
    Shayne Gostisbehere se dostal do dobré příležitosti, ale jeho střelu na druhou tyč Price kryje.

02:32
    Weise nezpracoval dlouhou nahrávku a přišel o možnost samostatného úniku.

01:55
    Canadiens se usadili ve třetině, ale jejich snaha k větší šanci nevedla.

01:39
    Radko Gudas vypálil od modré, Price vykopl kotouč betonem.

01:11
    Nolan Patrick nahodil kotouč do třetiny, později se sám dostal ke střele a Price si připsal první zákrok zápasu.

00:29
    Domácí poprvé s pukem ve třetině Canadiens, ale Flyers se nedostali ani ke střele.

00:01
    Jonathan Drouin vyhrál úvodní buly pro Montreal.

00:01

Philadelphia Flyers: Lyon – Gostisbehere, Provorov, MacDonald, Hägg, Gudas, Manning – Konecny, Couturier, Giroux – Patrick, Voráček, Weal – M. Raffl, Laughton, Lindblom – Weise, Filppula, Lehterä.

Montreal Canadiens: Price (Niemi) – Petry, Alzner, Jo. Benn, Morrow, Schlemko, Mete – Lehkonen, Drouin, Pacioretty – Gallagher, Plekanec, Byron – Hudon, Danault, Galchenyuk – Carr, Froese, Deslauriers.

Rozhodčí: Pochmara, Skilliter – Murphy, Murchison.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

Montreal je v naprosto odlišné situaci, do play-off se určitě nepodívá a pomalu se začíná ubírat směrem k draftu a další sezóně. Canadiens si táhnou šňůru 5ti porážek, když v posledním kole podlehli Vegas 3:6. Habs se podařilo z posledních 5ti zápasů vyválčit jediný bod, za prohru na nájezdy s Nashvillem.
    Nejproduktivnější hráči
    1. Pacioretty – 16 + 19
    2. Gallagher – 21 + 13
    3. Galchenyuk – 12 + 22

Flyers hrají ve velké pohodě, z posledních 5ti zápasů si připsali 9 bodů. Jediný tým, který domácí dokázal okrást o všechny body bylo New Jersey. V minulém kole si domácí zastříleli, když porazili Rangers 7:4. Česká kolonie se ve Flyers rozšíří, protože se v noci odehrál zajímavý trejd – Petr Mrázek putuje do Flyers za výběry ve 3. a 4. kole draftu.
    1. Giroux – 20 + 49
    2. Voráček – 11 + 54
    3. Couturier – 29 + 30

Dobré ráno, vítám všechny fanoušky zámořské NHL! Dnes se spolu podíváme na zápas mezi Philadelphia Flyers a Montreal Canadiens.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 28. Patrick (Giroux, Voráček), 59. Voráček (Couturier, Gostisbehere), 62. Voráček (Gostisbehere, Filppula) – 18. Petry (Alzner, Hudon), 49. Byron (Plekanec, Gallagher)

Philadelphia Flyers: Lyon (Mrázek) – Gostisbehere, Provorov, MacDonald, Hägg, Gudas, Manning – Konecny, Couturier, Giroux – Patrick, Voráček, Weal – M. Raffl, Laughton, Lindblom – Weise, Filppula, Lehterä.

Rozhodčí: Pochmara, Skilliter – Murphy, Murchison