Toronto – Florida 1:0 (kon.) | Philadelphia – Montreal 3:2 (po pr.) | New Jersey – Columbus 1:2 (kon.)
Washington – Tampa 2:4 (kon.) | Detroit – Nashville 2:3 (kon.) | St. Louis – San Jose 2:3 (kon.)
Winnipeg – Los Angeles 3:4 (kon.) | Edmonton – Boston 2:3 (kon.) | Vancouver – Colorado 4:5 (po pr.)
Winnipeg Jets
3:4 (1:0, 1:2, 1:2)
Los Angeles Kings
Středa 21.02.2018, 02:10 • MTS Centre, Winnipeg • NHL

To je tedy ze zápasu vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou. (04:48:50)

Československá stopa v utkání:

Do tohoto utkání nezasáhl žádný z českých či slovenských hráčů.

Využití: 2:2

Los Angeles se tedy ve třetí třetině podařilo rozhodnout o svém vítězství. Kings se totiž v poslední periodě po gólech Mitchella a Browna podařilo skórovat hned dvakrát. Jets se ještě v závěru snažili alespoň vyrovnat, ale Lainemu se podařilo pouze snížit na konečných 4:3 pro Los Angeles.

59:47
    Jets znova poslali puk na zakázané uvolnění a hra se znova přesune před bránu Winnipegu.

59:36
    Winnipeg špatně rozehrál, a tak je domácím odpískán icing.
    59:11 Patrik LAINE - 3:4

59:11
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Tak to byla bleskově využitá přesilovka! Scheifele vyhrál vhazování na Wheelera, který hned poslal puk PATRIKU LAINEMU, jenž měl před sebou dostatek prostoru a jeho střela příklepem následně skončila v bráně Los Angeles. Asistence: Blake Wheeler, Mark Scheifele.

59:08
    Winnipeg si ještě vybírá svůj oddechový čas.

59:08
    Drew Doughty (LAK) je vyloučen na dvě minuty za hákování. Winnipeg tedy bude hrát v šesti proti čtyřem.

58:45
    Laineho střela od modré čáry letěla hodně mimo bránu Los Angeles.

58:25
    Kopitarovi se obloukem podařilo vyhodit puk do středního pásma.

57:52
    Los Angeles se už hnali na opuštěnou klec, ale hosté se při svém přechodu útočné modré dostali do ofsajdu.

57:40
    Hellebuyck míří na svou střídačku a domácí to ještě zkusí v šesti!

57:35
    Útok Winnipegu je u svého konce když rozhodčí přerušují hru, protože si domácí přihráli puk rukou.

57:14
    Střela Perreaulta jen těsně proletěla kolem brány Los Angeles.

56:50
    Jets se snaží ještě s výsledkem utkání udělat a domácí se ihned ženou do svého útočného pásma.
    55:54 Dustin BROWN - 2:4

55:54
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Kings se prosazují ihned po konci své přesilové hry, když Kopitar poslal puk do rohu kluziště, odkud Toffoli ihned přihrál před bránu DUSTINU BROWNOVI, jenž procpal kotouč mezi betony Hellebuycka. Asistence: Tyler Toffoli, Anže Kopitar.

55:15
    Ihned na modré čáře je však kotouč sražen na střídačku Winnipegu.

55:04
    Kotouč znova putuje až ke Kuemperovi, odkud hosté rozjedou svou další ofenzivní akci.

54:41
    Morrisey získal puk v rohu kluziště a domácí ihned vyhazují puk přes celé kluziště.

54:02
    Po zblokované střele se kotouč dostal ke Kempemu, jenž mohl přidat další branku Los Angeles, jenže trefil jen bránícího hráče Jets.

53:46
    Dustin Byfuglien (WPG) oslabuje svůj celek na dvě minuty, když trefil Thompsona holí do obličeje.

53:34
    Scheifele se snažil přihrát Connorovi mezi kruhy, ale jeho přihrávka byla velmi nepřesná.

53:12
    Brown dostal hodně prostoru na levé straně útočného pásma, odkud nakonec i vystřelil a kotouč skončil ve výstroji Hellebuycka.

52:40
    Laine poslal svou přihrávku přesně pod brusle Ehlerse, jenž si jej velmi těžce zpracovával, čehož hned využili hostující hokejisté.

52:16
    Ani další útočná rozehrávka Winnipegu nedopadla dle představ, když kotouč skončil na zakázaném uvolnění.

51:31
    Wheeler se snažil procpat puk do útočného pásma, ale hned na modré jej sebral Phaneuf.

51:06
    Dlouhý pas na Perraulta skončil až u Kuempera, který raději udržel puk ve své lapačce.

50:28
    Kuemper si připsal další velmi těžký zákrok, když na něj vyslal svou střelu Laine a hostující brankář měl co dělat, aby jeho ránu zastavil.

50:19
    Jets se nevydařila jejich útočná rozehrávka, když kotouč proletěl přes celé kluziště na zakázané uvolnění.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

50:05
    Wheeler nyní zpoza klece neviděl zcela volného Enstroma, jenž si najel až z modré do velké šance, ale Wheeler si jej nevšiml a jen zkusil překvapit Kuempera zasunutím puku zpoza klece.

49:31
    Brodzinski nahodil puk za bránu Winnipegu, kam pro něj rychle spěchá Hellebuyck.

48:59
    Po Kulikově chybě se do úniku dostával Toffoli, ale ten si společně s pukem vezl na zádech i ruského obránce, a tak jeho zakončení nebylo vůbec jednoduché a nakonec jen nahrnul puk na Hellebuycka.

48:47
    Jenže ti jen ze středního pásma nahodili puk do svého útočného pásma.

48:15
    Ani další útok Winnipegu neskončil žádnou střelou, a tak jsou na tahu hosté z Los Angeles.

47:15
    První formace Winnipegu se držela v útočné třetině, jenže domácí nevyslali na Kuempera ani jednu střelu a Los Angeles se následně osvobodilo.
    46:17 Torrey MITCHELL - 2:3

46:17
    Muzzin poslal puk před bránu Winnipegu, kde si ho sebral Kempe, ale tomu kotouč vypíchl jeden z obránců, ale bylo to přímo mezi kruhy, kde byl TORREY MITCHELL, kterému se následně podařilo prostřelit Hellebuycka střelou mezi betony. Asistence: Adrian Kempe, Jake Muzzin.

45:42
    Nahození Kopitara od modré čáry zastavil už některý z bránících hráčů Winnipegu a domácí následně poslali puk do středního pásma.

44:54
    Scheifele nahrál zpoza brány Wheelerovi, jenž mohl poslat domácí celek do vedení, ale Kuemper předvedl parádní zákrok.

44:44
    Wheeler přihrál puk na modrou Chiarotovi, jehož střelu do modré čáry Kuemper vyrazil před sebe, kde se k dorážce dostal Scheifele, ale ani jeho střela neskončila v bráně hostů.

42:59
    Laine však ztratil puk v útočné třetině, a tak hosté následně vyhodili puk přes celé kluziště.

42:31
    Skvělé napadání Perreaulta přineslo puk na hokejky Winnipegu.

41:56
    Morrisey nahrál na střed útočného pásma a jeho pas byl přizvednut hostující obranou, když kotouč poté spadl přesně před Perreaulta, a ten ihned vystřelil. Kuemper si připsal další úspěšný zákrok.

41:03
    Přesilovka Los Angeles však končí předčasně, protože Michael Amadio (LAK) podrazil jednoho z domácích, a dostává tak dvě minuty.

40:39
    Právě Dustin Byfuglien (WPG) je následně vyloučen na dvě minuty za podražení.

40:15
    Byfuglien se ihned na startu třetí části dostal do parádní příležistosti, když si narazil puk s Scheifelem a následně byl před Kuemperem zcela sám, ale toho už se mu nepodařilo překonat.

40:01

Los Angeles ve druhé třetině přebrali otěže utkání, když byli po většinu druhé části lepším celkem. Jejich snaha nakonec přinesla dvě branky v přesilových hrách, ve kterých se trefili obránci Martinez a Phaneuf, jemuž se zatím v novém dresu střelecky daří. Nicméně v závěru třetiny Winnipeg zapl a byl z toho ihned vyrovnávací gól, protože Byfuglienovu střelu tečoval za záda Kuempera Kopitar.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

40:00

39:35
    Ehlers nahodil puk za bránu Los Angeles, kam pro něj jede Kuemper, který ho následně předal Doughtymu.
    38:55 Dustin BYFUGLIEN - 2:2

38:55
    Jets uzavřeli svého soupeře v jeho obranné třetině a Myers nakonec nahrál na modré DUSTINU BYFUGLIENOVI, jehož ránu nešťastně tečoval bránící Kopitar a kotouč poté skončil za zády Kuempera. Asistence: Tyler Myers, Jack Roslovic.

38:17
    Kings se podařilo vyvézt puk ze svého obranného pásma, když se hosté chvíli udrželi i v obranné třetině Jets.

37:34
    Po souboji v rohu obranného pásma Los Angeles se puk dostal do ochranné sítě.
    37:05 Dion PHANEUF - 1:2

37:05
    Kings využívají přesilovou hru! Martinez na modré čáře nahrál svému kolegovi na pravou stranu DIONU PHANEUFOVI, jenž poté prostřelil Hellebuycka. Pro Phaneufa je to už jeho třetí branka ve čtyřech utkáních od jeho příchodu z Ottawy. Asistence: Alec Martinez, Mike Amadio.

36:21
    Copp společně s Wheelerem vyvezli puk až na útočnou modrou, kde se však dostali do ofsajdu.

36:07
    Tak to je hodně zbytečné vyloučení Nicka Petana (WPG), jenž zcela nesmyslně oslabuje svůj tým, když vysekl hůl jednomu z hostujících hráčů, který do něj vletěl u mantineli.

35:28
    Los Angeles jen protečovalo puk za bránu Winnipegu, kam si pro něj dojel Hellebuyck, který kotouč odehrál na své obránce.

34:57
    Winnipegu byl nyní odpuštěn jasný icing a i díky tomu se domácí drží ve svém útočném pásmu.

34:32
    Další puk je sražen mimo hrací plochu, a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.

34:11
    Ehlers nahrál na modrou Lainemu, jenž se s tím nepáral a ihned vypálil a jeho dělovka skončila u brankáře Kuempera.

33:15
    Myers nahodil puk do útočného pásma, kde se následně překvapivě odrazil přímo před bránu, kde byl Perreault, jehož okamžitá střela skončila na betoně Kuempera.

33:02
    Další nahození se však už k Hellebuyckovi dostalo a domácí brankář nakonec puk podržel pod svou lapačkou, ikdyž široko daleko byl jen jeden jeho obránce.

32:36
    Hned dvě střely Kings v krátkém časovém okamžiku byly zblokovány domácí obranou.

31:26
    Po dlouhé době registrujeme úspěšný zákrok Kuempera, kterého se svou dělovkou odzkoušel Enstrom.

30:37
    Druhá třetina je zatím jasně v režii hostujícího celku, který Winnipeg příliš do ničeho nepouští a hraje se především v obranném pásmu Jets.

29:33
    Andreoffova střela z levé strany útočného pásma byla přizvednuta Kulikovem do ochranné sítě.

29:07
    Kopitar se snažil obkroužit domácí klec, ale to se mu příliš nepodařilo, protože u tyč byl připravený beton Hellebuycka a i hokejka Enstroma.

28:54
    Brown přejel s pukem do útočné třetiny, kde nic nevymýšlel a ihned vystřelil a Hellebuyck jeho pokus chytil na své hrudi.

28:15
    Thompson se snažil zpoza klece Winnipegu nahrát mezi kruhy, ale jeho pas si nenašel cestu hned přes dvě hokejky domácích.

27:08
    Po vyražené střele Mitchella se puk dostal na modrou k Muzzinovi, jehož nenápadné nahození skončilo až na tyči domácí klece!

26:18
    Andreoff vybojoval puk u mantinelu a následně chtěl přihrát mezi kruhy na Brodzinského, ale tento pas domácí obrana zastavila.

25:12
    Byfuglien se dostal ke své ráně z pravé strany útočného pásma, jenž však ani netrefila bránu Kings.

24:56
    Los Angeles dlouho drželo puk ve svém útočném pásmu, jenže hostům se nijak nepodařilo ohrozit Hellebuycka.

23:58
    Andreoff dostal na pravé straně útočného pásma hodně prostoru, a tak si nabruslil až do středu kruhu a jeho následná střela skončila ve výstroji Hellebuycka.

23:23
    Iafallo se snažil po levé straně procpat před Hellebuycka, avšak toho před domácího brankáře nepustil Scheifele.

23:09
    Ehlers jen poslal puk do útočného pásma, kde však nebyl nikdo v modrém, a tak se k puku dostávají domácí.
    21:49 Alec MARTINEZ - 1:1

21:49
    Kings využívají přesilovou hru! Kempe nahrál puk na modrou ALECU MARTINEZOVI, jenž následně nahodil puk na domácí klec a kotouč zapadl přesně k bližší tyči, kde Hellebuyck moc neviděl, protože mu dobře stínoval Pearson. Asistence: Adrian Kempe, Tanner Pearson.

21:18
    Další střelu vyslal od modré Muzzin, ale jeho pokus skončil přesně ve středu brány, kde byl připravený Hellebuyck.

21:09
    Kopitarova střela byla zblokována mimo bránu Winnipegu.

20:40
    Muzzinova střela z pravé strany byla zblokována Morriseym a kotouč následně skončil až v ochranné síti.

20:28
    Doughty vypálil od modré čáry a jeho rána skončila na vyrážečce Hellebuycka.

20:13
    Kyle Connor (WPG) dostává hned na začátku druhé třetiny dvě minuty za podražení.

20:01

Je za námi první třetina utkání mezi Winnipegem a Los Angeles, po které sou šťastnějším týmem domácí Tryskači, jenž po přesilovkové trefě Wheelera vedou nad svým soupeřem 1:0.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

20:00

19:53
    Morrisey vletěl s pukem do útočného pásma, kde ihned z levé strany vystřelil a kotouč skončil ve výstroji Kuempera.

19:47
    Kotouč byl zahrán vysokou holí, a tak nás ještě čeká jedno vhazování ve středním pásmu.

19:19
    Toffoli se snažil procpat puk na Clifforda, ale toho si pohlídal Byfuglien, jenž tak získal kotouč pod kontrolu Winnipegu.

18:39
    Pearson jen odehrál puk do útočného pásma, ale následně šli hosté střídat, a tak si puk přebrali domácí hokejisté.

18:05
    Winnipeg sice vyhrál následné vhazování, ale Jets poté poslali puk přes celé kluziště na zakázané uvolnění.

17:56
    Brown přihrával puk před bránu Winnipegu, kam si najížděl Kopitar, jenže jeho pas zblokoval Morrisey do ochranné sítě.

17:32
    Armia obdržel přihrávku na střed útočného pásma, odkud ihned vystřelil a jeho pokus skončil hned na prvním hráči Los Angeles.

17:02
    Hosté nahodili puk do svého útočného pásma, kam se za ním hnal Andreoff, ale domácí obrana byla rychlejší.

16:24
    Doughty dlouho drží puk za svou bránou, kde čeká až mu některý z jeho spoluhráčů najede.

15:26
    Little se dostal do dalšího zakončení, když tentokrát vystřelil z pravého kruhu a Kuemper si proti jeho střele připsal další úspěšný zákrok.

14:47
    Ehlers nahrál zpoza hostující klece Littlovi, jehož okamžitou střelu však Kuemper vyrazil za svou klec.

14:41
    Scheifele přihrál na modrou Morrieseymu, jehož následná střela však byla přizvednuta mimo hrací plochu, a tak se bude vhazovat v obranném pásmu Kings.

14:21
    Kopitar nahrál na střelu z první Doughtymu, jehož dělovka však letěla hodně mimo bránu Winnipegu.

13:48
    Jake Muzzin (LAK) ztratil puk na útočné modré, a tak musel následně hákovat Wheelera, za což dostává dvě minuty.

13:32
    Až nyní se po dlouhé době přerušuje hra, když na trestnou lavici putuje Patrik Laine (WPG), jenž dostává dvě minuty za sekání.

13:22
    Toffoli dostal přihrávku na pravou stranu útočného pásma, odkud vystřelil a jeho pokus skončil na betonech Hellebuycka.

12:51
    To samé nyní na druhé třetině předvedl i Perreault a po něm i Byfuglien, a Kuemper si tak připsal další dva úspěšné zákroky.

12:17
    Brown přejel s pukem útočnou modrou a následně poslal kotouč přímo na Hellebucka, který jej vyrazil do rohu kluziště.

11:47
    Hra pokračuje už necelých šest minut v kuse, když se naposledy přerušovalo po gólu Winnipegu.

11:11
    Myers dostal nabito na modrou čáru, odkud vyslal svou dělovku, která jen proletěla kolem brány Los Angeles.

10:38
    Kempe poslal puk za bránu Winnipegu, kam si pro něj dojel Hellebuyck, jenž posílá kotouč po mantinelu pryč z obranného pásma.

09:48
    Laine postrčil puk na Ehlerse, jenž se snažil protlačit do útočného pásma, ale hned na modré byl zdvojen, a tak o puk přišel.

08:52
    Po delší době se Kings podívali do svého útočného pásma, jenže zde se hostům nepodařilo něco vymyslet, když spíš jen naháněli puk kolem mantinelu.

08:09
    Domácí hokejisté jsou nyní hodně při chuti, když tlačí na hostující obranu, která je vyhazuje puk do středního pásma.

07:18
    Scheifele se dostal ke střele z pravé strany, kterou musel Kuemper vykopnout svým betonem.

07:00
    Kotouč je opět u Hellebuycka, který zde napálil Brown.

06:36
    Kings získali puk ve svém obranném pásmu, a tak jej Doughty následně vyhodil přes celé kluziště.
    05:46 Blake WHEELER - 1:0

05:46
    Jets využívají přesilovou hru, když Byfuglien nahrál na pravou stranu BLAKEU WHEELEROVI, jenž přesně ze středu kruhu vystřelil k bližší tyči, kde se mu podařilo prostřelit Kuempera. Asistence: Dustin Byfuglien, Patrik Laine.

05:12
    Kings jdou do tří! Folin (LAK) dostává dvě minuty za nedovolené bránění, a tak si domácí zahrají dlouhou dvojnásobnou přesilovku.

05:00
    Los Angeles se podařilo získat puk na své modré, odkud jej hosté posílají přes celé kluziště.

04:34
    Drew Doughty (LAK) je prvním vyloučeným v utkání, když dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

03:52
    Toffoli zkusil otestovat Hellebuyckovu pozornost, když na něj vystřelil z pravé strany a domácí brankář vyrazil kotouč na druhou stranu obraného pásma.

03:25
    Connor se dostal hned ke třem střelám z mezikruží, když hostující brankář všechny dokázal vyrazit.

02:50
    Petan nahrál na modrou Byfuglienovi, jehož rána skončila až v lapačce Kuempera.

01:58
    Ehlers potáhl puk po levé straně, odkud následně nahrál na střed útočného pásma do druhé vlny Lainemu, jehož rychlá střela skončila v lapačce Kuempera.

01:15
    Phaneuf si ve středním pásmu vyhlédl Morriseyho, jenž před velkým hitem stihl odehrát puk za bránu Los Angeles.

00:18
    Úvodní vhazování vyhráli hosté z Los Angeles, kteří se ihned ženou do svého útočného pásma.

00:01

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Comrie) – Morrissey, T. Myers, Enström, Byfuglien, Chiarot, D. Kulikov – Connor, Scheifele, Wheeler – Perreault, Little, Roslovic – Ehlers, Copp, Laine – Petan, Hendricks, Armia.

Los Angeles Kings: Kuemper (Quick) – Doughty, Forbort, Martinez, Phaneuf, Folin, Muzzin – D. Brown, Kopitar, Iafallo – T. Mitchell, Kempe, Pearson – Toffoli, N. Thompson, Clifford – Brodzinski, Amadio, Andreoff..

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 6. Wheeler (Byfuglien, Laine), 39. Byfuglien (T. Myers, Roslovic), 60. Laine (Wheeler, Scheifele) – 22. Martinez (Kempe, Pearson), 38. Phaneuf (Martinez, Amadio), 47. T. Mitchell (Kempe, Muzzin), 56. D. Brown (Toffoli, Kopitar)