Toronto – Florida 1:0 (kon.) | Philadelphia – Montreal 3:2 (po pr.) | New Jersey – Columbus 1:2 (kon.)
Washington – Tampa 2:4 (kon.) | Detroit – Nashville 2:3 (kon.) | St. Louis – San Jose 2:3 (kon.)
Winnipeg – Los Angeles 3:4 (kon.) | Edmonton – Boston 2:3 (kon.) | Vancouver – Colorado 4:5 (po pr.)
Vancouver Canucks
4:5 (0:0, 4:3, 0:1 - 0:1)
Colorado Avalanche
Středa 21.02.2018, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

63:23
    Daniel Sedin dostal dvě minuty za hákování a Colorado má šanci rozhodnout v další přesilové hře.

55:46
    Jake Virtanen byl během komerční přestávky vyloučen na dvě minuty za hákování. Dokáží Avalanche vyrovnat?

40:19
    Nikita Zadorov byl vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění a je tu další přesilová hra.

38:39
    Thomas Vanek se v pravém kruhu ke střele zápěstím nedostal a vzápětí dostal dvě minuty za sekání.

37:40
    Michael Del Zotto byl vyloučen za krosček a pozor, protože Avalanche jsou v přesilových hrách velmi nebezpeční.

32:00
    Colin Wilson vyfasoval dvě minuty za vysokou hůl a Vancouver má příležitost přidat další gól.

30:06
    Henrik Sedin byl vyloučen na dvě minuty za držení a Colorado si po reklamní přestávce zahraje přesilovou hru.

11:10
    Sven Bärtschi byl vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl a také Colorado si zahraje první přesilovou hru.

07:26
    Nathan MacKinnon byl vyloučen na dvě minuty za hákování poté, co za cenu faulu nepustil Canucks k dorážce.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 21. Archibald (B. Sutter, Eriksson), 34. Goldobin (D. Pouliot, Bärtschi), 34. B. Sutter (Goldobin), 36. Horvat (Boeser) – 31. Jost (Barrie, MacKinnon), 38. Rantanen (Barrie, MacKinnon), 40. Landeskog (MacKinnon, Barrie), 57. Barrie (Rantanen, Landeskog), 64. MacKinnon (Barrie, Rantanen)

Vancouver Canucks: A. Nilsson (Bachman) – Edler (A), Gudbranson, Del Zotto, Stecher, D. Pouliot, Biega – D. Sedin (A), H. Sedin (C), Vanek – Bärtschi, Horvat, Boeser – Archibald, B. Sutter, Eriksson – Goldobin, Dowd, Virtanen. Hlavní trenér: Travis Green.
    Colorado Avalanche: Varlamov (Hammond) – Zadorov, Barrie, Nemeth, Girard, Siemens, Warsofsky – Landeskog (C), MacKinnon (A), Rantanen – Nieto, Söderberg, Comeau (A) – G. Bourque, Kerfoot, Compher – C. Wilson, Jost, Jakupov. Hlavní trenér: Jared Bednar.

Rozhodčí: Ghislain Hebert, Marc Joannette. Čároví: Michel Cormier, Lonnie Cameron

Diváci: 18107