Vsetín – Benátky n/J 9:1 (kon.) | Motor ČB – Kladno 1:4 (kon.) | Frýdek-M. – Třebíč 5:4 (kon.)
Kadaň – Ústí n/L 6:4 (kon.) | Prostějov – K. Vary 1:2 (kon.) | Havířov – Přerov 6:1 (kon.)
Slavia – Litoměřice 2:1 (po pr.)
Banes Motor České Budějovice
1:4 (1:1, 0:2, 0:1)
Rytíři Kladno
Středa 21.02.2018, 17:30 • Budvar aréna (kapacita: 6421 diváků) • Chance liga • 51. kolo

52:54
    Václav Nedorost (CEB) – 2 minuty za sekání. Další komplikace pro domácí plány a naopak voda na kladenský mlýn.

45:40
    Tomáš Redlich (KLA) – 2 minuty za vražení na hrazení. Po sérii hraničních zákroků už rozhodčí píská. Šance Motoru na snížení.

38:41
    David Štich (KLA) – 2 minuty za držení, Roman Přikryl (KLA) – 10 minut za nesportovní chování. Štich fauloval a Přikryl protestoval, podle toho jsou rozděleny tresty.

33:46
    Josef Mikyska (CEB) – 2 minuty za nedovolené bránění. Domácí forvard zbytečným faulem nabízí Rytířům početní převahu.

30:42
    Martin Kehar (KLA) – 2 minuty za podražení. Hosté ani svoji druhou přesilovku nevyužili, nyní bude mít první šanci Motor.

27:37
    Petr Vampola (CEB) – 2 minuty za podražení. S ohledem na metr, který dnes sudí nastavili, je Vampolovo vyloučení poměrně přísné. Nicméně mistr světa z roku 2010 už je na trestné a Kladno hraje druhou přesilovku.

12:40
    Zdeněk Čáp (CEB) 2 +10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku. Tvrdý zákrok domácího beka na Adama Kubíka oceněn osobním trestem. Hosté hrají přesilovku.

Pavel Kortus ml.

Branky a nahrávky: 3. M. Bárta – 17. Machač (D. Tůma), 35. D. Tůma (R. Přikryl), 36. D. Tůma (Štindl, J. Kloz), 56. D. Tůma (R. Přikryl)

Banes Motor České Budějovice: Kváča (Bláha) – Kutlák (C), Čáp, Kučný, Vráblík, F. Novák (A), Pýcha – L. Květoň, J. Mikyska, Nedorost (A) – Dostálek, Vampola, Čermák – Heřman, Rob, Jonák – M. Bárta, Galamboš, Martin Novák.
    Rytíři Kladno: Cikánek (Kopřiva) – Kehar, Štindl, F. Matula, P. Hořava (A), Lenďák, Zelingr, Štich, Svedlund – M. Hořava, Machač, J. Strnad – R. Přikryl, Pekr (A), J. Kloz – Kubík, D. Tůma (C), Redlich – T. Kaut, Zikmund.

Rozhodčí: Pešina, Doležal – Zídek, Springl

Diváci: 6421 (vyprodáno)