Toronto – NY Islanders 4:3 (1:0 po s.n.) | Philadelphia – Columbus 2:1 (kon.) | New Jersey – Minnesota 2:4 (kon.)
Montreal – NY Rangers 3:1 (kon.) | Ottawa – Tampa 3:4 (kon.) | Detroit – Buffalo 2:3 (po pr.)
Florida – Washington 3:2 (kon.) | Nashville – San Jose 7:1 (kon.) | Arizona – Calgary 2:5 (kon.)
Edmonton – Colorado 3:2 (po pr.) | Los Angeles – Dallas 0:2 (kon.)
Florida Panthers
3:2 (1:1, 0:1, 2:0)
Washington Capitals
Pátek 23.02.2018, 01:30 • BB&T Center, Sunrise • NHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (04:38:00)

3. Nick Bjugstad (FLA) 1+0

Je konec! Florida Panthers nakonec předvedla ke konci zápasu skvělý obrat a tři body zůstávají doma.
    Už v 5. minutě Braden Holtby nepředvedl nejlepší zákrok, když z něj vypadl puk, na který okamžitě zareagoval domácí Maxim Mamin a Florida šla do vedení. Nakonec ale šedesát pět vteřin před koncem vyrovnal Lars Eller, který nádherně ztečoval střelu André Burakovského přímo do brány.
    V polovině hry vymyslel nejlepší střelec NHL Alexandr Ovečkin brilantní přihrávku, po které se ocitl sám před bránou André Burakovsky a měl čas i na zpracování puku, po kterém vypálil přesně k levé tyči.
    Do třetí třetiny vlétli domácí velmi aktivně, ale vyrovnávací branku vstřelili až v 57. minutě, když Barkov přihrál před bránu z levé strany, kde bruslí dostal puk do brány Nick Bjugstad. Ke konci šli hosté do oslabení, čehož domácí využili a osmnáct vteřin před koncem skvěle tečoval ránu Hubberdaua Vincent Trocheck.

59:58
    Střela hostujícího hráče nebyla marná, ale nakonec skončila vedle brány.

59:45
    Domácí sice vyhráli buly, ale následně jen odevzdali puk.

59:42
    Buly se bude opakovat, jelikož se domácí dostali příliš brzo dopředu.

Florida právě vstřelila branku!
    Florida dává gól osmnáct vteřin před koncem v přesilové hře a je velmi blízko k výhře! Jonathan Huberdeau našel před bránou VINCENTA TROCHECKA, který skvěle tečoval puk a ten skončil za zády Bradna Holtbyho! Asistence: Jonathan Huberdeau, Keith Yandle.

59:19
    Oddechový čas pro hosty.

59:19
    Vyloučení v týmu Washington Capitals (Lars Eller – 2 min., nedovolené bránění).

58:47
    Nyní to jsou Capitals, kteří se dostali k pár střelám, ale ani jedna neskončila za zády Roberta Luonga.

58:05
    Roberto Luongo nyní musel být ve střehu aby si poradil se střelou hostujícího hráče, což se mu nakonec povedlo.

57:26
    Florida mohla jít dokonce i do vedení, ale Braden Holtby si na svůj účet připisuje další fantasticky zákrok! Každopádně domácí jsou na koni a po vyrovnávací brance velmi aktivní.
    56:18 Nick BJUGSTAD - 2:2

Michal Raška

Branky a nahrávky: 5. Mamin (McCoshen, McCann), 57. Bjugstad (Barkov, Dadonov), 60. Trocheck (Huberdeau, Yandle) – 19. Eller (Burakovsky, Orpik), 30. Burakovsky (Ovečkin)

Florida Panthers: Luongo (Reimer) – Yandle, Ekblad (A), Pysyk, Matheson, Petrovic, McCoshen – Bjugstad, Barkov, Dadonov – Malgin, Trocheck (A), Huberdeau – Sceviour, McCann, Mamin – Brickley, MacKenzie (C), Haley.
    Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Carlson, Djoos, Niskanen, Orlov, Kempný, Orpik (A) – T. Wilson, Bäckström (A), Ovečkin (C) – Oshie, Kuzněcov, J. Vrána – Burakovsky, Eller, Connolly – Smith-Pelly, Beagle, Stephenson.

Rozhodčí: Kendrick Nicholson, Dave Jackson – Darren Gibbs, Trent Knorr