Toronto – NY Islanders 4:3 (1:0 po s.n.) | Philadelphia – Columbus 2:1 (kon.) | New Jersey – Minnesota 2:4 (kon.)
Montreal – NY Rangers 3:1 (kon.) | Ottawa – Tampa 3:4 (kon.) | Detroit – Buffalo 2:3 (po pr.)
Florida – Washington 3:2 (kon.) | Nashville – San Jose 7:1 (kon.) | Arizona – Calgary 2:5 (kon.)
Edmonton – Colorado 3:2 (po pr.) | Los Angeles – Dallas 0:2 (kon.)
Los Angeles Kings
0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
Dallas Stars
Pátek 23.02.2018, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • NHL

Česká stopa v utkání

Radek Faksa (DAL) 0+0, 2 střely, TOI 15:16 (07:26:21)

Hvězdy utkání

1. Kari Lehtonen (DAL) 18 zák., 0 gólů, 100,0%
    2. Tyler Seguin (DAL) 1+0
    3. Jonathan Quick (LAK) 26 zák., 1 gól, 96,3%

Statistiky: Střely na bránu: 18-28; Zablokované střely: 17-16; Vhazování: 37%-63%; Hity: 29-41; Přesilové hry: 0/2-0/1; Trestné minuty: 2-4.

Kari Lehtonen vychytal ve Staples Center v letošní sezóně NHL první čisté konto a ve třetí třetině vstřelil vítězství gól Tyler Seguin, který skvěle tečoval puk a zaznamenal svou 30. branku v sezóně. Přesně minutu před koncem ještě pečetil vítězství Stars střelou do prázdné brány Alexandr Radulov. Konečný výsledek v Los Angeles. Los Angeles Kings 0 Dallas Stars 2.

59:31
    Jonathan Quick opět naskočil na střídačku a Kings to ještě zkouší při hře bez brankáře jednou!
    59:00 Alexandr RADULOV - 0:2

59:00
    Dallas právě vstřelil branku!
    ALEXANDR RADULOV vybojoval na pravé straně obranné třetiny Dallasu puk a poté ho poslal od modré čáry přes celé hřiště do prázdné brány!

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:50
    Stephen Johns po vyhození z obranného pásma těsně minul pravou tyč prázdné brány a pískalo se zakázané uvolnění, po kterém si Stars vzali oddechový čas.

58:30
    Jonathan Quick naskočil na střídačku a Kings to zkouší v závěru ve hře bez brankáře!

58:14
    Alexandr Radulov střelou z pravého kruhu mířil do vzdálenějšího levého horního rohu brány, Jonathan Quick ale puk vyrážečkou vyrazil mimo bránu!

57:07
    Tyler Pitlick se v levém kruhu krásnou stahovačkou zbavil Diona Phaneufa, poté ale bránu Kings přestřelil!

56:16
    Anže Kopitar byl zřejmě hráčem, který tvrdou ránou od modré čáry přestřelil bránu, a proti Stars se vzápětí pískalo zakázané uvolnění. Dallas těsně vede.

55:47
    Jake Muzzin z vrcholu levého kruhu mířil pod horní tyč, jenže Kari Lehtonen puk levým ramenem vytáhl nad břevno! Nechybělo mnoho a bylo vyrovnáno!

55:02
    Brett Ritchie se ocitl ve velké šanci, z blízkosti ale Jonathana Quicka překonat nedokázal, stejně jako u pravé tyče jeho spoluhráč z dorážky! Brankář Kings předvedl skvělého sněhuláka a vleže udržel svůj tým ve hře o body.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

54:35
    Stephen Johns znovu vystřelil od modré čáry a tentokrát jeho střelu Jonathan Quick vyrazil. Komerční přestávka.