Losování osmifinále Evropské ligy | (kon.) |
Přehled událostí ZOH Pchjongčchang 2018 - 14.den | (kon.) |
Muži - Štafeta (4x7,5km) | Vítěz: Švédsko (kon.) |
Muži - 1000 m | Vítěz: K. Nuis (NED) (kon.) |
Ženy - volné jízdy | Vítěz: A. Zagitovová (RUS) (kon.) |
Ženy - Skikros (finále) | Vítěz: K. Serwaová (CAN) (kon.) |
Muži - utkání o bronz (Švýcarsko – Kanada) | 7:5 (kon.) | | | Ženy - 1. semifinále (Jižní Korea – Japonsko) | 8:7 (kon.) |
Ženy - 2. semifinále (Švédsko - Velká Británie) | 10:5 (kon.) |
konec
Muži - Štafeta (4x7,5km)
Vítěz: Švédsko
Petr Sumbal
Konečné pořadí
1. Švédsko 1:15:16,5 (0+7)
2. Norsko +55,5 (1+12)
3. Německo +2:07,1 (3+10)
4. Rakousko +2:52,5 (2+11)
5. Francie +3:26,6 (3+12)
6. Spojené státy americké +3:50,2 (2+14)
7. Česká republika +4:07,1 (2+13)
8. Bělorusko +4:49,5 (3+12)
9. Ukrajina +5:00,8 (2+9)
10. Slovinsko +5:00,8 (1+10)
11. Kanada +5:40,3 (1+11)
12. Itálie 6:19,1 (4+16)
13. Estonsko +7:09,9 (3+15)
14. Rumunsko +7:34,6 (2+8)
15. Švýcarsko +7:49,6
16. Bulharsko (3+13)
17. Kazachstán (2+10)
18. Slovensko (5+11)
Pořadí po osmé střelbě
1. Švédsko 1:09:36,5 (0+7)
2. Norsko +40,8 (1+12)
3. Německo +1:54,8 (3+10)
4. Rakousko +2:40,9 (2+11)
5. Francie +3:18,1 (3+12)
...
7. Česká republika +3:58,1 (2+13)
Pořadí po sedmé střelbě
1. Švédsko 1:02:39,8 (0+6)
2. Norsko +1,3 (0+9)
3. Německo +1:02.2 (2+7)
4. Rakousko +1:41,0 (2+8)
5. Česká republika +2:38,3 (1+10)
...
Pořadí po čtvrté předávce
1. Norsko 56:21,9 (0+9)
2. Švédsko +0,4 (0+6)
3. Německo +13,7 (2+4)
4. Rakousko +1:23,0 (2+8)
5. Spojené Státy +1:38,8 (0+8)
...
6. Česká republika +1:53,0 (1+8)
18. Slovensko (5+11)
Pořadí po šesté střelbě
1. Norsko 51:02,6 (0+9)
2. Švédsko +1,4 (0+6)
3. Německo +12,1 (2+4)
4. Rakousko +1:12,7 (2+8)
5. Česká republika +1:22,1 (1+8)
...
18. Slovensko (5+11)
Pořadí po páté střelbě
1. Česká republika 43:02,5 (0+4)
2. Rakousko +12,9 (0+4)
3. Švédsko +13,5 (0+5)
4. Norsko +13,9 (0+8)
5. Německo +27,4 (2+4)
...
15. Slovensko +3:19,6 (1+6)
Pořadí po druhém předání
1. Česká republika 37:34,6 (0+4)
2. Švédsko +16,2 (0+5)
3. Rakousko +16,4 (0+4)
4. Norsko +31,0 (0+8)
5. Německo +37,2 (2+4)
...
Pořadí po čtvrté střelbě
1. Česká republika 32:11,6 (0+4)
2. Rakousko +6,8 (0+4)
3. Švédsko +16,2 (0+5)
4. Norsko +32,5 (0+8)
5. Německo +37,8 (2+4)
...
15. Slovensko +2:03,4 (1+6)
Pořadí po třetí střelbě
1. Německo 24:36,8 (0+1)
2. Ukrajina +35,7 (0+0)
3. Rakousko +36,2 (0+3)
4. Švédsko +38,5 (0+2)
5. Bělorusko +44,5 (0+2)
...
6. Česká republika +34,5 (0+4)
8. Slovensko +1:04,8 (0+3)
Pořadí po první předávce
1. Německo 18:26,6 (0+1)
2. Slovensko +18,4 (0+0)
3. Ukrajina +23,9 (0+0)
4. Norsko +24,5 (0+1)
5. Švédsko +27,3 (0+0)
...
7. Česká republika +34,5 (0+3)
Pořadí po druhé střelbě
1. Německo 13:10,1 (0+1)
2. Slovensko +1,0 (0+0)
3. Norsko +1,4 (0+2)
4. Ukrajina +5,5 (0+0)
5. Bělorusko +9,0 (0+1)
...
9. Česká republika +25,0 (0+3)
Pořadí po první střelbě
1. Německo 6:14,1 (0+0)
2. Kanada +1,2 (0+0)
3. Bulharsko +4,6 (0+0)
4. Slovinsko +5,1 (0+0)
5. Ukrajina +5,5 (0+0)
...
6. Slovensko +5,9 (0+0)
9. Česká republika +6,9 (0+0)
Startovní listina
1. Norsko
Lars Helge Birkeland, Tarjei Bø, Johannes Thingnes Bø, Emil Hegle Svendsen
2. Francie
Simon Desthieux, Emilien Jacquelin, Martin Fourcade, Antonin Guigonnat
3. Švédsko
Peppe Femling, Jesper Nelin, Sebastian Samuelsson, Fredrik Lindström
4. Německo
Erik Lesser, Benedikt Doll, Arnd Peiffer, Simon Schempp
5. Itálie
Thomas Bormolini, Lukas Hofer, Giuseppe Montello, Dominik Windisch
6. Švýcarsko
Serafin Wiestner Benjamin Weger Jeremy Finello Mario Dolder
7. Bulharsko
Krasimir Anev, Anton Sinapov, Dimitar Gerdžikov, Vladimir Iliev
8. Rakousko
Tobias Eberhard, Simon Eder, Julian Eberhard, Dominik Landertinger
9. Ukrajina
Artěm Prima, Sergej Semjonov, Vladimir Semakov, Dmitro Pidručnij
10. Slovinsko
Miha Dovžan, Klemen Bauer, Mitja Drinovec, Jakov Fak
11. Česko
Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Jaroslav Soukup, Michal Krčmář
12. Kanada
Christian Gow, Scott Gow, Macx Davies, Brendan Green
13. Estonsko
Rene Zahkna, Kalev Ermits, Roland Lessing, Kauri Koiv
14. Kazachstán
Maxim Braun Vasilij Podkorytov Vladislav Vitěnko Roman Jeremin
15. Slovensko
Matej Kazár, Tomáš Hasilla, Šimon Bartko, Martin Otčenáš
16. Bělorusko
Anton Smolski, Raman Jaljotnau, Sergej Bočarnikov, Vladimir Čepelin
17. USA
Lowell Bailey, Sean Doherty, Tim Burke, Leif Nordgren
18. Rumunsko
George Buta, Remus Faur, Gheorghe Pop, Cornel Puchianu
1. Švédsko 1:15:16,5 (0+7)
2. Norsko +55,5 (1+12)
3. Německo +2:07,1 (3+10)
4. Rakousko +2:52,5 (2+11)
5. Francie +3:26,6 (3+12)
6. Spojené státy americké +3:50,2 (2+14)
7. Česká republika +4:07,1 (2+13)
8. Bělorusko +4:49,5 (3+12)
9. Ukrajina +5:00,8 (2+9)
10. Slovinsko +5:00,8 (1+10)
11. Kanada +5:40,3 (1+11)
12. Itálie 6:19,1 (4+16)
13. Estonsko +7:09,9 (3+15)
14. Rumunsko +7:34,6 (2+8)
15. Švýcarsko +7:49,6
16. Bulharsko (3+13)
17. Kazachstán (2+10)
18. Slovensko (5+11)
Pořadí po osmé střelbě
1. Švédsko 1:09:36,5 (0+7)
2. Norsko +40,8 (1+12)
3. Německo +1:54,8 (3+10)
4. Rakousko +2:40,9 (2+11)
5. Francie +3:18,1 (3+12)
...
7. Česká republika +3:58,1 (2+13)
Pořadí po sedmé střelbě
1. Švédsko 1:02:39,8 (0+6)
2. Norsko +1,3 (0+9)
3. Německo +1:02.2 (2+7)
4. Rakousko +1:41,0 (2+8)
5. Česká republika +2:38,3 (1+10)
...
Pořadí po čtvrté předávce
1. Norsko 56:21,9 (0+9)
2. Švédsko +0,4 (0+6)
3. Německo +13,7 (2+4)
4. Rakousko +1:23,0 (2+8)
5. Spojené Státy +1:38,8 (0+8)
...
6. Česká republika +1:53,0 (1+8)
18. Slovensko (5+11)
Pořadí po šesté střelbě
1. Norsko 51:02,6 (0+9)
2. Švédsko +1,4 (0+6)
3. Německo +12,1 (2+4)
4. Rakousko +1:12,7 (2+8)
5. Česká republika +1:22,1 (1+8)
...
18. Slovensko (5+11)
Pořadí po páté střelbě
1. Česká republika 43:02,5 (0+4)
2. Rakousko +12,9 (0+4)
3. Švédsko +13,5 (0+5)
4. Norsko +13,9 (0+8)
5. Německo +27,4 (2+4)
...
15. Slovensko +3:19,6 (1+6)
Pořadí po druhém předání
1. Česká republika 37:34,6 (0+4)
2. Švédsko +16,2 (0+5)
3. Rakousko +16,4 (0+4)
4. Norsko +31,0 (0+8)
5. Německo +37,2 (2+4)
...
Pořadí po čtvrté střelbě
1. Česká republika 32:11,6 (0+4)
2. Rakousko +6,8 (0+4)
3. Švédsko +16,2 (0+5)
4. Norsko +32,5 (0+8)
5. Německo +37,8 (2+4)
...
15. Slovensko +2:03,4 (1+6)
Pořadí po třetí střelbě
1. Německo 24:36,8 (0+1)
2. Ukrajina +35,7 (0+0)
3. Rakousko +36,2 (0+3)
4. Švédsko +38,5 (0+2)
5. Bělorusko +44,5 (0+2)
...
6. Česká republika +34,5 (0+4)
8. Slovensko +1:04,8 (0+3)
Pořadí po první předávce
1. Německo 18:26,6 (0+1)
2. Slovensko +18,4 (0+0)
3. Ukrajina +23,9 (0+0)
4. Norsko +24,5 (0+1)
5. Švédsko +27,3 (0+0)
...
7. Česká republika +34,5 (0+3)
Pořadí po druhé střelbě
1. Německo 13:10,1 (0+1)
2. Slovensko +1,0 (0+0)
3. Norsko +1,4 (0+2)
4. Ukrajina +5,5 (0+0)
5. Bělorusko +9,0 (0+1)
...
9. Česká republika +25,0 (0+3)
Pořadí po první střelbě
1. Německo 6:14,1 (0+0)
2. Kanada +1,2 (0+0)
3. Bulharsko +4,6 (0+0)
4. Slovinsko +5,1 (0+0)
5. Ukrajina +5,5 (0+0)
...
6. Slovensko +5,9 (0+0)
9. Česká republika +6,9 (0+0)
Startovní listina
1. Norsko
Lars Helge Birkeland, Tarjei Bø, Johannes Thingnes Bø, Emil Hegle Svendsen
2. Francie
Simon Desthieux, Emilien Jacquelin, Martin Fourcade, Antonin Guigonnat
3. Švédsko
Peppe Femling, Jesper Nelin, Sebastian Samuelsson, Fredrik Lindström
4. Německo
Erik Lesser, Benedikt Doll, Arnd Peiffer, Simon Schempp
5. Itálie
Thomas Bormolini, Lukas Hofer, Giuseppe Montello, Dominik Windisch
6. Švýcarsko
Serafin Wiestner Benjamin Weger Jeremy Finello Mario Dolder
7. Bulharsko
Krasimir Anev, Anton Sinapov, Dimitar Gerdžikov, Vladimir Iliev
8. Rakousko
Tobias Eberhard, Simon Eder, Julian Eberhard, Dominik Landertinger
9. Ukrajina
Artěm Prima, Sergej Semjonov, Vladimir Semakov, Dmitro Pidručnij
10. Slovinsko
Miha Dovžan, Klemen Bauer, Mitja Drinovec, Jakov Fak
11. Česko
Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Jaroslav Soukup, Michal Krčmář
12. Kanada
Christian Gow, Scott Gow, Macx Davies, Brendan Green
13. Estonsko
Rene Zahkna, Kalev Ermits, Roland Lessing, Kauri Koiv
14. Kazachstán
Maxim Braun Vasilij Podkorytov Vladislav Vitěnko Roman Jeremin
15. Slovensko
Matej Kazár, Tomáš Hasilla, Šimon Bartko, Martin Otčenáš
16. Bělorusko
Anton Smolski, Raman Jaljotnau, Sergej Bočarnikov, Vladimir Čepelin
17. USA
Lowell Bailey, Sean Doherty, Tim Burke, Leif Nordgren
18. Rumunsko
George Buta, Remus Faur, Gheorghe Pop, Cornel Puchianu
Skvěle rozběhnutý měli závod Češi. Ondřej Moravec musel třikrát dobíjet a předal štafetu Michalu Šlesingrovi na sedmém místě. Šlesingr předvedl nejlepší úsek ze všech českých biatlonistů a díky skvělé střelbě i rychlému běhu předal Jaroslavu Soukupovi na prvním místě. Soukup zvládl střelbu vleže, po které ještě vedl. Ale po střelbě vestoje musel na trestné kolo a česká štafeta se propadla na šesté místo. Závěrečný úsek obstaral Michal Krčmář. Ten si nejprve polepšil na páté místo, ale po závěrečné střelbě musel na trestné kolo, takže nakonec Česká republika skončila sedmá.
1. Švédsko 1:15:16,5 (0+7)
2. Norsko +55,5 (1+12)
3. Německo +2:07,1 (3+10)
4. Rakousko +2:52,5 (2+11)
5. Francie +3:26,6 (3+12)
6. Spojené státy americké +3:50,2 (2+14)
7. Česká republika +4:07,1 (2+13)
8. Bělorusko +4:49,5 (3+12)
9. Ukrajina +5:00,8 (2+9)
10. Slovinsko +5:00,8 (1+10)
11. Kanada +5:40,3 (1+11)
12. Itálie 6:19,1 (4+16)
13. Estonsko +7:09,9 (3+15)
14. Rumunsko +7:34,6 (2+8)
15. Švýcarsko +7:49,6
16. Bulharsko (3+13)
17. Kazachstán (2+10)
18. Slovensko (5+11)
1. Švédsko 1:09:36,5 (0+7)
2. Norsko +40,8 (1+12)
3. Německo +1:54,8 (3+10)
4. Rakousko +2:40,9 (2+11)
5. Francie +3:18,1 (3+12)
...
7. Česká republika +3:58,1 (2+13)