Celta de Vigo – Eibar 2:0 (kon.) | Real Madrid – Alavés 0:0 (1.pol) | Leganés – Las Palmas 0:0 (18:30)
Barcelona – Girona 0:0 (20:45)
před zápasem
FC Barcelona
0:0 (-:-)
Girona FC
Sobota 24.02.2018, 20:45 • Camp Nou (Barcelona) • Španělská Primera Division • 25. kolo
Vsaďte si: 1.18 8.01 16.8
Videopřenos na TV Tipsport
   
  Girona FC

  Na druhé straně stojí nováček soutěže Girona, která patří mezi nejpříjemnější překvapení letošní sezóny. Katalánský celek se totiž nachází na osmé pozici a na pohárové příčky ztrácí pouze čtyři body. Zároveň se Girona nachází v dobrém rozpoložení, neboť z posledních šesti ligových zápasů prohrála pouze jedinkrát. Tento celek ale dokázal připravit o body nejednoho favorita. S remízou se muselo například spokojit Atlético Madrid, dále Girona dokázala přemoct Real Madrid či Athletic Bilbao. (12:43:36)
   
  FC Barcelona

  Španělský gigant Barcelona začala letošní ročník španělské nejvyšší soutěže ve velkém stylu. Katalánci se zatím nacházejí na vedoucí příčce, přičemž na druhé Atlético Madrid mají náskok sedmi bodů. Katalánci se ale nenacházejí v optimální formě, neboť poslední tři ligové zápasy znamenaly dvě remízy. To ale nemusí tolik vadit, neboť Barcelona je i nadále jediným celkem španělské nejvyšší soutěže, který ještě neucítil hořkost porážky. Tento fakt je zapříčeněný hodně produktivním útokem, který i v letošním ročníku táhne Messi společně s Luisem Suárezem. V zimním přestupovém období navíc tento celek posílil Phillippe Coutinho, jenž má dát barcelonské záložní řadě nový nádech.
   
  Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Španělská nejvyšší soutěž má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi FC Barcelona a Girona FC.
   
  Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
   
   

  David Suchý

  Branky:


  FC Barcelona:
  Girona FC: