Mechelen – Charleroi 1:1 (kon.) | Eupen – Lokeren 3:2 (kon.) | Oostende – Sint-Truiden 2:0 (kon.)
Waasland-Beveren – Gent 1:2 (kon.)
KV Oostende
2:0 (2:0)
Sint-Truiden VV
Sobota 24.02.2018, 20:00 • Versluys Arena, Ostende • Belgická liga • 28. kolo

Tohle je ode mne pro tuto chvíli vše, přeji krásný zbytek večera. (21:57:41)

Je tu konec! Domácí si v druhém poločase pohlídali náskok a s přehledem si dokráčeli pro tři body, které je posunuly až na jedenáctou příčku. Hráči Sint-Truiden VV předvedli v druhé části značně zlepšený výkon, jenže chybělo přesné zakončení, a tak odjíždí z Oostende bez bodu.

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 2:8. Rohy: 1:4.

90+4

90+3
    Poslední desítky vteřin utkání se odehrávají na středu hřiště.

90+1
    Zoufalý pokus jednoho ze záložníků Sint-Truiden, který tak podtrhává střeleckou impotenci hostí v dnešním utkání.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastaví čtyři minuty.

90
    Jenže hostům na vyrovnání zbývá příliš málo času, a tak to není pro domácí taková ztráta.

89
    Nkaka zbytečně zakopl balón a získává druhou žlutou kartu.

89
    Odkop od domácí brány. Dutoit nikam nespěchá.

88
    Ten byl rozehrán nakrátko a krátce po něm došlo k ofsajdu, který byl odpískán Oostende.

88
    Akpala byl faulován, a tak budou mít k dispozici domácí přímý volný kop.

87
    Domácí v klidu kombinují a šetří cenné vteřinky.

86
    Střídání v týmu Sint-Truiden VV: ze hřiště odchází Jonathan Legear, přichází Yohan Boli.

86
    Do konce zápasu zbývá něco málo přes pět minut a vypadá to, že hráči v červených dresech dokráčejí pro tříbodový zisk. Alespoň fanoušci o tom mají již jasno.

85
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Fernando Canesin, přichází Andile Jali.

85
    Teď k tomu měl blízko Nkaka, jeho pokus ale těsně minul levou tyč.

84
    Tlak hostí se každou minutu zvyšuje, zatím ale hráči Sint-Truiden nenacházejí recept na to, jak obranou pětici domácích překonat.

83
    K podobnému závaru došlo i na druhé straně, jenže nikdo z hráčů domácích se k zakončení příliš neměl.