Mechelen – Charleroi 1:1 (kon.) | Eupen – Lokeren 3:2 (kon.) | Oostende – Sint-Truiden 2:0 (kon.)
Waasland-Beveren – Gent 1:2 (kon.)
YR KV Mechelen
1:1 (1:1)
Sporting Charleroi
Sobota 24.02.2018, 18:00 • AFAS-stadion Achter de Kazerne, Mechelen • Belgická liga • 28. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:56:04)

Je konec. Mechelen i přes veškerou snahu za vítězstvím nevstřelili druhou branku a týmy si tak rozdělí po bodu. Na začátku utkání byli hosté velmi aktivní a vyplatilo se jim to, jelikož se ve 13. minutě prosadil Bedia. Ve 22. minutě měl velkou možnost vstřelit branku Tainmont, ale přestřelil. Ve 38. minutě přišlo srovnání, když dal gól Mera. V 82. minutě měli domácí možnost pokutového kopu, ke kterému se postavil Rits, ale hostující brankář vystihl stranu a chytil penaltu.

90+4

90+4
    Hosté získali míč u svého vápna a následně ho dlouhým odkopem dostali až k domácí bráně.

90+3
    Nyní se hosté dopustili faulu ve středu hrací plochy a u míče tak opět bude Mechelen.

90+2
    Hosté sice vybojovali míč, ale následný centr do vápna byl příliš dlouhý.

90+1
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90
    Střídání v týmu YR KV Mechelen: ze hřiště odchází Mats Rits, přichází Nicolas Verdier.

90
    Rezaei poslal míč do vápna kde ho odhlavičkoval domácí hráč.

89
    Mechelen se dál snaží dát vítězný gól, ovšem obrana hostů nyní pracuje na sto procent.

88
    Opět se dostali hosté do zakončení, ale Mandanda byl pozorný a střelu hlavičkou zneškodnil.

87
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Chris Bedia, přichází David Pollet.

86
    Domácí chtěli další penaltu, ale tentokrát rozhodčí do píšťalky nefoukl.

85
    Domácí se snaží dostat míč do vápna, ale obrana Charleroi ho odvrátila do bezpečí.

83
    Nyní se hostující hráč dopustil faul a u míče budou opět domácí.
    82. Rits neproměnil pokutový kop.

82
    K pokutovému kopu se postavil Mats Rits a svojí střelu poslal k levé tyči, ovšem tuto stranu si vybral také Parfait Mandanda a penaltu chytá!

82
    Dorian Dessoleil trefil domácího hráče ve vápně a následuje pokutový kop pro Mechelen.

81
    Byla nařízena penalta pro Mechelen.

80
    Další střela domácích, ale ta šla přímo do připraveného Parfaita Mandandy.

79
    Christophe Diandy trefil kotník domácího hráče a žlutá karta byla na místě.

78
    Centr hostů si v pohodě vzal Colin Coosemans do rukou.

77
    Martos byl zfaulován domácím borcem a hra je opět přerušena.

76
    Nakonec se ale sám zvedl a vypadá to, že bude pokračovat.

75
    Nyní leží na hrací ploše Boureima Hassane Bandé a hra je přerušena.

73
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Amara Baby, přichází Núrio Fortuna.

72
    Střela domácího hráče skončila jen nad svatyní Charleroi.

71
    Elias Cobbaut to vzal na sebe, ale jeho rána šla vedle pravé tyče.

70
    Střídání v týmu YR KV Mechelen: ze hřiště odchází Clément Tainmont, přichází Tim Matthys.

69
    Hosté se pokoušeli něco vymyslet u hranice šestnáctky Mechelenu, ale nakonec skončil míč jen v moci brankáře Colina Coosemanse.

68
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Mamadou Fall, přichází Romain Grange.

67
    Hosté dostali míč do vápna Mechelenu, ale poté ho získali domácí.

66
    Skvělý zákrok domácího obránce, který odkopl přihrávku do vápna z pravé strany. Charleroi tak má rohový kop.

66
    Ovšem Parfait Mandanda si s tímto centrem lehce poradil a chytil ho do rukou.

65
    A další faul ze strany Charleroi. Mechelen má přímý kop z pravé strany.

64
    A opět další faul z hostující strany. U míče tak budou na své polovině hráči Mechelenu.

63
    Nyní skončil míč za bránou hostujícího brankáře a Parfait Mandanda se postará o odkop.

61
    Hra může pokračovat, ale následně se hostující hráč dopustil faulu a Mechelen tak má přímý kop.

60
    Nyní jsou na hrací plochu povoláni doktoři, jelikož Dorian Dessoleil utrpěl ránu do hlavy.

59
    Ovšem po rohovém kopu se domácí nedostali do žádného vážnějšího zakončení.

58
    Nakonec se penalta neodpískala a následuje rohový kop pro Mechelen.

57
    Domácí si chtěli vymodlit penaltu, jelikož měl hostující obránce zahrát rukou ve svém vápně a rozhodčí se jde poradit s pomezním.

56
    Následně se Rezaei dopustil faulu a u míče tak budou opět domácí.

55
    Ovšem následně se míče zmocnil domácí brankář, který okamžitě rozehrál a byl z toho rychlý protiútok, který ale zhatila nepřesná přihrávka.

54
    Kaveh Rezaei vybojoval svou bojovností rohový kop z levé strany.

52
    Hosté vybojovali autové vhazování na polovině Mechelenu.

50
    Dnešní zápas má velmi hodně faulů a nyní přichází další ze strany Mechelenu.

48
    Domácí se pokouší dostat dopředu po pravé straně a Dorian Dessoleil raději pouze odkopl míč do zámezí.

47
    Ovšem s centrem z něj si hosté lehce poradili a odkopli míč do bezpečí.

46
    Centr z pravé strany domácích zblokoval hostující hráč rukou a Mechelen tak má přímý kop.

46

Druhý poločas začne přibližně v 19:02.

První poločas je u konce a stav je vyrovnaný 1:1. Na začátku utkání byli hosté velmi aktivní a vyplatilo se jim to, jelikož se ve 13. minutě prosadil Bedia. Ve 22. minutě měl velkou možnost vstřelit branku Tainmont, ale přestřelil. Ve 38. minutě přišlo srovnání, když dal gól Mera.

45+1

45+1
    Domácí vybojovali autové vhazování na své polovině.

45+1
    Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.

45
    Hendrickx se ještě provinil faulem, za který dostal žlutou kartu.

45
    Po rohovém kopu se snažil hostující hráč dostat do zakončení, ale hlavou míč netrefil nejlíp a ten skončil jen u domácího brankáře.

45
    Po něm dostali domácí míč do zámezí a následuje tak rohový kop.

44
    Mamadou Fall byl poslán k zemi domácím hráčem a Charleroi má volný kop.

44
    Parfait Mandanda si v pohodě chytil centr z pravé strany, ovšem druhá polovina prvního poločasu patří jasně domácím.

43
    Po něm se domácí snažili dostat se ke střele, což se jim nakonec podařilo, ale ta byla sražena hostujícím obráncem.

42
    Hostující hráč se dopustil faulu a Mechelen má volný kop z levé strany.

40
    Nyní má domácí hráč problém s nohou a jsou přivolání lékaři.

39
    Bedia zahrál rukou při zpracování a následně šlapákem dorazil domácího hráče. Rozhodčí mu tak udělil žlutou kartu.
    38. Germán MERA - 1:1

38
    Mechelen právě vstřelil branku!
    Mechelen srovnává stav na 1:1! GERMÁN MERA si vyskočil nejvýš po centru z pravé strany a hlavou zakončil přesně k pravé tyči! Hostům se tak velký počet faulů v posledních minutách nevyplatil.

38
    A máme tady další faul. Tentokrát to byl hostující Amara Baby, který poslal k zemi domácího borce.

37
    Domácí diváci se sice začali radovat, ale míč odkud ho vykopl domácí útočník už byl dávno v zámezí a následná dorážka do brány tak nemůže platit.

36
    Amara Baby se provinil faulem u postranní čáry, když poslal k zemi Bagayoka. Mechelen tak má přímý kop z pravé strany.

35
    Rob Schoofs si pohrál s hostujícím hráčem a udělal si z něj dobrý den.

33
    Edin Cocalić dostal žlutou kartu, když sejmul Chrise Bediu.

32
    Opět se dostali hráči Mechelenu ke střele, ale ránu k pravé tyči viděl a následně chytil Parfait Mandanda a stále tak drží svůj tým.

30
    Yacouba Sylla se provinil faulem na své polovině a u míče tak bude Charleroi v podobě volného kopu.

28
    Další zakončení domácích, tentokrát to byl Nicklas Pedersen, ale zamířil pouze doprostřed brány, kde byl připravený Parfait Mandanda.

26
    Domácí obránce odhlavičkoval míč pouze do zámezí a Charleroi má autové vhazování.

25
    Nyní si chtěl domácí hráč vymodlit penaltu, když byl udeřen v pokutovém území Charleroi, ovšem zasáhl ho míč.

24
    Skvěle si poradil domácí obránce s pasem hostů a založil nový útok Mechelenu.

23
    Poslední minuty mají míč pod kontrolou hlavně domácí borci a opět se dostali až do vápna, ale tam obrana Charleroi odkopla míč.
    22. Tainmont z velmi dobré pozice přestřelil bránu.

22
    Domácí hráč se dostal do zakončení hlavou, kterou Mandanda vyrazil přímo na kopačku Clémenta Tainmonta, který ale z velmi dobré pozice přestřelil bránu!

21
    Kaveh Rezaei se dopustil faulu, když potáhl za dres domácího hráče Roba Schoofse. Mechelen tak má volný kop z levé strany.

20
    Nyní jsou u míče hráči Mechelenu a kombinují především ve středu hrací plochy.

18
    Mandanda nyní musel být ve střehu, jelikož se ke hlavičce ve vápně dostal Bandé, ale zamířil přímo do něj.

16
    Mamadou Fall dostat přihrávku do běhu a upaloval na bránu a taky zakončil, ovšem jeho střela šla přímo doprostřed, kde byl připravený Colin Coosemans a chytil míč do rukou.

15
    Nyní se kopačka vyzula i Clémentu Tainmontovi, ale bylo to hlavně tím, že mu jí lehce sundal hostující hráč z minulého souboje.

14
    Mamadou Fall má nějaký problém s kopačkou a Charleroi tak chvíli hraje v deseti hráčích.
    13. Chris BEDIA - 0:1

13
    Sporting Charleroi právě vstřelil branku!
    Hosté jdou do vedení! CHRIS BEDIA si naskočil na centr z levé strany a poté hlavou zamířil přesně k pravé tyči! Charleroi se tak aktivní hra od začátku utkání vyplatila.

12
    Elias Cobbaut se dopustil faulu a je to tak další nedovolený zákrok z domácí strany. Charleroi má volný kop.

11
    Tainmont skluzem zezadu poslal k zemi Chrise Bediu a rozhodčí opět vytáhl žlutý kartónek.

9
    Kaveh Rezaei vykopl míč z rukou domácího brankáře a rozhodčí okamžitě odpískal faul.

8
    Sylla zezadu poslal k zemi hostujícího hráče a dostal žlutou kartu.

7
    Domácí vybojovali autové vhazování na polovině Charleroi.

5
    Dorian Dessoleil se pokoušel dostat po levé straně, ale přitom zfauloval domácího hráče.

3
    Zatím hra začíná pozvolna a je k vidění řada nepřesností.

1
    Amara Baby se zkoušel dostat dál po levé straně, ale obránce Mechelenu skvěle zapracovala a Parfait Mandanda tak má odkop od své svatyně.

1

YR KV Mechelen: Coosemans – Bagayoko, Cocalić, Mera, Cobbaut – Sylla – Bandé, Schoofs, Rits (C), Tainmont – Pedersen.
    Náhradníci: Moris – Paulussen, Matthys, Kolovos, Camus, Claes, Bećiraj.

Sporting Charleroi: P. Mandanda – D'Alberto, Martos (C), Dessoleil, N'Ganga – Fall, Diandy, Hendrickx, Baby – Rezaei, Bedia.
    Náhradníci: Baume – Zajkov, Fortuna, Rodes, Saglik, Pollet, Remacle.

Rozhodčí: Bart Vertenten – Bart Vertenten, Koen Theys.

Ve 28. kole belgické Jupiler League se proti sobě utkají týmy YR KV Mechelen a Sporting Charleroi. Naposled se spolu tato mužstva utkala před třemi měsíci, kdy Charleroi vyhrál doma 2:0. Nyní se bude hrát na AFAS-stadion Achter de Kazerne v Mechelenu. Tento stánek nabídne kapacitu pro 16 700 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Bart Vertenten a jeho asistenti Bart Vertenten a Koen Theys. Mechelen se momentálně nachází až na předposledním patnáctém místě s dvaceti třemi body a skóre 26:45. Charleroi je na tom opačně a momentálně je na druhém místě se čtyřiceti devíti body a skóre 45:27.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.