Mechelen – Charleroi 1:1 (kon.) | Eupen – Lokeren 3:2 (kon.) | Oostende – Sint-Truiden 2:0 (kon.)
Waasland-Beveren – Gent 1:2 (kon.)
Waasland-Beveren
1:2 (1:0)
KAA Gent
Sobota 24.02.2018, 20:30 • Freethiel Stadion, Beveren • Belgická liga • 28. kolo

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji dobrou noc a u dalších on-line přenosů na počtenou. (22:38:33)

Je dobojováno! Z první půle si domácí odnesli vedení 1:0, o které se postaral Isaac Kiese Thelin. Za mírnou aktivitu v úvodní pětačtyřicetiminutovce si svůj náskok zasloužili.
    Jenže v druhém poločase se situace zcela obrátila. Gent s přibývajícím přebíral otěže zápasu a vypracoval si několik stoprocentních šancí. Ale ani jednu proměnit nedokázal, stejně neúspěšně se počínali i domácí při svých výpadech. A tak se muselo čekat na gól až to 82. minuty, kdy si na centr od rohového praporku naskočil Dylan Bronn, který vyrovnal na 1:1. Následně si hosté vypracovali ještě další možnosti a za svou aktivní hru ve druhé půli byli odměněni v 92. minutě, kdy o výhře svého celku v poměru 2:1 rozhodl Roman Jaremčuk. Beveren tedy dnes odchází s prázdnou, zatímco Gent jede domů se třemi body v kapse.

90+3
    90+2. Roman JAREMČUK - 1:2

90+2
    Gent právě vstřelil branku!
    Tak to je šok pro domácí, kteří v nastavení nejspíše přijdou o všechny body! Obrana Beverenu nedokázala na levé straně zastavit Čakvetadzeho, který naservíroval míč před bránu na volného ROMANA JAREMČUKA, jenž s přehledem trefuje prázdnou bránu Beverenu. Hosté se tak v závěru zaslouženě dostávají do vedení.

90+2
    Kalinić si nyní již chystá míč k odkopu po nepřesné střele Mynyho zpoza vápna.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Žlutou kartu dostává Yannick Thoelen (KAA Gent).

89
    Střídání v týmu Waasland-Beveren: ze hřiště odchází Laurent Jans, přichází Olivier Myny.

88
    Posléze si na další centr zprava naskočil na zadní tyči hostující hráč, ale jeho nedůrazné zakončení v pohodě lapil Roef.

87
    Rohový kop zahrávali také domácí. Míč sice propadl na malé vápno až před Kaliniče, ale odtamtud jej dokázali odkopnout hostující zadáci.

85
    Jenže teď se domácí ubránili a spěchali pro změnu oni vpřed. Jejich přihrávka do vápna však byla delší a míč skončil v rukavicích Kaliniće.

84
    Střídání v týmu Waasland-Beveren: ze hřiště odchází Louis Verstraete, přichází Rachid Aït-Atmane.

84
    Gent mohl ihned navýšit skóre! Po autu na pravé straně se dostal ke střele z pravé strany šestnáctky jeden z hráčů KAA, ale domácí gólman převedl proti jeho střele po zemi výborný zákrok.

83
    Žlutou kartu dostává Birger Verstraete (KAA Gent).

83
    A Beveren čekají ještě těžké chvíle, neboť hosté jsou povzbuzeni vyrovnávací brankou a tlačí se za další.
    82. Dylan BRONN - 1:1

82
    Domácí si o to dlouho říkali, a tak je vyrovnání na světe! Na centr od rohového praporku si na zadní tyči naskočil DYLAN BRONN, jehož hlavičku se pokoušel nejspíše již za brankovou čarou vyhlavičkovat Demir, ale trefil pouze horní síť a začínáme tedy od začátku.

82
    Střídání v týmu Waasland-Beveren: ze hřiště odchází Nana Opoku Ampomah, přichází Ryan Mmaee.