Bordeaux – Nice 0:0 (kon.) | Lyon – Saint-Étienne 1:1 (kon.) | PSG – Marseille 3:0 (kon.)
Olympique Lyon
1:1 (1:0)
AS Saint-Étienne
Neděle 25.02.2018, 17:00 • Parc Olympique Lyonnais, Lyon • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 27. kolo

90+3
    Žlutou kartu dostává Romain Hamouma (AS Saint-Étienne).
    90. Mathieu DEBUCHY - 1:1

90
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    A je to 1:1! Domácí obrana na tuto akci nedokázala dostatečně rychle zareagovat a po Cabellově pasu snadno balon do sítě poslal nikým neatakovaný MATHIEU DEBUCHY. Asistence: Rémy Cabella.

89
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Gabriel Silva, přichází Assane Dioussé.

85
    Žlutou kartu dostává Neven Subotić (AS Saint-Étienne).

78
    Žlutou kartu dostává Mariano Díaz (Olympique Lyon).

75
    Velkou šanci měl nyní hostující Jonathan Bamba, ale jeho ránu dokázala zblokovat domácí obrana.

70
    Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Nabil Fékir, přichází Mouctar Diakhaby.

67
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Ole Selnaes, přichází Paul-Georges Ntep.

63
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Kévin Monnet-Paquet, přichází Romain Hamouma.

46
    Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Lucas Tousart, přichází Houssem Aouar.

42
    Žlutou kartu dostává Ole Selnaes (AS Saint-Étienne).

36
    Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Rafael, přichází Kenny Tete.
    19. Mariano DÍAZ - 1:0

19
    Lyon právě vstřelil branku!
    Domácí celek se dostává do vedení. Marcelo vyslal krásný centr před branku, kde si balon zpracoval MARIANO DÍAZ a jeho rána zapadla přesně do branky. Gólman mnoho šancí neměl.

15
    Po krátké akci se hosté dostali do střelecké pozice, Robert Berić překonal brankáře. Jeho radost ale netrvala dlouho, protože mu byl odpískaný a odmávaný ofsajd.

Jan Prošek

Branky: 19. Díaz (Marcelo) – 90. Debuchy (Cabella)

Karty:   78. Díaz (LYO) – 42. Selnaes (SET), 85. Subotić (SET), 90+3. Hamouma (SET)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 1:4. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 9:23.
    Olympique Lyon: Gorgelin – Rafael (36. Tete), Marcelo, Morel, F. Mendy – Tousart (46. Aouar), NDombèlé – B. Traoré, Fékir (70. Diakhaby), Depay – Díaz.
    Náhradníci: Grange – Aouar, Cornet, Diakhaby, Maolida, Marçal De Oliveira, Tete.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Debuchy, Subotić, Perrin, Gabriel Silva (89. Dioussé) – M'Vila, Selnaes (67. Ntep) – Bamba, Cabella, Monnet-Paquet (63. Hamouma) – Berić.
    Náhradníci: Moulin – Dioussé, Hamouma, Ntep, Pajot, Pierre-Gabriel, Théophile-Catherine.