Dukla – Kopřivnice 27:22 (kon.) | Královo Pole – Strakonice 33:32 (kon.) | Lovosice – Karviná 25:25 (kon.)
Zubří – Hranice 34:28 (kon.) | Jičín – Nové Veselí 22:21 (kon.)
HC ROBE Zubří
34:28 (21:10)
TJ Cement Hranice
Sobota 24.02.2018, 18:00Chance Extraliga mužů • 17. kolo

Zubří vítězí o šest branek nad Hranicemi, které svému soupeři darovaly dva body zejména díky strašidelné první půli. V ní si domácí dělali s hosty naprosto, co chtěli. Ve druhém poločase už to byla jiná písnička, ale nakonec je Robe vítězem tohoto střetnutí i bez Matěje Šustáčka, avšak s velice dobrým výkonem Matěje Klímy. Cement naopak bude takřka jistě bojovat o extraligovou záchranu. Dnes nezískal ani bod, přestože ve druhém dějství šel jeho výkon nahoru. (19:31:08)

Konec zápasu. (34:28)
    60
    Pravá ruka hostující spojky Tůmy zřejmě uzavírá tento zápas. (34:28)
    60
    Přikryl svojí levačkou přidává trefu do černého zhruba půl minuty před koncem. (34:27)

60
    Probíhá poslední minuta zápasu. (33:27)

59
    Vyprodaná domácí hala už může oslavovat skalp Hranic. (33:27)

59
    Vzápětí vede Zubří již o šest branek a vypadá to, že i ve druhém domácím jarním zápase vyhraje. (33:27)

58
    Ale zřejmě je tohle utkání rozhodnuté. Cement absolutně zaspal v prvním poločase, a to jej stojí body. (32:27)
    58
    Bechný svojí pravačkou snižuje na rozdíl pěti branek, ale hosté mají málo času na minimálně bod ze Zubří. (32:27)

57
    Do souboje Bechného na brankovišti s protihráčem musel zasáhnout rozhodčí. (32:26)

57
    Indrák přihrával z pravé spojky na pravé křídlo Perničkovi, kterého záměrně domácí zastavili taktickým faulem. (32:26)
    56
    Hrstka zase pravačkou bez náznaku dává gól ze sedmičky. (32:26)

56
    Po faulu na Hrstku je tady sedmička proti hostům. (31:26)
    55
    Indrák vystoupal nad blok na pravé spojce a je sníženo, když hostující hráč střílel zřejmě na bližší tyč. (31:26)
    55
    Domácí těžce dostali míč na pravou část brankoviště, odkud zakončoval přesně Holiš. (31:25)

54
    Zřejmě Tůma zakončoval z pravé spojky z devítky z výskoku na přední tyč, kde byl brankář. (30:25)

54
    Indrák byl faulován na pravé spojce na devíti metrech. (30:25)

54
    Právě po nepřesné Andršově střele ze střední spojky už je míč na domácích rukou. (30:25)