Přehled událostí ZOH Pchjongčchang 2018 - 15.den | (kon.) |
Muži - 50 km klasickou technikou | Vítěz: I. Niskanen (FIN) (kon.) |
Týmová soutěž | Vítěz: Švýcarsko (kon.) |
Ženy - závod s hromadným startem | Vítěz: N. Takagiová (JPN) (kon.) | | | Muži - závod s hromadným startem | Vítěz: S.H. I (KOR) (kon.) |
Ženy - Paralelní obří slalom (kvalifikace) | Vítěz: E. Ledecká (CZE) (kon.) | | | Muži - Paralelní obří slalom (kvalifikace) | Vítěz: N. Galmarini (SUI) (kon.) |
Muži - Big Air (finále) | Vítěz: S. Toutant (CAN) (kon.) | | | Ženy - Paralelní obří slalom (finále) | Vítěz: E. Ledecká (CZE) (kon.) |
Muži - Paralelní obří slalom (finále) | Vítěz: N. Galmarini (SUI) (kon.) |
Muži - Čtyřbob (1. a 2. jízdy) | Vítěz: Německo (kon.) |
Muži - finále (Švédsko – USA) | 7:10 (kon.) | | | Ženy - utkání o bronz (Japonsko – Velká Británie) | 5:3 (kon.) |
konec
Ženy - Paralelní obří slalom (kvalifikace)
Vítěz: E. Ledecká (CZE)
Jan Vojkůvka
Startovní listina
1. Patrizia Kummerová (SUI)
2. Alena Zavarzinová (OAR)
3. Julia Dujmovitsová (AUT)
4. Daniela Ulbingová (AUT)
5. Ina Meschiková (AUT)
6. Michelle Dekkerová (NED)
7. Ramona Theresia Hofmeisterová (GER)
8. Ester Ledecká (CZE)
9. Carolin Langnehorstová (GER)
10. Tomoka Takeučiová (JPN)
11. Claudia Rieglerová (AUT)
12. Gloria Kotniková (SLO)
13. Julie Zoggová (SUI)
14. Natalia Soboljevová (OAR)
15. Selina Jörgová (GER)
16. Jekatěrina Tudegeševová (OAR)
17. Annamari Dančová (UKR)
18. Ladina Jennyová (SUI)
19. Milena Bykovová (OAR)
20. Nadya Ochnerová (ITA)
21. Naj-jing Kung (CHN)
22. Aleksandra Krölová (POL)
23. Anke Wöhrerová (GER)
24. Stefanie Müllerová (SUI)
25. Härim Čeong (KOR)
26. Weronika Bielá (POL)
27. Karolina Sztokfiszová (POL)
28. Žu-sin Cang (CHN)
29. Teodora Pentčevová (BUL)
30. Siao-siao Sü (CHN)
31. Tahä Shin (KOR)
1. Patrizia Kummerová (SUI)
2. Alena Zavarzinová (OAR)
3. Julia Dujmovitsová (AUT)
4. Daniela Ulbingová (AUT)
5. Ina Meschiková (AUT)
6. Michelle Dekkerová (NED)
7. Ramona Theresia Hofmeisterová (GER)
8. Ester Ledecká (CZE)
9. Carolin Langnehorstová (GER)
10. Tomoka Takeučiová (JPN)
11. Claudia Rieglerová (AUT)
12. Gloria Kotniková (SLO)
13. Julie Zoggová (SUI)
14. Natalia Soboljevová (OAR)
15. Selina Jörgová (GER)
16. Jekatěrina Tudegeševová (OAR)
17. Annamari Dančová (UKR)
18. Ladina Jennyová (SUI)
19. Milena Bykovová (OAR)
20. Nadya Ochnerová (ITA)
21. Naj-jing Kung (CHN)
22. Aleksandra Krölová (POL)
23. Anke Wöhrerová (GER)
24. Stefanie Müllerová (SUI)
25. Härim Čeong (KOR)
26. Weronika Bielá (POL)
27. Karolina Sztokfiszová (POL)
28. Žu-sin Cang (CHN)
29. Teodora Pentčevová (BUL)
30. Siao-siao Sü (CHN)
31. Tahä Shin (KOR)
1. Ester Ledecká (CZE) 1:28,90
2. Alena Zavarzinová (OAR) 1:30,16
3. Selina Jörgová (GER) 1:30,27
4. Carolin Langenhorstová (GER) 1:31,58
5. Ramona Theresia Hofmeisterová (GER) 1:31,98
6. Tomoka Takeučiová (JPN) 1:32,86
7. Julie Zoggová (SUI) 1:32,89
8. Daniela Ulbingová (AUT) 1:33,07
9. Milena Bykovová (OAR) 1:33,09
10. Aleksandra Krölová (POL) 1:33,13
11. Julia Dujmovitsová (AUT) 1:33,16
12. Ladina Jennyová (SUI) 1:33,19
13. Ina Meschiková (AUT) 1:33,23
14. Jekatěrina Tudegeševová (OAR) 1:33,42
15. Gloria Kotniková (SLO) 1:33,52
16. Patrizia Kummerová (SUI) 1:33,59