Přehled událostí ZOH Pchjongčchang 2018 - 15.den | (kon.) |
Muži - 50 km klasickou technikou | Vítěz: I. Niskanen (FIN) (kon.) |
Týmová soutěž | Vítěz: Švýcarsko (kon.) |
Ženy - závod s hromadným startem | Vítěz: N. Takagiová (JPN) (kon.) | | | Muži - závod s hromadným startem | Vítěz: S.H. I (KOR) (kon.) |
Ženy - Paralelní obří slalom (kvalifikace) | Vítěz: E. Ledecká (CZE) (kon.) | | | Muži - Paralelní obří slalom (kvalifikace) | Vítěz: N. Galmarini (SUI) (kon.) |
Muži - Big Air (finále) | Vítěz: S. Toutant (CAN) (kon.) | | | Ženy - Paralelní obří slalom (finále) | Vítěz: E. Ledecká (CZE) (kon.) |
Muži - Paralelní obří slalom (finále) | Vítěz: N. Galmarini (SUI) (kon.) |
Muži - Čtyřbob (1. a 2. jízdy) | Vítěz: Německo (kon.) |
Muži - finále (Švédsko – USA) | 7:10 (kon.) | | | Ženy - utkání o bronz (Japonsko – Velká Británie) | 5:3 (kon.) |
konec
Muži - Paralelní obří slalom (kvalifikace)
Vítěz: N. Galmarini (SUI)
Jan Vojkůvka
Startovní listina
1. Andrej Soboljev (OAR)
2. Aaron March (ITA)
3. Stefan Baumeister (GER)
4. Sebastian Kislinger (AUT)
5. Edwin Coratti (ITA)
6. Benjamin Karl (AUT)
7. Sylvain Dufour (FRA)
8. Roland Fischnaller (ITA)
9. Andreas Prommegger (AUT)
10. Dmitrij Sarsembajev (OAR)
11. Nevin Galmarini (SUI)
12. Rok Marguč (SLO)
13. Sangho I (KOR)
14. Dmitrij Loginov (OAR)
15. Alexander Payer (AUT)
16. Radoslav Jankov (BUL)
17. Mirko Felicetti (ITA)
18. Kaspar Flütsch (SUI)
19. Žan Košir (SLO)
20. Vic Wild (OAR)
21. Jasey Jay Anderson (CAN)
22. Dario Caviezel (SUI)
23. Patrick Bussler (GER)
24. Aaron Muss (USA)
25. Tim Mastnak (SLO)
26. Pokun Čoi (KOR)
27. Masaki Šiba (JPN)
28. Sangkjum Kim (KOR)
29. Alexander Bergmann (GER)
30. Michael Trapp (USA)
31. Oskar Kwiatkowski (POL)
32. Daren Gardner (CAN)
1. Andrej Soboljev (OAR)
2. Aaron March (ITA)
3. Stefan Baumeister (GER)
4. Sebastian Kislinger (AUT)
5. Edwin Coratti (ITA)
6. Benjamin Karl (AUT)
7. Sylvain Dufour (FRA)
8. Roland Fischnaller (ITA)
9. Andreas Prommegger (AUT)
10. Dmitrij Sarsembajev (OAR)
11. Nevin Galmarini (SUI)
12. Rok Marguč (SLO)
13. Sangho I (KOR)
14. Dmitrij Loginov (OAR)
15. Alexander Payer (AUT)
16. Radoslav Jankov (BUL)
17. Mirko Felicetti (ITA)
18. Kaspar Flütsch (SUI)
19. Žan Košir (SLO)
20. Vic Wild (OAR)
21. Jasey Jay Anderson (CAN)
22. Dario Caviezel (SUI)
23. Patrick Bussler (GER)
24. Aaron Muss (USA)
25. Tim Mastnak (SLO)
26. Pokun Čoi (KOR)
27. Masaki Šiba (JPN)
28. Sangkjum Kim (KOR)
29. Alexander Bergmann (GER)
30. Michael Trapp (USA)
31. Oskar Kwiatkowski (POL)
32. Daren Gardner (CAN)
1. Nevin Galmarini (SUI) 1:24,78
2. Žan Košir (SLO) 1:24,97
3. Sangho I (KOR) 1:25,06
4. Sylvain Dufour (FRA) 1:25,27
5. Alexander Payer (AUT) 1:25,30
6. Benjamin Karl (AUT) 1:25,33
7. Stefan Baumeister (GER) 1:25,37
8. Roland Fischnaller (ITA) 1:25,44
9. Vic Wild (OAR) 1:25,51
10. Sebastian Kislinger (AUT) 1:25,59
11. Andreas Prommegger (AUT) 1:25,67
12. Edwin Coratti (ITA) 1:25,70
13. Oskar Kwiatkowski (POL) 1:25,72
14. Dmitrij Sarsembajev (OAR) 1:25,74
15. Sangkjum Kim (KOR) 1:25,88
16. Tim Mastnak (SLO) 1:25,97