Jihlava – Letňany 2:3 (kon.) | Pardubice – Kometa Brno 3:2 (kon.) | Mountfield HK – Vítkovice 5:3 (kon.)
Technika Brno – Poruba 5:2 (kon.) | Warriors Brno – HK MD Šumperk 1:9 (kon.) | Vsetín – Třinec 4:6 (kon.)
Přerov – Mladá Boleslav 3:2 (kon.) | Havířov – Zlín 4:2 (kon.) | Slavia – Ústí n/L 1:2 (kon.)
Sparta – HC Litvínov 2:3 (kon.) | Liberec – HC Plzeň 3:2 (kon.) | Třemošná – K. Vary 3:5 (kon.)
Technika Hockey Brno
5:2 (1:0, 1:0, 3:2)
HC RT TORAX Poruba
Sobota 24.02.2018, 12:30 • Hokejové haly dětí a mládeže • ELIOD extraliga mladšího dorostu • Skupina E

53:18
    A s Porubou bude ještě hůř, protože Fojtík podrazil svého soupeře a již putuje za katr.

51:38
    Jenže Zdeněk Dobeš trochu brzdí hostující celek. Odsedí si totiž dvě minuty za vysokou hůl.

50:42
    Pa faulu Marka Kelbla může Poruba snížit. Domácí hráč dostal menší trest za sekání.

37:48
    Vzápětí však autor druhé branky Techniky oslabuje svůj tým, protože bude pykat dvě minuty za vražení na hrazení.

36:39
    Krzysztof Tomasz Macias posléze opět posílá Porubu do početní nevýhody. Následují totiž jeho dvě minuty za sekání.

29:57
    Radovan Fojt těsně před půlkou zápasu dostává dvě minuty za podražení a jeho tým bude čelit prvnímu oslabení.

15:11
    Avšak Filip Fojtík opět posílá RT TORAX do oslabení, protože si bude odpykávat dvě minuty za nedovolené bránění.

11:40
    Následuje vyloučení na obou stranách. Za domácí usedá na lavici trestů Roman Kučírek na dvě minuty za držení hole a z řad Poruby bude pykat Martin Kubík, který inkasuje menší trest za hákování.

02:21
    A duel začíná hned přesilovou hrou, kterou si vyzkouší domácí. Hostující Patrik Chovanec totiž vyfasoval menší trest za držení.

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 10. Čoupek (Kelbl, Hassani), 37. Staněk (Vrána, Kubica), 54. Kelbl (Hassani), 59. Hassani (Čoupek), 60. Staněk (Fojt, Vrána) – 52. Foldyna (Kubík), 57. Havlík (Fojtík, Kubík)

Technika Hockey Brno: Nešpůrek (Čazimi) – Fojt, Kučírek, Kubica, Kala, Šujan, Groch – Kelbl, Zimín, Kubový, Hassani, Líska, Vrána, Staněk, Frýza, Čoupek
    HC RT TORAX Poruba: Slíž (Hurčík) – Havlík, Gelnar, Hlaváč, Macurák, Machů, Dobeš – Foldyna, Macias, Fojtík, Halata, Chovanec, Pavlík, Kubík, Moškoř, Rambousek, Spurný

Rozhodčí: Slavka – Bernard, Mikoviny