Salzburg – Kometa Brno 9:1 (kon.) | K. Vary – HC Plzeň 2:1 (kon.) | Mountfield HK – Liberec 4:2 (kon.)
Kladno – Vítkovice 6:3 (kon.) | Slavia – Zlín 4:1 (kon.) | Č. Budějovice – Jihlava 1:4 (kon.)
Pardubice – Sparta 2:4 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
2:1 (2:0, 0:1, 0:0)
HC Plzeň 1929
Sobota 24.02.2018, 11:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Extraliga staršího dorostu • 24. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:30.

Karlovarští se dnes utkají se svým rivalem z Plzně. S tímto soupeřem mají zatím bilanci tří výher a dvou proher. S posledního vzájemného duelu si prohru odvezla domu Energie. Doma však ještě s západočechy neprohráli.V posledním utkání se Energii povedlo zvítězit nad celkem z Hradce Králové 4:0. Byla to především Bednářova zásluha. Domácí si musí hlídat Martina Langa, nejlepšího střelce ligy.

Plzeňští budou chtít určit navázat na výhru z posledního vzájemného utkání, kde vyhráli 3:2. Ale na duel s Pardubicemi nebudou vzpomínat v dobrém. Plzeň prohrála poměrem 1:5. Určitě si bude chtít v zápasu s Energetiky spravit chuť. Musí si ale dát pozor hlavně na Adama Křemena.

Kdo dnes tedy zvítězí? To uvidíme v 11:30.

HC Energie Karlovy Vary: Kašpar (Horák) – Zavřel (A), Tureček, Cankov (A), Stejskal, Kořán, Kosina, Záruba – Jiskra, Křemen, Šťastný, Černý, Holub (C), Maydl, Novotný, Remeš, Karbulka, Fečo

HC Plzeň 1929: Altrichter (Pilc) – Kremláček, Šiller, Novák, Staněk, Šilhán, Kovářík, Kaňák – Matiášek (A), Kolda (C), Rohla, Lang, Mužík, Hajšman, Princl, Malát, Adamec, Šeba, Procházka, Hajžman

Rozhodčí: Petružálek – Kopáč, Tichý.

00:01

00:15
    Úvodní buly sice vyhráli hosté, do útoku se však přesouvají domácí.

00:50
    Holub hledal zpoza braky Černého, druhý jmenovaný však nedokázal kotouč zpracovat.

01:42
    Plzeňští udělali chybu v rozehrávce a chtěl to potrestat Fečo, Altrichtera ale epřekvapil.

02:09
    Icing domácích.

02:33
    Plzeňským se nedaří prosadit v útoku, karlovarští si je zamkli v jejich obranném pásmu.

03:35
    Domácí teď střelami zasypávali Altrichtera, ale nic z toho nebylo.

04:00
    Po Koldově střele zaduněly Kašparovy betony.

04:48
    Tlak si vytvořili také hosté, na Kašpara ale vyzrát nedokázali.

05:31
    Maydl si vzal puk ve středním pásmu a ujel sám na brankáře, puk mu však uskočil.

06:26
    Hra se přesunula k plzeňským.

07:14
    Domácím se v útoku nic vymyslet nedaří.

07:52
    Mužíkova střela vypadala velmi nebezpečně, Kašpara však nepřekvapil.

08:18
    Od modré to teď zkusil Cankov, střela mu ale nesedla a Altrichter v pohodě chytá.

08:35
    Icing hostů.

09:37
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Je tu první branka! Po Kosinově nahození před Altrichtera branku vsítil RICHARD ZÁRUBA. Asistence: Jiskra

11:21
    Na kotouči jsou hosté, chtějí za každou cenu vyrovnat.

12:29
    Plzeňští se ne a ne prosadit, energetici skvěle brání.

13:24

13:43
    Adamec jel sám na Kašpara, jenže střílí vedle.

14:23
    Černého střela od modré šla vedle.

15:08
    Oba týmy hrají s poněkud větší opatrností.

16:59
    Je tu další gól! Ze zmatku před Altrichterovou svatyní se podařilo prosadit VÍTU JISKROVI. Asistence: Záruba, Tureček

18:09
    V útoku opět hosté, jenže na obranu energetiků se jim nedaří vyzrát.

19:16

19:36
    Karlovarští se v útoku pokouší ještě něco vymyslet, jenže se jim nic nedaří.

20:00

První třetina nám přinesla dvě branky. Hrál se takový opatrnější hokej. Moc velkých šancí vidět nebylo. Navrch sice měli hosté, podařilo se prosadit jen Varům. Nejprve se v 10. minutě prosadil Záruba, po něm v 17. minutě Jiskra.

20:01

20:12
    Domácí se dopustili icingu.

20:47
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Plzeň snižuje! Ve zmatku před Kašparem se dokázal prosadit MATRIN LANG. Asistence: Hajšman, Mužík.

23:31
    Princl střílel z pravého kruhu, ale vedle.

24:37

24:40
    Plzeň se usadila v obranném pásmu Energie, gól se jí však vsítit nedaří.

25:16

25:21
    Ofsajd hostů.

25:21
    Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Lang.

26:31
    Karlovarským se v přesilovce vůbec nedaří. Plzeň výborně brání.

27:21

27:34
    Lang zkusil svým únikem dát svůj druhý gól v zápase, jenže na Kašpara nevyzrál.

28:26
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Tureček – 2 min., nedovolené bránění).

28:58
    Ani hostům se přesilovka příliš nedaří.

29:46
    Plzeň si ale vytvořila tlak a nejprve trefila několik hráčů Energie a pak i Kašpara.