Kladno – Mountfield HK 4:1 (kon.) | HC Litvínov – K. Vary 5:2 (kon.) | Zlín – Třinec 1:4 (kon.)
HC Plzeň – Liberec 3:4 (1:2 po s.n.) | Vítkovice – Č. Budějovice 4:5 (kon.) | Kometa Brno – Slavia 4:7 (kon.)
Jihlava – Olomouc 2:1 (kon.) | Pardubice – Sparta 6:5 (2:0 po s.n.)
HC Dukla Jihlava
2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
HC Olomouc
Sobota 24.02.2018, 15:15 • Horácký zimní stadion, Jihlava • DHL Extraliga juniorů • O umístění

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (17:23:08)

Je konec. Ve třetí třetině branka nepadla a Jihlava si tak po vítězství 2:1 připisuje tři body a zůstává na čele tabulky části poražených.

54:36
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Beier – 2 min., napadení).

42:15
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Beier – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Jindra – 2 min., hrubost).

40:01

Druhá dvacetiminutovka skončila a Jihlava vede 2:1. Ve 31. minutě otočil stav utkání na domácí stranu Heinrich.

40:00

33:10
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Vála – 2 min., napadení).

30:35
    Dukla právě vstřelila branku!
    Jihlava po polovině zápasu otáčí utkání a jde do vedení 2:1! ALEŠ HEINRICH je autorem vedoucí branky. Asistence: Joshua Waller.

22:59
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Szturc – 2 min., hákování).

20:01

První třetina je u konce a stav je zatím nerozhodný 1:1. Jako první se prosadil už ve 4. minutě Dominik Hajšman, ale nakonec přišlo vyrovnání dvě minuty před koncem po brance Davida Dondy.

20:00

18:10
    A je vyrovnáno! Dvě minuty před koncem první třetiny se prosazuje DAVID DONDA. Asistence: Sean Norris, Adam Hrbatý.

15:34
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Janků – 2 min., podražení).

03:23
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Olomouc jde už ve čtvrté minutě do vedení! DOMINIK HAJŠMAN se postaral o první branku dnešního utkání. Asistence: Libor Janků.

00:01

HC Dukla Jihlava: Juda (Maláč) – Mareš, Trávník, Krtek, Vála – Kadleček, Jindra, Adam, Heinrich, Donda, Mejzlík, Hrbatý, Strnad, Waller, Slabý, Peschout, Norris

HC Olomouc: Ovčaři (Galuška) – Szturc, Spálovský, Holiš, Smutný, Jelínek, Mader – Janků, Hajšman, Palička, Paťava, Beier, Indrák, Marek, Janečko, Liška, Kuba

Rozhodčí: Maršálek – Zídek, Rampír.

Mezi celky navzájem není nejmenší bodový odstup, poslední Karlovy Vary mají 36 bodů, zatímco Dukla, která tabulku vede, jich má 47. Mezi sobotními soupeři je odstup sedmi bodů, Olomouc může být papírově psychicky ve výhodě, doma porazila Karlovy Vary 3:1, zatímco Jihlava bude mít za sebou jednak dlouhou cestu z Třince, ale také prohru 0:3 s výše zmíněným soupeřem.

Dobrý večer příznivcům juniorského hokeje. Přesně v 15:15 se na jihlavském zimáku vhodí úvodní buly 4. kola části o umístění DHL Extraligy juniorů. V zápase poměří své síly jihlavská Dukla a Kohouti z Olomouce. Oběma týmům fakticky o nic nejde. Juniorská extraliga je nesestupová a celkům zainteresovaným v této části soutěže skončí sezona poměrně brzy.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:15.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 19. Donda (Norris, Hrbatý), 31. Heinrich (Waller) – 4. Hajšman (Janků)

Rozhodčí: Maršálek – Zídek, Rampír