Ajax – Den Haag 0:0 (kon.) | Feyenoord – Eindhoven 1:3 (kon.) | Willem II – Kerkrade 1:0 (kon.)
Utrecht – Twente 3:1 (kon.)
Feyenoord Rotterdam
1:3 (0:2)
PSV Eindhoven
Neděle 25.02.2018, 14:30 • De Kuip, Rotterdam • Nizozemská Eredivisie • 25. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Přeji Vám příjemný zbytek víkendu a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou. (16:28:57)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 3:6. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 16:15.

Je dobojováno a z vítězství se zaslouženě radují hosté. Ti byli v celém zápase lepším týmem a svůj dvoubrankový náskok z prvního poločasu si dokázali pohlídat. V 53. minutě sice Vilhena vykřesal naději pro Feyenoord, avšak o pět minut později Eindhoven uklidnil Pereiro, který využil zaváhání brankáře Jonese, a pečetil tak tříbodový zisk svého celku.

90+3

90+2
    Domácí sice po krásné kombinaci dosáhli branky, avšak Vilhena přijímal Boëtiusovu přihrávku v ofsajdu, a gól tak nemohl být uznán.

90+2
    Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Steven Bergwijn, přichází Cody Mathès Gakpo.

90+1
    Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny dvě minuty. To už vypadá s nadějemi domácích opravdu bledě.

90
    Další dlouhý nákop mířil opět na Jörgensena, avšak ten opět postrádal podporu spoluhráčů a obrana PSV mu navíc nedovolila zakončit.

89
    Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Bart Ramselaar, přichází Derrick Luckassen.

88
    Toornstra poslal do vápna dobrý centr, jenže tam se nacházel pouze Jörgensen, který byl odblokován Schwaabem a Arias následně zakopl míč co nejdále to šlo.

87
    Centr van Ginkela mířil na de Jonga, jenže ten byl tísněn dvěma protihráči, a jeho hlavička proto neměla potřebnou razanci.

86
    Mauro Júnior se okamžitě zapojil do hry a po jeho zblokovaném centru se bude kopat roh.

85
    Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Gastón Pereiro, přichází Mauro Júnior.

84
    Další Botteghinův nákop mířil opět na Jörgensena. Ten sice vyhrál hlavičkový souboj, jenže v jeho blízkosti nebyl nikdo z jeho spoluhráčů, a míč tak mají držení hosté.

83
    Střelou ze střední vzdálenosti se teď prezentoval Amrabat, který se pokusil překvapit Zoeta. Brankář Eindhovenu sice s jeho pumelicí měl trochu starostí, avšak za svá záda jí nepustil.

82
    Jögensen sklepl míč pod sebe na Boëtiuse, který byl však tísněn dvěma protihráči, a k balon se tak nedostal.

81
    Domácí nyní zkouší překonat obranu PSV dlouhými nákopy, ale zatím se jim ani to nedaří a vůbec se nedokáží dostat ke střele.

80
    Další pas brazilského stopera ve službách Feyenoordu mířil na Boëtiuse, avšak tentokrát byl pro změnu příliš dlouhý a nakonec skončil v zámezí.

79
    Botteghinův dlouhý nákop prodloužil Jörgensen za sebe, avšak tam se nacházel pouze Schwaab, který v klidu rozehrál balon na brankáře Zoeta.