Calgary – Colorado 5:1 (kon.) | Dallas – Winnipeg 3:5 (kon.) | Toronto – Boston 4:3 (kon.)
Montreal – Tampa 3:4 (0:1 po s.n.) | Detroit – Carolina 3:1 (kon.) | Florida – Pittsburgh 6:5 (kon.)
Columbus – Chicago 3:2 (kon.) | Washington – Buffalo 5:1 (kon.) | Arizona – Anaheim 2:0 (kon.)
New Jersey – NY Islanders 2:1 (kon.) | Los Angeles – Edmonton 3:4 (kon.) | Nashville – St. Louis 4:0 (kon.)
Buffalo – Boston 4:1 (kon.)
Dallas Stars
3:5 (1:0, 1:5, 1:0)
Winnipeg Jets
Neděle 25.02.2018, 01:00 • American Airlines Center, Dallas • NHL

Česká stopa v utkání

Radek Faksa (DAL) 0+1, 0 střel, TOI 13:44 (04:02:00)

Hvězdy utkání

1. Patrik Laine (WPG) 2+0
    2. Nikolaj Ehlers (WPG) 1+2
    3. Dustin Byfuglien (WPG) 0+3

Statistiky: Střely na bránu: 36-27; Zablokované střely: 13-21; Vhazování: 43%-57%; Hity: 25-17; Přesilové hry: 0/4-1/2; Trestné minuty: 4-8.

Tyler Pitlick se sice postaral po deseti sekundách o nejrychlejší gól Dallasu v domácím prostředí v historii organizace, jenže Dallas po přestávce propadl a inkasoval pět branek v řadě, přičemž poslední dvě vstřelil Patrik Laine a po prvním vyhnal z brány Kariho Lehtonena, kterého nahradil Ben Bishop. I toho ale útočník Winnipegu překonal. Stars sice dokázali zareagovat ještě před přestávkou zásluhou Tylera Seguina, zdramatizovat utkání už se jim ale nepodařilo. Skvělý zápas odehrál Dustin Byfuglien, který zaznamenal tři body za tři asistence, zatímco brankář Michael Hutchinson inkasoval pouze dva góly a navíc připsal bod za asistenci. Výsledek v American Airlines Center zní. Dallas Stars 3 Winnipeg Jets 5.

59:30
    Ben Bishop naskočil na střídačku a Stars to ještě zkouší během hry bez brankáře!
    59:13 Alexandr RADULOV - 3:5

59:13
    Dallas právě vstřelil branku!
    ALEXANDR RADULOV napřáhl na vrcholu pravého kruhu k táhlé střele zápěstím, která se od pravého betonu Michaela Hutchinsona odrazila ke vzdálenější levé tyči! Asistence: Tyler Seguin.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:26
    Tyler Seguin prudce vypálil od modré čáry na ose hřiště, Michael Hutchinson ale puk snadno vyrazil hrudí.

58:22
    Nick Shore se na pravém křídle dostal k nahození po ledě a Michael Hutchinson zmrazil puk pod lapačkou.

57:55
    Jamie Benn vystřelil z levého kruhu a Greg Pateryn poté z pravého, Michael Hutchinson ale první střelu vyrazil a po dobrém přesunu druhou zastavil.

57:24
    Blake Wheeler se ocitl v mezikruží ve slibné šanci a po ledě mířil ke vzdálenější levé tyči, Ben Bishop ale skvěle zasáhl pravým betonem a puk vyrazil!

57:15
    Stars vystřelili od modré čáry a Michael Hutchinson bez potíží puk zastavil ve své lapačce.

55:55
    John Klingberg na pravém křídle v rychlosti vystřelil z úhlu od hrazení a Michael Hutchinson na přední tyči puk podržel. Po přerušení hry je tu komerční přestávka.

54:58
    Tyler Myers zablokoval tvrdou ránu Stars z pravého kruhu a poté měl co dělat, aby vůbec dojel na střídačku.

54:29
    Antoine Roussel vystřelil z vrcholu pravého kruhu a jeho tečována střela minula vzdálenější levý horní roh brány.

54:09
    Dallas vede na střely 29:25, jenže mu to zatím není nic platné. Winnipegem stále prohrává 2:5.

53:53
    Toby Enström je zpět na ledě po nepřesné střele Stars z pravého křídla od modré čáry a následném vhazování.

53:17
    Další vyhození Winnipegu a Dallas musí rozjíždět další útočnou snahu od vlastní brány Bena Bishopa.

52:41
    Jets si po úvodní střele Dallasu vedou v oslabení dobře a podél střídaček se jim podařilo vyhodit puk.

51:58
    Tyler Seguin napřáhl na vrcholu levého kruhu k jedovaté bombě, která zamířila nad bránu a skončila v ochranné síti.

51:53
    Toby Enström podrazil Alexandra Radulova a dostal dvě minuty za podražení. Dallas má jednu z posledních možností, jak se vrátit zpět do zápasu.

51:39
    Tyler Seguin vyhrál vhazování a po jeho zadovce Ben Bishop zmrazil puk pod lapačkou. Komerční přestávka.

51:37
    Winnipeg strávil v útočném pásmu dvě minuty a Stars se osvobodili pouze za cenu zakázaného uvolnění.

51:01
    Tyler Myers se pokusil skórovat z levého kruhu a jeho střela zápěstím zamířila nad bránu Dallasu.

50:48
    Jets se usadili znovu v útočném pásmu na delší dobu, jenže ani jedna ze dvou střel neprošla na bránu.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

49:13
    Jack Roslovic pěknou přihrávkou zpoza brány našel v levém kruhu Mathieua Perreaulta, jeho střela ale našla pouze náruč střídajícího Bena Bishopa.

48:38
    Alexandr Radulov dobře míchal s pukem na vrcholu levého kruhu, jenže poté nenašel bekhendem Jamieho Benna, který už se chystal pálit z vrcholu mezikruží.

47:29
    Jets od střídaček nahodil puk do útočného pásma Stars, kde byl přizvednut do ochranné sítě. Po přerušení hry následuje reklamní přestávka.

46:46
    Winnipeg přečkal dvě minuty ve čtyřech po vyloučení za příliš mnoho hráčů na ledě a hraje v plném počtu.

46:33
    Alexandr Radulov na levém křídle od modré čáry nahodil puk před bránu a na přední tyči byl tečován těsně mimo!

45:41
    John Klingberg na pravé straně útočného pásma vystřelil od hrazení a jeho střela byla na přední tyči těsně před bránou zablokována. Michael Hutchinson zasahovat nemusel.

44:58
    Esa Lindell vystřelil od modré čáry na ose hřiště zápěstím, jenže našel pouze náruč Michaela Hutchinsona.

44:46
    Atraktivní pasáž hry, během které se puk přeléval ze strany na stranu, ukončilo vyloučení. Winnipeg hrál v šesti a dostal týmový trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká na trestné lavici Patrik Laine.

43:28
    Jets se na delší dobu usadili v útočném pásmu a Blake Wheeler v levém rohu podstoupil ostrý souboj s Radkem Faksou. Oba hokejisté skončili na ledě.

42:03
    Nick Shore mířil z mezikruží do levého horního rohu brány, Michael Hutchinson ale puk skvěle vyrazil a poté si poradil i s dorážkou Matthiase Janmarka, kterou senzačně vyrazil na pravém boku a vleže si připsal spektakulární zákrok!

41:16
    Dmitrij Kulikov na vrcholu levého kruhu vystřelil zápěstím a do jeho střely se postavil dobře Alexandr Radulov.

40:43
    Stars se na pravém křídle dostali k nahození a Michael Hutchinson na přední tyči lapil puk do lapačky.

40:31
    Winnipeg prostřední část zcela ovládl, když do sítě domácího Dallasu nastřílel 5 gólů, což je opravdu hodně.

40:01
    V American Airlines Center začala závěrečná třetí třetina a domácí Dallas prohrává s Winnipegem vysoko 5:2.

40:01

Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 20-22; Zablokované střely: 10-13; Vhazování: 48%-52%; Hity: 18-14; Přesilové hry: 0/2-1/2; Trestné min.: 4-4.

Třetí třetina začne přibližně v 3:16.

Dallas prožil hodně špatnou prostřední část, když se do jeho sítě postupně prosadili Nikolaj Ehlers, Toby Enström, Mark Scheifele a dvakrát Patrik Laine, po jehož prvním gólu Kari Lehtonen přepustil místo Benu Bishopovi, a na druhý dokázal v závěru druhé části odpovědět Tyler Seguin. Skóre po druhé části dnešního střetnutí. Dallas Stars 2 Winnipeg Jets 5.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

40:00
    39:27 Tyler SEGUIN - 2:5

39:27
    Jamie Benn předvedl v pravém rohu útočného pásma skvělý forčeking a podél hrazení posunul puk na Alexandra Radulova. Ruský útočník poté našel na vrcholu pravého kruhu TYLERA SEGUINA, který napřáhl bez přípravy k parádní střele s příklepem a o horní tyč poslal puk do sítě! Asistence: Alexandr Radulov a Jamie Benn.

39:00
    Do konce prostřední části zbývá odehrát 1 minuta.
    38:47 Patrik LAINE - 1:5

38:47
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Nikolaj Ehlers na pravém křídle předvedl skvělý forčeking, kterého využil PATRIK LAINE a přesnou střelou z vrcholu pravého kruhu pro vhazování vymetl vzdálenější levý horní roh brány! Asistence: Nikolaj Ehlers.

38:06
    Brett Ritchie nedokázal překonat Michaela Hutchinsona střelou z levého kruhu a neujala se ani dorážka z mezikruží, která těsně minula pravou tyč brány!

37:35
    Na opačné straně napřáhli na ose hřiště k táhlé střele Stars a Michael Hutchinson puk podržel ve své výstroji.

37:06
    Blake Wheeler napřáhl na bodu levého kruhu ke střele zápěstím, jeho pokus byl ovšem zablokován.

36:32
    Dallas svíral Winnipeg v jeho obranném pásmu a dostal se ke střele, kterou Michael Hutchinson zastavil. Po přerušení hry dostává prostor reklamní přestávka.

34:53
    Esa Lindell se pokoušel vystřelit na vnitřním oblouku pravého kruhu, jeho následná střela ale byla zablokována.

33:09
    Jets se nepodařil rozehrát podél trestných lavic a po zakázaném uvolnění se puk vrátil před brankáře hostů.

33:00
    Jamie Benn se snažil prosadit v levém kruhu, jenže byl vytlačen do rohu a do zakončení se nedostal.

31:59
    Střídání v týmu Dallas Stars: ze hřiště odchází Kari Lehtonen, přichází Ben Bishop.
    31:59 Patrik LAINE - 1:4

31:59
    PATRIK LAINE krásnou střelou zápěstím z bodu pravého kruhu pro vhazování zamířil nad pravým betonem Kariho Lehtonena ke vzdálenější levé tyči a Winnipeg vede na ledě Dallasu už 4:1 poté, co skóroval čtyřikrát v řadě! Patrik Laine si vyměnil puk u střídaček dvakrát s Nikolajem Ehlersem a poté skóroval. Celou akci ale rozjel brankář Michael Hutchinson, který si připsal druhou asistenci. Asistence: Nikolaj Ehlers a Michael Hutchinson.

31:34
    Útok Jets na pravém křídle u střídaček zastavilo postavení mimo hru a hra byla přerušena.

30:59
    Bryan Little netrefil v pravém kruhu puk ideálně a na přední tyči navíc trefil projíždějícího Mathieua Perreaulta. Kari Lehtonen volný puk rychle zmrazil pod lapačkou.

30:03
    Puk byl sražen mezi střídačky a za stavu 3:1 pro Winnipeg následuje krátká reklamní přestávka.

29:36
    Alexandr Radulov se po nahození z pravého křídla ocitl v šanci na vzdálenější levé tyči, z blízkosti ale puk mezi betony Michaela Hutchinsona zasunout nedokázal!

29:03
    Mattias Janmark mohl rychle snížit, jenže jeho střela z mezikruží skončila na betonu Michaela Hutchinsona!
    28:01 Mark SCHEIFELE - 1:3

28:01
    MARK SCHEIFELE si hledal prostor na střelu na vrcholu mezikruží a po krátké přihrávce Blakea Wheelera z vrcholu pravého kruhu rychlou střelou zápěstím poslal puk nad pravým betonem Kariho Lehtonena ke vzdálenější levé tyči! Jets využili přesilovou hru a vedou 3:1! Asistence: Blake Wheeler a Dustin Byfuglien.

27:03
    Tyler Seguin dostal dvě minuty za hákování a Winnipeg si po reklamní přestávce zahraje druhou přesilovou hru.
    26:33 Toby ENSTRÖM - 1:2

26:33
    TOBY ENSTRÖM si v pravém kruhu v jízdě srovnal puk na hůl a poté přesnou střelou zápěstím z blízkosti zamířil mezi betony Kariho Lehtonena ke vzdálenější levé tyči! Winnipeg skóroval podruhé a otočil vývoj utkání na svou stranu! Asistence: Jack Roslovic a Dustin Byfuglien.

26:11
    Andrew Copp podél trestných lavic vyrážel do protiútoku, jenže puk nedostal pod kontrolu a přišel o něj.

25:29
    Další střela ihned po vhazování, tentokrát z mezikruží, Stars ale vůbec netrefili bránu a minuli její levou tyč.

25:24
    Brett Ritchie vystřelil ihned po vhazování přes Dustina Byfugliena, Michael Hutchinson ale puk podržel v náručí.

25:20
    Domácí Jason Spezza zřejmě zahrál v útočném pásmu Jets vysokou holí a hra byla přerušena.

25:11
    Matt Hendricks na levém křídle vystřelil od hrazení, na přední tyči byl ale připravený Kari Lehtonen, který puk podržel.

24:19
    Winnipeg je ve druhé části výrazně lepším týmem a v úvodu prostřední třetiny se mu podařilo vyrovnat. Otočit vývoj utkání na svou stranu se ale zatím snaží marně.

23:17
    Alexandr Radulov v obranném pásmu nekontrolovaně narazil do hrazení, rychle se ale zvedl a vysloužil si potlesk. Naráz vypadal strašidelně.

22:46
    Patrik Laine měl k dispozici trestné střílení, během něhož měl tentokrát na samostatný nájezd klid, jenže prudkou střelou zápěstím minul z mezikruží levou tyč brány!

22:46
    Patrik Laine byl během samostatného úniku faulován Gregem Paterynem a následovat bude trestné střílení!

22:45
    Patrik Laine se z pravého křídla řítil do samostatného úniku, jenže u levé tyče bránu bekhendem minul!

22:09
    Vyloučený Jamie Benn je zpět na ledě a Dallas přečkal přesilovou hru Winnipegu, jenže inkasoval ve hře 4 na 4.

21:52
    Jets se před bránou ani na druhý pokus ke střele nedostali a Tyler Pitlick mohl podél střídaček vyrazit v oslabení do protiútoku, jenže puk byl sražen na střídačku Jets.

21:23
    Vyloučený Toby Enström je zpět na ledě a začíná zkrácená přesilová hra hostů z Winnipegu. Otočí skóre?
    20:49 Nikolaj EHLERS - 1:1

20:49
    NIKOLAJ EHLERS napřáhl na vrcholu pravého kruhu pro vhazování k prudké ráně s příklepem, která ve hře 4 na 4 zamířila nad lapačkou Kariho Lehtonena k bližší pravé tyči! Asistence: Dustin Byfuglien.

20:09
    Jamie Benn dostal dvě minuty za hákování a bude se hrát ve hře 4 na 4. Poté začne přesilová hra Winnipegu.

20:05
    Jamie Benn se ihned po vhazování dostal ke střele od modré čáry a Michael Hutchinson puk podržel v náručí.

20:01

Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 11-12; Zablokované střely: 6-7; Vhazování: 48%-52%; Hity: 15-12; Přesilové hry: 0/2-0/0; Trestné minuty: 0-4.

Druhá třetina začne přibližně v 2:13.

Dallas vstoupil do utkání fantasticky, když se již po 10 sekundách prosadil po vyhraném vhazování v podání Radka Faksy útočník Tyler Pitlick, který překonal rekord organizace v domácím prostředí z roku 1977. Skóre po první třetině. Dallas Stars 1 Winnipeg Jets 0.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

20:00

19:23
    Winnipegu bylo odpískáno další nedovolené bránění, tentokrát ale usedl na trestnou lavici Toby Enström.

19:05
    Stars na pravém křídle vystřelili od modré čáry a připravený Michael Hutchinson puk ukryl ve svém náručí.

19:00
    Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.

18:39
    Devin Shore nedokázal včas vyčistit útočné pásmo a proti domácím hráčům bylo odpískáno postavení mimo hru.

18:09
    Alexandr Radulov se na bodu levého kruhu dostal ke střele, jeho rychlý pokus zápěstím ale minul bližší tyč!

17:27
    Gemel Smith si najel před bránu na pěknou přihrávku zpoza brány, jenže do zakončení z blízkosti se nedostal.

17:20
    Jason Spezza bojoval na pravém křídle o puk na útočné modré čáře a kotouč skončil na střídačce Winnipegu.

16:40
    Hosté v rychlém sledu dvakrát vypálili tentokrát z levého kruhu pro vhazování, obě střely ale byly zablokovány.

16:21
    Jets vypálili z bodu pravého kruhu pro vhazování a Kari Lehtonen nadále drží čisté konto, když puk podržel ve výstroji.

16:02
    Tyler Pitlick dnes vstřelil nejrychlejší gól Dallasu v historii organizace na domácím ledě, když otevřel skóre po pouhých 10 sekundách a překonal rekord Ronalda Erikssona, který se prosadil 20. října 1977 proti Minnesotě po 12 sekundách hry.

15:15
    Tyler Seguin vystřelil z levého kruhu a připravený Michael Hutchinson jeho střelu na přední tyči kryl. Komerční přestávka.

15:05
    Vyloučený Ben Chiarot se vrátil z trestné lavice zpět na led a Stars úvodní přesilovou hru zápasu vůbec nezvládli.

14:55
    Stephen Johns vystřelil na levé straně od modré čáry, jenže Michael Hutchinson ukryl puk ve své lapačce.

14:30
    Jets na levém křídle ihned po vhazování vystřelili od modré čáry a Kari Lehtonen rychle vyklepal puk ze své lapačky, aby rozehrál další akci Dallasu.

14:17
    Stars se navíc vzápětí nepodařilo rozehrát podél střídaček a pískalo se zakázané uvolnění. To je velká bída.

13:58
    Kari Lehtonen v oslabení musel zasahovat proti střele Jets z pravého kruhu, zatímco jeho spoluhráči se v útoku na levém křídle vzápětí snažili prosadit marně.

13:05
    Jeden z hráčů Jets byl vyloučen po faulu v útočném pásmu a Dallas si zahraje první přesilovou hru zápasu. Ben Chiarot dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

12:16
    Kyle Connor se v pravém kruhu dostal ke střele, jenže rozvlnil pouze boční síť brány domácího Kariho Lehtonena!

12:06
    Mark Scheifele dobře mířil z vrcholu levého kruhu ke vzdálenější pravé tyči, Kari Lehtonen ale puk levým betonem vykopl!

11:40
    Jets na pravém křídle odpověděli střelou z ostrého úhlu, kterou Kari Lehtonen bez problému ukryl ve výstroji.

11:20
    Michael Hutchinson se vydal za bránu, aby zastavil nahození Stars od boxu časoměřičů podél hrazení, jenže to se mu nepodařilo a Jamie Benn si z pravého kruhu rychle sjel před bránu, na přední tyči ale klečícího brankáře Jets nepřekonal!

10:51
    Reportér jedné z amerických televizí si mezi střídačkami připsal zákrok poté, co byl puk sražen mimo ledovou plochu.

10:12
    Greg Pateryn na pravém křídle vypálil od modré čáry a Michael Hutchinson puk vyrazil do ochranné sítě. Po přerušení hry dostává prostor reklamní přestávka. Stars vedou 1:0.

10:01
    Alexandr Radulov si na vrcholu mezikruží skvěle pokryl puk a poté ho zadovkou předložil Jamiemu Bennovi, který napřáhl k prudké střele s příklepem, jeho rána ale byla zablokována.

09:10
    Stars se po rychlém protiútoku v pravém kruhu dostali ke dvěma střelám, jenže obě dvě minuly bližší horní roh brány a Michael Hutchinson nemusel zasahovat.

07:32
    Jamie Benn si najel na vzdálenější levé tyči na krásnou přihrávku z pravého křídla, jenže z úhlu bránu minul!

07:16
    Marc Methot musel rychle spěchat pro puk za vlastní bránu, protože proti Winnipegu se naopak zakázané uvolnění nepískalo a hra pokračovala bez přerušení dál.

06:51
    Stars se nepodařilo rozehrát podél trestných lavic a proti domácímu týmu se poté pískalo zakázané uvolnění.

06:30
    Michael Hutchinson si snadno poradil s nahozením od modré čáry a následuje první komerční přestávka.

06:21
    Esa Lindell v pravém rohu útočného pásma Jets poslal k ledu krosčekem Nica Petana, ale nevylučovalo se.

05:18
    Stars odpověděli střelou z vrcholu levého kruhu, která mířila do předního horního rohu brány, jenže Michael Hutchinson byl připravený a pravým ramenem puk vyrazil mimo.

05:01
    Jets od modré čáry napřáhli k další táhlé střele, kterou tentokrát Kari Lehtonen vyrazil do rohu ledové plochy.

04:28
    Kyle Connor vystřelil od modré čáry a připravený Kari Lehtonen jeho střelu bez problému podržel ve své výstroji.

04:21
    Toby Enström sroloval k ledu jednoho z čárových rozhodčí a po přerušení hry se vhazovalo ve středovém kruhu.

03:47
    Winnipeg vyhodil puk tak, že Stars museli hrát, protože rozhodčí zakázané uvolnění neodpískali.

02:12
    Brett Ritchie na pravém křídle předvedl zpětný oblouk a z otočky rychle vypálil, jeho střela od hrazení ale zamířila pouze do náruče klečícího Michaela Hutchinsona.

01:29
    Dallas v posledním utkání zvítězil ve Staples Center a Stars dnes nastoupili ve stejné sestavě jako proti LA.

00:34
    Winnipeg mohl rychle vyrovnat, první střelu z levého kruhu ale dobře vyrazil lapačkou, zatímco druhou zastavil.
    00:10 Tyler PITLICK - 1:0

00:10
    Radek Faksa vyhrál vhazování v levém kruhu a TYLER PITLICK na jeho vrcholu napřáhl k parádní střele, která nad lapačkou Michaela Hutchinsona zamířila do bližšího horního rohu brány! Dallas rychle udeřil a vede 1:0! Asistence: Radek Faksa.

00:07
    Radek Faksa vyhrál úvodní vhazování zápasu a Stars ihned nahodili puk na bránu, Michael Hutchinson byl ale připravený a připsal si první úspěšný zákrok zápasu.

00:01

Utkání v Dallasu začne s mírným zpožděním, protože během slavnostního ceremoniálu bude oceněn Mike Keane, který už je připraven na slavností vhazování.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

Dallas Stars: Lehtonen (Bishop) – Lindell, J. Klingberg (A), Hamhuis, Pateryn, Methot, Johns – Elie, Seguin (A), Janmark – D. Shore, Ja. Benn (C), Radulov – Roussel, Faksa, Pitlick – G. Smith, Spezza, B. Ritchie. Hlavní trenér: Ken Hitchcock.

Winnipeg Jets: Hutchinson (Hellebuyck) – Morrissey, T. Myers, Enström, Byfuglien (A), Chiarot, D. Kulikov – Connor, Scheifele (A), Wheeler (C) – Perreault, Little, Roslovic – Ehlers, Copp, Laine – Petan, Hendricks, Armia. Hlavní trenér: Paul Maurice.

Rozhodčí: Kyle Rehman, Dean Morton. Čároví: Brad Kovachik, Trent Knorr.

Winnipeg v neděli v noci zavítá do Dallasu, na jehož ledě bude usilovat o páté vítězství během posledních sedmi zápasů. V bráně Jets by se měl podruhé v řadě představit Connor Hellebuyck. Hosté vyhráli na ledě soupeřů tři z posledních čtyř zápasů a v Centrální divizi se nachází o dva body za vedoucím Nashvillem. Na opačné straně by neměl chybět skvělý brankář Kari Lehtonen, který proti Los Angeles Kings pochytal v posledním zápase všech 18 střel a vychytal shutout.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 1. Pitlick (Faksa), 40. Seguin (Radulov, Ja. Benn), 60. Radulov (Seguin) – 21. Ehlers (Byfuglien), 27. Enström (Roslovic, Byfuglien), 29. Scheifele (Wheeler, Byfuglien), 32. Laine (Ehlers, Hutchinson), 39. Laine (Ehlers)

Dallas Stars: Lehtonen (32. Bishop) – Lindell, J. Klingberg (A), Hamhuis, Pateryn, Methot, Johns – Elie, Seguin (A), Janmark – D. Shore, Ja. Benn (C), Radulov – Roussel, Faksa, Pitlick – G. Smith, Spezza, B. Ritchie. Hlavní trenér: Ken Hitchcock.

Rozhodčí: Kyle Rehman, Dean Morton. Čároví: Brad Kovachik, Trent Knorr

Diváci: 18532