Calgary – Colorado 5:1 (kon.) | Dallas – Winnipeg 3:5 (kon.) | Toronto – Boston 4:3 (kon.)
Montreal – Tampa 3:4 (0:1 po s.n.) | Detroit – Carolina 3:1 (kon.) | Florida – Pittsburgh 6:5 (kon.)
Columbus – Chicago 3:2 (kon.) | Washington – Buffalo 5:1 (kon.) | Arizona – Anaheim 2:0 (kon.)
New Jersey – NY Islanders 2:1 (kon.) | Los Angeles – Edmonton 3:4 (kon.) | Nashville – St. Louis 4:0 (kon.)
Buffalo – Boston 4:1 (kon.)
Toronto Maple Leafs
4:3 (2:2, 1:1, 1:0)
Boston Bruins
Neděle 25.02.2018, 01:00 • Air Canada Centre, Toronto • NHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (04:03:41)

3. Mitchell Marner (TOR) 2+2

Je konec! O vítězství Toronta tak rozhodl velmi sporný moment, který se ještě bude řešit, ovšem to už nic nezmění. K vidění tak byl velmi dobrý hokej.
    V 7. minutě si David Pastrňák připsal asistenci, když přihrál na první branku Marchanda. O minutu později ale srovnal Marner při asistenci Romana Poláka. V 11. minutě využili Leafs už po sedmi vteřinách přesilovou hru, když vsítil branku Kadri. Nakonec ale Bruins srovnali v 16. minutě a opět u toho byl Pastrňák, který poslal finální přihrávku, po které Marchand dostal puk za záda domácího brankáře a připsal si druhý gól.
    Ve 22. minutě šel Boston opět do vedení, když vstřelil branku Jake DeBrusk. Poté ale začal obrovský tlak Toronta, které nakonec vstřelilo branku až v posledním minutě při přesilovce, když se prosadil druhou brankou Kadri.
    V 59. minutě si Hyman počínal na hranici nedovoleného zákroku, ovšem poté vypálil přesně k pravé tyči Ron Hainsey a byl to gól vítězný.

59:52
    Frederik Andersen zblokoval střelu hostujícího hráče.

59:40
    Bruins drží puk ve třetině Toronta.

59:30
    Boston hraje v šesti!

59:16
    Ovšem Boston se dopustil zakázaného uvolnění, což jim nyní vůbec nehraje do karet.

58:55
    Opět jsou u kotouče domácí, ale ke střele se nedostali a Tuukka Rask se už hlásí o střídačku.

Branka je uznaná a Toronto tak jde osmdesát tři vteřin před koncem základní hrací doby do vedení 4:3!

Čekání na verdikt rozhodčích je zdlouhavé, ale ti si chtějí být jistí.

Ovšem pozor, rozhodčí se jdou ještě podívat na video a zákrok to byl opravdu na hranici pravidel.
    58:37 Ron HAINSEY - 4:3

58:37
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Toronto jde těsně před koncem základní hrací doby do vedení! Zach Hyman si počínal na hranice brankoviště na hranici nedovoleného zákroku. Ovšem RON HAINSEY krásnou střelou od modré poslal domácí do vedení! Asistence: William Nylander, Mitchell Marner.

58:22
    Po buly se dostal ke střele domácí hráč, ovšem Tuukka Rask byl opět pozorný.

57:56
    Velice nebezpečně tečoval puk před brankářem Raskem hostující hráč, ale nakonec puk skončil vedle brány.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 8. Marner (W. Nylander, R. Polák), 11. Kadri (J. van Riemsdyk, Marner), 40. Kadri (Marner, Gardiner), 59. Hainsey (W. Nylander, Marner) – 7. Marchand (Pastrňák, Bergeron), 16. Marchand (Pastrňák, Bergeron), 22. DeBrusk (Spooner, Krejčí)

Toronto Maple Leafs: Andersen (McElhinney) – Hainsey, Rielly (A), N. Zajcev, Gardiner, R. Polák, Dermott – Marner, Kadri, Marleau – Co. Brown, W. Nylander, Hyman – Kapanen, Bozak (A), J. van Riemsdyk – Leivo, D. Moore, Komarov (A).
    Boston Bruins: T. Rask (Chudobin) – McAvoy, Chára (C), Carlo, Krug, K. Miller, Grzelcyk – Pastrňák, Bergeron (A), Marchand – Spooner, Krejčí, DeBrusk – Backes (A), Riley Nash, Heinen – Acciari, Kuraly, Schaller.

Rozhodčí: Tim Peel, Jake Brenk – Tony Sericolo, Scott Cherrey