Liberec – Pardubice 3:4 (kon.) | Otrokovice – Střešovice 3:2 (kon.) | Bohemians – Česká Lípa 11:4 (kon.)
Sparta – Vítkovice 7:2 (kon.) | Bulldogs – Mladá Boleslav 4:9 (kon.) | Znojmo – Chodov 4:11 (kon.)
TJ Znojmo LAUFEN CZ
4:11 (2:5, 1:0, 1:6)
FAT PIPE Florbal Chodov
Neděle 25.02.2018, 17:00 • SH TJ Znojmo • Livesport Superliga • 25. kolo

To je ode mě vše a u dalších přenosů na shledanou. (19:07:48)

Je konec! Chodov jednoznačně vítězí a veze si do Prahy tři body. Znojmo se statečně bránilo a po dvě třetiny nebyl stav utkání tak děsivý, ale ve třetí třetině se Chodov rozehrál a vítězí 4:11!

59:59
    Chodov právě vstřelil branku!
    Tak nakonec je tu ještě branka JANA FIALY, který se prosazuje vteřinu před koncem. Asistence: Michal Kotlas.

59:47
    Barák drží míček a už se nic nestane.

59:17
    Hosté šli do přečíslení dva na jednoho, ale domácí brankář tenhle pokus chytil.

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:28
    Filip Horák vystřelil, ale branku minul.

58:12
    Domácí to stále zkouší v šesti proti čtyřem, ale nemohou se dostat ke střele.

57:38
    Chodovská čtveřice velmi dobře brání a domácí mužstvo ještě do ničeho nepustila.

56:54
    Střela ze středu hřiště šla hodně vedle.

56:34
    Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Michal Podhráský – 2 minuty, Sekání).

56:27
    Tlak Znojma se zvyšuje a Chodov se nemůže dostat k míčku.

55:50
    Znojmo stále kombinuje v šesti proti pěti.

55:20
    Výhoda pro Znojmo!

54:42
    Domácí získali míček, ale nemohou se dostat na dostřel Barákovy branky.

54:07
    Deset! Chodov dává desátou branku a to zásluhou ONDŘEJE MIKEŠE, který dostal přesnou přihrávku od Ondruška a stačilo mu jen nastavit čepel. Asistence: Tom Ondrušek.

53:58
    Tomáš Sýkora se pokoušel procpat míček před branku, ale to se mu nepovedlo.

53:25
    Pražský celek je stále na polovině Znojma a nechce připustit žádné zbytečné komplikace.

Vojtěch Görög

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Znojmo LAUFEN CZ. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 4. Šindelář (TS), 15. Horák (Pánek), 38. Salava (Kucharič), 45. Procházka II – 5. Tyl (Kašovský), 8. Ondrušek (Plíhal), 9. Strachota (Fiala), 12. Vávra (Sýkora), 19. Tyl (Koutný), 44. Kotlas (Fiala), 47. Ondrušek (Sýkora), 51. Pražan (Mikeš), 52. Tyl (Vávra), 55. Mikeš (Ondrušek), 60. Fiala (Kotlas)

TJ Znojmo LAUFEN CZ: Skácelík (Hándl) – Rada, Horák, Procházka, Pánek, Virgl, Martinek – Salava, Palát, Číhal – Procházka II, Sláma, Novák – Kučera, Juříček, Kriš – Šindelář, Kucharič, Krejčíř.
    FAT PIPE Florbal Chodov: Barák (21. Šantora) – Pražan, Kašovský, Fiala, Sýkora, Kotlas, Bouša, Podhráský – Mikeš, Žák, Tyl – Vávra, Ondrušek, Koutný – Matejčík, Strachota, Plíhal.

Rozhodčí: Gavlas Libor, Mikula Lukáš