PZ Kladno – Kladno 1:4 (kon.) | Chomutov – Č. Budějovice 5:3 (kon.)
PZ Kladno
1:4 (1:1, 0:0, 0:3)
Rytíři Kladno
Neděle 25.02.2018, 11:25 • ČEZ stadion, Kladno • ELIOD extraliga mladšího dorostu • Skupina C

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký den a u dalších on-line přenosů na shledanou. (13:37:39)

Je konec! V první periodě se sice dostali do vedení domácí hned ve 2. minutě zásluhou Marka Puldy, avšak to bylo z jejich strany všechno. O pár minut později poté srovnal Ladislav Funk úvodní dějství tak skončilo remízou 1:1.
    V prostřední třetině gól nepadl, a tak se muselo počkat na další přesný zásah až do 52. minuty. To se prosadil Filip Sachr, jenž otočil skóre na stranu Rytířů. Necelé tři minuty před koncem zvyšoval na rozdíl dvou branek Filip Šimek a následně pečetil výhru hostů Jiří Ticháček. Rytíři tedy v městském derby poráží svého rivala 4:1.

58:33
    Kladno právě vstřelilo branku!
    A je rozhodnuto! JIŘÍ TICHÁČEK pečetí výhru svého týmu, který tak z dnešního duelu odejde šťastnější. Asistence: Filip Sachr.

57:07
    Hosté jdou necelé tři minuty před koncem do dvoubrankového vedení! Po přihrávce Staňka skóruje FILIP ŠIMEK, který tak výrazně přiblížil svůj tým k výhře. Asistence: Filip Staněk.

56:28
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Marek Alscher – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Viktor Procházka – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Miloš Hanousek – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Vojtěch Hurta – 2 min., hrubost).

51:14
    Teď už se ovšem hosté prosazují a otáčejí tak skóre zápasu! FILIP SACHR mířil přesně mezi tři tyče a jeho tým je tak o něco blíže k výhře než domácí. Asistence: Filip Staněk a Matyáš Šapovaliv.

43:48
    I Ladislav Funk opustil trestnou lavici a hraje se opět v pěti proti pěti.

42:09
    Ton právě naskočil zpět na led a Rytíři jsou ve čtyřech.

41:48
    A hosté jdou do tří. Ladislav Funk vyhodil kotouč do hlediště a inkasuje menší trest za zdržování hry.

40:09
    Hned v úvodu si domácí zahrají další početní výhodu. Za faul kolenem putuje za katr na dvě minuty Petr Ton.

40:01

I druhá část je za námi. V ní jsme sice mohli vidět dvě nevyužité přesilové hry hostující celku, ale nikoliv další branku. Na tu si budeme muset počkat minimálně do třetí dvacetiminutovky, která začne přibližně v 12:57

40:00

36:25
    PZ i své další oslabení přežilo pokračuje hra ve vyrovnaném počtu hráčů na obou stranách.

34:25
    Domácí lavička poté dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů. Trest odsedí Václav Horák.

27:11
    Domácí hrají v plném počtu.

25:11
    Marek Darsa odjíždí posléze na lavici trestů, kde bude pykat dvě minuty za napadení.

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 2. Pulda – 7. Funk (Šapovaliv, Ullrych), 52. Sachr (Staněk, Šapovaliv), 58. Šimek (Staněk), 59. Ticháček (Sachr)

PZ Kladno: Burda (Pulec) – Vyhnal, Horák, Krejžík, Vinš, Brejcha – Strnad, Štrombach, Hurta, Karmazín, Votoupal, Šťastný, Kulich, Darsa, Pulda, Vimmer, Hanousek, Adam
    Rytíři Kladno: Gabriška (Suk) – Staněk, Alscher, Kohlíček, Sýkora, Ticháček, Funk – Chrenka, Kleveta, Procházka, Bulva, Sachr, Šimek, Ton, Ullrych, Šapovaliv

Rozhodčí: Hlinka – Kopáč, Svoboda