Moser Medical Graz 99ers – Znojmo 4:3 (po pr.)
Moser Medical Graz 99ers
4:3 (3:0, 0:1, 0:2 - 1:0)
HC LERAM Orli Znojmo
Neděle 25.02.2018, 18:00 • Eisstadion Graz Liebenau • bet-at-home ICE Hockey League • Nadstavba

Je tu konec. Graz využil přesilovku doslova jednu setinu před koncem prodloužení a bere v dnešním zápase dva body. Orli sice dokázali vyrovnat těsně před koncem zápasu, odchází ale poraženi. Rozhodla také první třetina, ve které Orli nehráli dobře. Od té doby byli lepším týmem, na více než bod to však nestačilo. (20:26:01)

Branka byla dosažena ještě v rámci hrací doby, takže platí!

65:00
    Graz právě vstřelil branku!
    Neuvěřitelné! Graz využívá přesilovku a setinu před koncem prodloužení rozhoduje o své výhře! Po přihrávce od mantinelu střílel CLEMENS UNTERWEGER z mezikruží a trefil se přesně do pravého horního rohu. Rozhodčí jde ještě na video. Asistence: Mario Lamoureux, Oliver Setzinger.

64:30
    Ani na druhý pokus se Graz neusadil v pásmu. Orli dobře brání.

64:10
    Orli vyhráli buly a vyhodili přes všechny čáry.

64:03
    Oddechový čas pro domácí Graz.

64:03
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Corbett – 2 min., hákování).

63:38
    Němec střílel pod lapačku, ale Höneckl jeho záměr vystihl.

62:48
    Bartoš z mezikruží střílel do horního rohu, ale těsně minul branku. Puk zaduněl o zadní mantinel.

62:30
    Domácí jsou v prodloužení aktivnější, Orli ale hrozí z protiútoků.

62:10
    Číp střílel nebezpečně zpoza bránícího hráče, ale na Höneckla si nepřišel.

61:50
    Oberkofler hledal od mantinelu na teč Lamoureuxe, ale Halász zasáhl hokejkou a přisunul kotouč k sobě.

61:40
    Lattner se vydal za odraženým kotoučem a mohl jít sám na brankáře, už neměl ale sílu, a tak jej dohnal jeden z obránců. Lattner sice vystřelil, ale pouze z ostrého úhlu.

61:05
    Znojemští hokejisté s pukem na holích kombinují ve vlastním pásmu a nechtějí udělat zbytečnou chybu.

60:15
    Číp se tlačil za kotoučem, ale Setzinger ho odtlačil.

60:01

Střely na branku ve třetí třetině:

Znojmo: 10
    Graz: 7

Základní hrací doba vítěze zápasu neurčila, a tak budeme pokračovat v prodloužení. Graz sice byl výrazně lepší v první třetině, v té druhé a třetí se ale všechno otočilo a Orli si šli za vyrovnáním, kterého nakonec přesně minutu před koncem základní hrací doby dosáhli.

Jakub Prchal

Branky a nahrávky: 11. Woger (Setzinger, Camara), 13. Brophey (McLean), 17. Camara (Woger, Brophey), 65. Unterweger (Lamoureux, Setzinger) – 26. Corbett (Novák, Bartoš), 42. Guman (Bartoš), 59. Guman (Plíhal)

Moser Medical Graz 99ers: Höneckl (Engelage) – Setzinger, Unterweger, Fechtig, Weihager, Strohmeier, Carlsson, Petrovitz, Soritz – Oberkofler, Lamoureux, Zusevics – Camara, Ograjenšek, Woger – Pirmann, Zierer, Natter – Brophey, McLean, Stradner.
    HC LERAM Orli Znojmo: Schwarz (21. Halász) – Corbett, Lakos, Lattner, Bořuta, Tejnor, Stehlík, Šnajnar, Biro – Yellow Horn, Plíhal, Špaček – Novák, Bartoš, Guman – Němec, Matuš, Číp – Csamangó, Raška.

Rozhodčí: Berneker, Štolc – Angererová, Kaspar