Bohemians – Panthers 10:7 (kon.) | Liberec – Vítkovice 0:16 (kon.) | Tatran – Ne 1:12 (kon.)
Chodov – Ostrava 7:5 (kon.) | Židenice – Olomouc 1:4 (kon.)
FAT PIPE Florbal Chodov
7:5 (1:3, 3:1, 3:1)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Neděle 25.02.2018, 16:30ČEZ Extraliga žen • 21. kolo

To je ode mě vše, na shledanou. (18:27:57)

Daniela Frantíková je nejlepší hráčkou za tým Chodov!

Veronika Rybičková vyhlášena nejlepší hráčkou Ostravy.

Chodov vyhrál třetí třetinu stejně jako tu druhou a to v poměru 3:1. První třetinu domácí nehráli dobře, avšak ve zbývajících třetinách se Chodov herně zvedl a zaslouženě nakonec vítězí v dnešním utkání. Ostravu ve třetí třetině zlomily dvě branky, které dostaly v oslabení.

59:19
    Chodov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je KAROLÍNA SUCHÁ, která z úhlu trefuje prázdnou branku a pojišťuje vítězství v tomto zápase. Asistence: Gabriela Tožičková.

59:12
    Míček letící vzduchem zastavuje Provázková, která jej ihned vyhazuje.

58:44
    Ostravě už mnoho času nezbývá a žádný závěrečný tlak se hráčkám nedaří vytvořit.

58:18

58:00
    Chodov ale získává opět míček a vyváží jej na polovinu hřiště.

57:28
    Ostrava nyní kombinuje v útočném pásmu a snaží se o vyrovnání!

56:18
    Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Eliška Vrátná – 2 minuty, Sekání).

56:18
    Timea Patakyová neproměňuje trestné střílení, kdy ji Provázková vychytala.

56:18
    Trestné střílení pro Ostravu!

56:02

54:59
    Tak to je velký zmar, druhá branka v oslabení a tu střílí po protiútoku MARTINA ŘEPKOVÁ. Asistence: Tereza Urbánková.

54:54
    Přesilová hra se vůbec Ostravě nedaří, nyní nedokázala přihrát Pastušková a ztrácí míček.

54:23
    Oddechový čas pro hosty.

54:23
    Autorem branky je GABRIELA TOŽIČKOVÁ, která se zničehonic prosazuje v oslabení a to byla velká chyba v obraně Ostravy. Bez asistence.

Adam Dořák

Branky a nahrávky: 15. Řepková (Urbánková), 30. Frantíková, 33. Plášková (Frantíková), 35. Krauskopfová (P. Beránková), 55. Tožičková, 55. Řepková (Urbánková), 60. Suchá (Tožičková) – 3. Rybičková, 5. K. Hudáková (Patakyová), 12. Patakyová (Rybičková), 37. P. Hudáková (Kapcová), 42. Kapcová (P. Hudáková)

FAT PIPE Florbal Chodov: Ranochová (13. Provázková) – Jiráková, Kellovská, Tožičková, T. Pilíková, Vrbová – Suchá, Frantíková, Lacková – Vrátná, Urbánková, Plášková – Preisslerová, Řepková, Jůzová – P. Beránková, Nosková, Belicová – Krauskopfová.
    FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Tomšová (Lišková) – Rybičková, Kotzurová, Patakyová, Grossová, Kajfoszová – Pastušková, Lichnová, Kapcová – K. Hudáková, P. Hudáková.