Nitra – Trenčín 4:1 (kon.) | Žilina – Košice 3:6 (kon.) | Banská Bystrica – Nové Zámky 6:2 (kon.)
Poprad – Zvolen 3:5 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Detva 1:2 (po pr.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
1:2 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1)
HK Detva
sk Neděle 25.02.2018, 18:00 • Titan aréna • Tipos Extraliga (SR) • 50. kolo

Po vcelku vyrovnanom zápase si napokon dva body zo zápasu odnáša Detva. Liptáci mali najmä v druhej tretine viacero dobrých príležitostí a párkrát zvonila aj konštrukcia brány. Týmto sa s vami lúčim a prajem pekný zbytok večera. (20:21:27)

61:03
    Detva dala gól!
    Hostia vybojovali puk v útočnom pásme. Medzi kruhy sa k nemu dostal MARTIN CHOVAN a presnou strelou sa postaral o víťazstvo svojho tímu. Asistencie: David VIdelka, Juraj Milý.

60:30
    Milý sa dostal s pukom medzi kruhy. K strele sa neodhodlal a hostia stratili puk po nepresnej prihrávke.

60:13
    Hostia v plnom počte.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Detve sa podarilo v 54. minúte vyrovnať zásluhou Sládoka. V riadnom hracom čase sa tak nerozhodlo. Zápas bude pokračovať v päťminútovom predĺžení 3 na 3.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:36
    Detva sa dobre bráni a Liptákov tlačí popri mantineli.

58:50
    Liptáci sa držia v útočnom pásme, ale ohroziť bránu sa im zatiaľ nepodarilo.

58:20
    Liptáci majú veľkú príležitosť strhnúť vedenie na svoju stranu a zvíťaziť, uvidíme ako si s touto presilovou hrou poradia.

58:13
    Oddychový čas domácich.

58:13
    Vylúčenie v tíme HC 07 Detva (Milý – 2 min., nešportové správanie).

57:18
    Po zakázanom uvoľnení sa vhadzuje v obrannom pásme Liptovského Mikuláša. Buly vyhrala Detva ale prišla o útočné pásmo.

56:31

56:21
    Detva sa opäť oslobodzuje a pomaly sa skončí ich početná nevýhoda.

55:23
    Veľká šanca Langhammera po vyrazenom puku. Jeho strelu Viarbitsky vyráža. Liptáci zostávajú v útočnom pásme.