Sparta – Mladá Boleslav 5:1 (kon.) | Liberec – Č. Budějovice 7:0 (kon.)
FC Slovan Liberec
7:0 (2:0)
SK Dynamo Č. Budějovice
Pondělí 26.02.2018, 13:00 • Frýdlant v Čechách - UMT • Juniorská liga – Čechy • 19. kolo
    85. GEMBICKÝ - 7:0

85
    Liberec právě vstřelil branku!
    Domácí přidávají sedmý přesný zásah! Dobrou přihrávku dostal DOMINIK GEMBICKÝ, který střílel z první, hostující brankář byl u tyče pozdě! Gembický se prosazuje už podruhé.
    64. GEMBICKÝ - 6:0

64
    Sotva jsem to dopsal, přišel další gól domácích! Z pravé strany přišla výborná přihrávka do vápna, DOMINIK GEMBICKÝ míč bez větších problémů poslal do prázdné branky!
    60. DVOŘÁK - 5:0

60
    Naopak je tu pátý přesný zásah domácích! Na pravé straně zůstal úplně volný MIROSLAV DVOŘÁK, který převzal míč, následně vystřelil na vzdálenější tyčku, Luksch byl bez šance!
    50. HEPPNER - 4:0

50
    Ještě neuběhly ani čtyři minuty, domácí přidávají další přesný zásah! PETR HEPPNER dostal balón na hranici velkého vápna, kapitán Liberce poté zamířil k tyči, hostující brankář neměl nárok!
    48. WIESNER - 3:0

48
    Domácí hned v úvodu druhé půle přidávají třetí gól! TOMÁŠ WIESNER dostal spoustu prostoru, prošel snad mezi čtyřmi bránícími hráči a skóroval!
    20. HAVELKA - 2:0

20
    Další akce po levé straně hřiště znamená další gól domácích! Brankář Luksch míč vyrazil před sebe, dostal se k němu FILIP HAVELKA, který nadvakrát dokázal skórovat!
    16. HAVELKA - 1:0

16
    Domácí se dostali do přečíslení tři na dva, přihrávku na levou stranu dostal FILIP HAVELKA, který volil zakončení na vzdálenější tyčku, balón i s přispěním brankové konstrukce skončil v síti, Liberec jde do vedení!

Štěpán Slovák

Branky: 16. Havelka, 20. Havelka, 48. Wiesner, 50. Heppner, 60. Dvořák, 64. Gembický, 85. Gembický

Karty:   30. Grigera (CEB)

FC Slovan Liberec: Nguyen – Köstl, Wiesner (64. Šustek), Vrabec (64. Baláž), Knejzlík (76. Doležal), Heppner (C), Havelka, Dvořák, Kristian, Gembický, Vukliševič (76. Prokš)
    Náhradníci: Šustek, Doležal, Baláž, Michalec, Prokš, Konečný

SK Dynamo Č. Budějovice: Luksch – Fišer, R. Kadlec (46. V. Kadlec), Kalousek (59. Navrátil), Lindák (72. Pařízek), Švantner, Tomek, Matoušek, Grigera, Štifter (C), Collin
    Náhradníci: V. Kadlec, Navrátil, Červenec, Pařízek

Rozhodčí: Severýn – Mokrusch, Vít