Buffalo – Boston 4:1 (kon.) | NY Rangers – Detroit 2:3 (po pr.) | Anaheim – Edmonton 5:6 (1:2 po s.n.)
Minnesota – San Jose 3:2 (po pr.) | Arizona – Vancouver 1:3 (kon.)
Minnesota Wild
3:2 (0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)
San Jose Sharks
Pondělí 26.02.2018, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

To je ode mě vše a u dalších přenosů na shledanou. (04:52:33)

Minnesota právě vstřelila branku!
    Velká chyba Burnse a je hotovo! Obránce Žraloků nedokázal odpálit puk a ten si vzal JARED SPURGEON, který si vyměnil krosovou nahrávku s Zuckerem a zakončil do prázdné branky. Asistence: Jason Zucker.

64:14
    Burnsova střela z první skončila těsně vedle levé tyče!

62:16
    Labanc si nahrál s Jonesem, ale z útoku nic nebylo a tak jdou dopředu domácí.

61:48
    Až nyní se hosté dostali do útočné třetiny.

61:11
    Minnesota je stále u kotouče a Sharks se ještě nedotkli puku.

60:34
    Domácí se dostali do útočného pásma a kombinují.

60:01

Ani šedesát minut nepřineslo vítěze a tak uvidíme prodloužení 3 na 3. Ve třetí třetině byla hra dost vyrovnaná a padla pouze jedna branka, kterou vstřelil s velkým štěstím Eric Staal a poslal zápas do prodloužení.
    Střely na branku 39:27

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Vojtěch Görög

Branky a nahrávky: 40. Cullen (Spurgeon, Winnik), 56. E. Staal (Suter, Zucker), 65. Spurgeon (Zucker) – 14. J. Ryan (Goodrow, Hansen), 23. Tierney (Labanc)

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Reilly, Suter (A), Dumba, Seeler, Prosser, Spurgeon – Coyle, Cullen, M. Koivu (C) – Parise (A), E. Staal, J. Eriksson Ek – Zucker, M. Foligno, Niederreiter – Winnik, Ennis, Mikael Granlund.
    San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Dillon, Vlasic, J. Ryan, Heed, DeMelo, Burns (A) – Pavelski (C), Fehr, Goodrow – Donskoi, Meier, Hansen – Couture (A), Hertl, Tierney – Labanc, M. Karlsson, Bødker.

Rozhodčí: Marc Joannette, Ian Walsh – Libor Suchánek, Shandor Alphonso