Espanyol – Real Madrid 1:0 (kon.) | Girona – Celta Vigo 1:0 (kon.)
Espanyol Barcelona
1:0 (0:0)
Real Madrid
Úterý 27.02.2018, 20:00 • RCDE Stadium (Cornella de Llobregat) • Španělská LaLiga • 26. kolo

Je tu konec zápasu, který má hodně nečekaný výsledek. Real dnes nebyl výrazně lepším týmem, přesto do poslední minuty dělal vše pro to, aby získal tři body. Naopak domácí se v závěru již pouze bránili a o to je jejich konečná výhra překvapivější. Espanyolu totiž vyšel protiútok, který zakončil nejlepší střelec týmu Gerard Moreno. Je až neuvěřitelné, že domácí dnes ukončili deset let (!) trvající sérii bez výhry nad Realem Madrid! (21:56:46)

90+3

90+3
    Hned po rozehrávce pak hlavní rozhodčí Sánchez ukončil dnešní zápas!
    90+3. Gerard MORENO - 1:0

90+3
    Espanyol právě vstřelil branku!
    To je šok! Domácí už ani nechtěli útočit, ale když se jim naskytla příležitost, okamžitě udeřili. Do otevřené obrany Realu poslal z pravé strany centr Sergio García a nehlídaný GERARD MORENO i s pomocí teče Varaneho střílí ve třetí minutě nastavení gól!

90+2
    Roh Realu kopal nyní netradičně Lucas, domácí se ubránili.

90+1
    Hosté se zoufale tlačí do útoku, nyní to budou mít už hodně těžké.

90+1
    Druhý poločas bude nastavený o tři minuty.

90
    Již se rozběhla poslední minuta dnešního utkání. U míče jsou nyní hosté.

89
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Mateo Kovačić, přichází Borja Mayoral.

88
    Technicky se pokoušel na zadní tyč zamířit Moreno, bránu Navase ale netrefil a následuje odkop.

87
    Konec zápasu se neúprosně blíží a stav zápasu je nadále 0:0. Zdá se, že dnes se již gólu nedočkáme.

84
    Následný centr do vápna odhlavičkoval mimo vápno právě faulující Varane.

83
    Varane skoro až u rohového praporku srazil Baptistãa, následuje přímý kop pro Espanyol.