Chabarovsk – Vladivostok 5:3 (kon.) | Omsk – Novosibirsk 1:2 (1:3 po s.n.) | Jekatěrinburg – Čeljabinsk 1:3 (kon.)
Magnitogorsk – Chanty-Mansijsk 4:0 (kon.) | Ufa – Soči 3:1 (kon.) | Kazaň – N.Novgorod 5:2 (kon.)
Nižněkamsk – Toljatti 0:4 (kon.) | CSKA Moskva – Čerepovec 1:4 (kon.) | Minsk – Riga 5:3 (kon.)
Jokerit – Petrohrad 5:3 (kon.) | Viťaz – HC Slovan 5:3 (kon.) | Spartak Moskva – Jaroslavl 0:2 (kon.)
Avtomobilist Jekatěrinburg
1:3 (0:1, 0:0, 1:2)
Traktor Čeljabinsk
Úterý 27.02.2018, 15:00 • Uralec Arena • KHL

Dnešní utkání je u konce, všechny body si dnes odváží hostující tým. Čeljabinsk otevřel skóre na konci 13. minuty hry, trefil se Maxim Jakuceňa. Za klíčový moment duelu by se dala považovat vyrovnávací branka domácích, která však nebyla rozhodčím uznána. Navzdory tomu si hráči Jekatěrinburgu dokázali vytvořit další příležitosti, ze druhého gólu v utkání se ale radoval Čeljabinsk. Domácí dokázali za necelou minutu odpovědět, na víc se už ale nezmohli a v 53. minutě zápasu upravil Igor Polygalov na konečných 3:1 pro Čeljabinsk. (17:31:47)

59:58
    Vasilevskij se postaral o pravděpodobně poslední střelu dnešního utkání.

59:40
    Petrov teď komplikuje rozehrávku Jekatěrinburgu v jejich obranné třetině.

57:40
    Přihrávku Jekatěringurgských na útočné modré zastavil Kravcov a okamžitě spěchal na druhou stranu, jeden z domácích obránců mu na poslední chvíli zabránil v zakončení.

57:00
    Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Nikita Nikitin – 10 min.).

54:12
    Višněvskij nahazuje do útočného pásma, ke kotouči se však dostávají domácí a snaží se založit útočnou akci.

53:47
    Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Denis Kuljaš – 2 min., faul kolenem).
    52:47 Igor POLYGALOV - 1:3

52:47
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Na druhé straně přináší dobrá souhra Čeljabinsku třetí gól v zápase. Videll a Szczechura připravili dobrou pozici IGORU POLYGALOVI, který se trefil do odkrytého prostoru. Asistence: Linus Videll, Paul Szczechura.

51:40
    Česalin se dostal sám do útočného pásma, měl však kolem sebe čtyři hráče soupeře a neměl tak žádný prostor na zakončení.

50:47
    Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Jegor Milovzorov – 2 min., krosček).

49:42
    Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Arťom Borodkin – 2 min., hákování).

49:40
    Domácí teď v dobré šanci, Kučerjavenko nedokázal přesně zakončit.

49:28
    Mišarin vypálil pouze do ochranné sítě.

47:36
    Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (2 min. – příliš mnoho hráčů).
    45:57 Denis KULJAŠ - 1:2

45:57
    Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    O necelou minutu později přichází blesková odpověď v podobě kontaktního gólu domácích. Po souhře Torčeňuka s Gerjajevem dostal přihrávku DENIS KULJAŠ, který snižuje sstav utkání na 1:2. Asistence: Alexxandr Torčeňuk, Arťom Garejev.
    45:13 Igor POLYGALOV - 0:2

LB

Branky a nahrávky: 46. Kuljaš (Torčeňuk, A. Garejev) – 13. Jakuceňa (I. Višněvskij), 46. Polygalov (Isajev, Jakuceňa), 53. Polygalov (Videll, Szczechura)

Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Sochatskij (C)) – Trjamkin (C), Alexej Vasilevskij, Ljamin, D. Bodrov, Jegoršev, Ščemerov (A), Mišarin, Kuljaš – Setdikov, Kučerjavenko, Milovzorov – A. Garejev, Torčeňuk, Michnov (A) – Česalin, Paré, Golyšev – King, V. Popov, Rasseikin.
    Traktor Čeljabinsk: Děmčenko (Francouz) – Nikitin, I. Višněvskij, Bailen, Rjasenskij, Borodkin, A. Petrov, Isajev (A) – Jakuceňa, Polygalov, Kručinin – Gynge (A), Szczechura, Videll – Peňkovskij, Rybakov, Šarov – Kravcov, J. Petrov, Černikov.

Rozhodčí: Beljajev, Oskirko, Zacharov, Sysujev.