Boston – Carolina 4:3 (po pr.) | Pittsburgh – New Jersey 2:3 (kon.) | Washington – Ottawa 3:2 (kon.)
Florida – Toronto 3:2 (po pr.) | Minnesota – St. Louis 8:3 (kon.) | Winnipeg – Nashville 5:6 (kon.)
Dallas – Calgary 2:0 (kon.) | Vegas – Los Angeles 1:4 (kon.) | San Jose – Edmonton 5:2 (kon.)
Pittsburgh Penguins
2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
New Jersey Devils
Středa 28.02.2018, 01:00 • PPG Paints Arena, Pittsburgh • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

Pittsburgh Penguins se po třízápasovém venkovním tripu, během něhož vyhrál dvě utkání, vrací zpět do domácí PPG Paints Areny, kde v nadcházejícím zápase vyzve New Jersey. V dresu Penguins by se měl odbýt debut útočník Derick Brassard, jehož průměr během posledních pěti sezón činil 19 gólů a 48 bodů. Tým z Pensylvánies si pojistil služby Patrica Honrqvista, který podepsal nový pětiletý kontrakt. Největší hrozbou Devils bude Taylor Hall, který bodoval nejméně jednou v 21 zápasech v řadě a má nyní fantastickou formu.

Pittsburgh Penguins: DeSmith (Jarry) – Dumoulin, Letang (A), Määttä, J. Schultz, Hunwick, Oleksiak – Guentzel, Crosby (C), Rust – Hagelin, Malkin (A), Hörnqvist – Sheary, Brassard, Kessel – Kühnhackl, Sheahan, Rowney. Hlavní trenér: Mike Sullivan.

New Jersey Devils: Kinkaid (Läck) – A. Greene (C), Vatanen, J. Moore, Severson, Butcher, Lovejoy – Hall (A), Hischier, Palmieri – Grabner, Zajac (A), Noesen – Wood, Zacha, Bratt – Coleman, Boyle, Stafford. Hlavní trenér: John Hynes.

Rozhodčí: Kevin Pollock, Ian Walsh. Čároví: Derek Amell, James Tobias.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

00:01

00:38
    Penguins vstoupili do utkání pořádně zostra a v blízkosti pravé tyče se dostali ke střele, kterou Keith Kinkaid vyrazil a připsal si první úspěšný zákrok v dnešním zápase.

01:11
    John Moore na levém křídle vystřelil od modré čáry a také Casey DeSmith puk na přední tyči úspěšně vyrazil.

01:23
    Patric Hörnqvist se ocitl před bránou ve velké šanci, Keith Kinkaid ho ale vychytal a puk ukryl ve své náruči.

02:04
    Devils vyrazili do přečíslení dva na jednoho a po přihrávce z pravého kruhu mohl na vzdálenější levé tyči skórovat z úhlu Pavel Zacha, který bez přípravy mířil do bližšího levého horního rohu brány, Casey DeSmith ale předvedl úžasný rozštěp a vyrážečkou puk vyrazil! Spektakulární zákrok!
    02:04 DeSmith ukradl gól českému útočníkovi Pavlovi Zachovi!

03:03
    Jamie Oleksiak vystřelil na vrcholu pravého kruhu a na přední tyči nadvakrát zastavil puk připravený Keith Kinkaid.

03:33
    Penguins se nepodařilo rozehrát a puk zamířil podél střídaček na první zakázané uvolnění v zápase.

04:00
    Penguins na pravém křídle vypálili od modré čáry a Keith Kinkaid puk mířící doprostřed brány vyrazil hrudí.

04:42
    Devils vypálili z vrcholu levého kruhu a jejich střela minula vzdálenější pravý horní roh brány Penguins.

05:38
    Devils na pravém křídle vystřelili z téměř nulového úhlu a Casey DeSmith na přední tyči puk hrudí vyrazil před sebe.

06:18
    Další střela Devils přišla z bodu pravého kruhu pro vhazování a Casey DeSmith tentokrát puk podržel. Reklamní přestávka.

06:43
    Patric Hörnqvist byl zřejmě hráčem, který vystřelil z vrcholu pravého kruhu, Keith Kinkaid ale v pohodě lapil puk do lapačky.

07:37
    Penguins málem vyrazili do přečíslení tři na dva, jenže Devils ve středním pásmu rychle napravili svou nepřesnou rozehrávku.

07:57
    Ben Lovejoy na pravé straně prudce vypálil od modré čáry a jeho tvrdou ránu nepříjemně schytal Tom Kühnhackl.

08:17
    Pittsburgh právě vstřelil branku!
    Keith Kinkaid nedokázal udržet střelu Briana Dumoulina od modré čáry a puk zůstal ležet v brankovišti, čehož využil SIDNEY CROSBY, který skvěle clonil před bránou v pohodě u levé tyče dorazil kotouč po ledě do sítě! Pittsburgh udeřil jako první a vede 1:0! Devils si vzali Coach Challenge kvůli nedovolenému bránění brankáře, jenže neuspěli a přišli o oddechový čas. Asistence: Brian Dumoulin a Jake Guentzel.
    08:17 Sidney CROSBY - 1:0

08:33
    Devils se vzápětí nepodařilo rozehrát a podél střídaček vyhodili puk na zakázané uvolnění poté, co inkasovali.

09:33
    Blake Coleman napřáhl v mezikruží k nádherné střele a mířil přesně do pravého horního rohu brány, jenže puk se otřel o tyč a skončil na ochranném skle!

10:12
    Jamie Oleksiak na levém křídle vystřelil z ostrého úhlu a Keith Kinkaid na přední tyči vyrazil puk vyrážečkou do rohu.

10:45
    Nahozený puk Devils se ve středním pásmu od Matta Hunwicka odrazil mezi střídačky. Komerční přestávka.

11:24
    Pavel Zacha na levém křídle vystřelil z úhlu a Casey DeSmith na přední tyči vyrazil puk pravým betonem.

11:52
    Sidney Crosby prudce vypálil v pravém kruhu zápěstím a Keith Kinkaid maskou vyrazil puk před sebe!

12:19
    Devils právě vstřelili branku!
    KYLE PALMIERI po kolmé přihrávce Taylora Halla napřáhl na vrcholu levého kruhu ke krásné střele zápěstím přes clonícího Jamieho Oleksiaka, která nad vyrážečkou Caseyho DeSmitha zamířila k přední levé tyči! Devils srovnali krok a je to 1:1. Asistence: Damon Severson a Taylor Hall.
    12:19 Kyle PALMIERI - 1:1

13:09
    Jevgenij Malkin si sjel z levého křídla před bránu a poté se snažil zakončit bekhendem k levé tyči, jenže Keith Kinkaid fantasticky zasáhl pravým betonem a poté si poradil i s jeho dorážkou!

13:47
    Miles Wood na pravém křídle nabral velkou rychlost, do zakončení se ale protáhnout nedokázal a tvrdě narazil do brány.

14:01
    Devils se nepodařilo rozehrát a jejich prudká přihrávka zamířila bez teče na zakázané uvolnění.

14:37
    Proti Penguins se zakázané uvolnění nepískalo, domácí ale odjeli střídat, takže Devils měli čas na rozehrávku.

15:33
    Conor Sheary na pravém křídle nedosáhl na prudký pas a tentokrát se již proti Pens pískalo zakázané uvolnění.

15:46
    Casey DeSmith dobře zasáhl proti střele Devils od modré čáry a Phil Kessel mohl udeřit po rychlém protiútoku střelou z pravého kruhu, jenže nad ledem minul přední tyč!

16:53
    Kyle Palmieri si z levé strany sjel rychle před bránu, na přední tyči ale Caseyho DeSmitha nepřekonal. Komerční přestávka.

16:53
    Kris Letang se pustil před bránou do Milese Wooda a oba byli vyloučeni na dvě minuty za krosček, respektive nesportovní chování.

17:23
    Taylor Hall vypálil z levého kruhu směrem na vzdálenější pravou tyč a Casey DeSmith puk vyrazil levým ramenem!

17:52
    Jevgenij Malkin u pravé tyče zakončoval bekhendem do zdánlivě prázdné brány, Keith Kinkaid ho ale vleže fantasticky vychytal a poté puk zmrazil pod lapačkou!

18:45
    Jevgenij Malkin byl zřejmě hráčem, který vystřelil dobře z pravého kruhu, Keith Kinkaid ale puk pravým betonem vyrazil!

18:53
    Vyloučení Kris Letang a Miles Wood jsou po souběžném vyloučení zpět na ledě a nyní se hraje v pěti proti pěti.

19:00
    Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.

19:38
    Ben Lovejoy dostal dvě minuty za hákování a Penguins si v závěru první třetiny zahrají první přesilovou hru.

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

V PPG Paints Areně se hrál od úvodních minut pohledný hokej ze strany na stranu a jako první udeřil z dorážky Sidney Crosby, na gól kapitána Penguins ovšem dokázal odpovědět krásnou střelou Kyle Palmieri. Skóre po první třetině utkání v PPG Paints Areně. Pittsburgh Penguins 1 New Jersey Devils 1.

Druhá třetina začne přibližně v 2:08.

Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 17-13; Zablokované střely: 5-7; Vhazování: 48%-52%; Hity: 11-17; Přesilové hry: 0/1-0/0; Trestné minuty: 2-4.

20:01

20:01
    V Pittsburghu začala druhá třetina a domácí hokejisté do ní vstupují v přesilové hře po vyloučení Bena Lovejoye.

21:04
    Sidney Crosby se před bránou po nahození z pravé strany do zakončení nedostal a Devils se podařilo vyhodit puk.

21:38
    Vyloučený Ben Lovejoy naskočil na led z trestné lavice a Devils úspěšně přečkali první oslabení v zápase.

22:29
    Tom Kühnhackl si vybruslil zpoza brány do levého kruhu a po jeho zpětné přihrávce vypálil na modré čáře prudce Matt Hunwick, jeho rána ale byla těsně před bránou zablokována.

22:45
    O další střelu se vzápětí postaral Jevgenij Malkin a puk byl sražen do ochranné sítě. Hra byla přerušena.

22:57
    Michael Grabner se řítil do samostatného úniku, mezi betony ale Caseyho DeSmitha překonat nedokázal!

23:00
    Michael Grabner byl během úniku faulován Krisem Letangem, který vyfasoval dvě minuty za sekání.

23:45
    Kris Letang byl v dnešním zápase vyloučen podruhé, v prvním případě z toho ovšem byla hra 4 na 4.

24:25
    Damon Severson prudkou střelou zápěstím z vrcholu mezikruží orazítkoval horní tyč a na pravém křídle z ostrého úhlu dorazil puk těsně nad ledem do brány TAYLOR HALL! Devils využili přesilovou hru a otočili utkání na svou stranu! Asistence: David Severson a Travis Zajac.
    24:25 Taylor HALL - 1:2

24:48
    Stefan Noesen na přední levé tyči nebezpečně tečoval nahození z levého kruhu, Casey DeSmith ale šel rychle do kolen a mezi betony se překonat nenechal!

25:14
    Phil Kessel vystřelil z vrcholu levého kruhu pro vhazování a Keith Kinkaid bez problému puk podržel na hrudi.

25:31
    Devils se nepodařilo rozehrát a proti hráčům hostujícího celku bylo odpískáno zakázané uvolnění.

25:43
    Blake Coleman si najel před bránu na prudké nahození z pravého křídla, mezi betony ale Caseyho DeSmitha nepřekonal!

26:04
    Brian Boyle fauloval ve středním pásmu a dostal dvě minuty za držení. Penguins po krátké komerční přestávce budou mít šanci vyrovnat během přesilové hry.

26:34
    Justin Schultz napálil puk od modré čáry před bránu, kde se od hole Patrica Hörnqvista odrazil nad bránu.

27:26
    Michael Grabner na levém křídle vyrazil do přečíslení dva na jednoho a na druhý pokus dokázal na vzdálenější pravé tyči najít Pavla Zachu, tomu ale puk zamířil mezi brusle.

27:50
    Jake Guentzel se ocitl na pravém křídle v postavení mimo hru a útočná snaha Penguins nic nepřinesla.

27:50
    Michael Grabner měl také šanci v oslabení, když se řítil sám na bránu před několika okamžiky, jenže Casey DeSmith mu puk ve vhodný okamžik vypíchl!

28:04
    Vyloučený Brian Boyle je zpět na ledě a Devils úspěšně přečkali další oslabení, během něhož mohli skórovat.

28:32
    Kyle Palmieri krásně vystřelil z pravého kruhu a puk se od přední tyče odrazil za bránu Penguins.

28:43
    A znovu Kyle Palmieri, který se po nahození z pravého kruhu snažil prosadit na přední tyči, jenže Caseyho DeSmitha z blízkosti překonat nedokázal!

29:06
    Matt Hunwick krásně vypálil od modré čáry a Keith Kinkaid jeho střelu skvěle vyrazil levým betonem mimo.

30:22
    Jake Guentzel napřáhl na vrcholu levého kruhu k jedovaté ráně, která mířila ke vzdálenější pravé tyči, jenže Keith Kinkaid ji fantasticky vyrazil mimo tři tyče!

31:22
    Damon Severson vystřelil prudce z pravého kruhu a Casey DeSmith jeho pokus vyrazil do ochranné sítě. Po přerušení hry dostává prostor reklamní přestávka.

32:17
    Ben Lovejoy napřáhl před vrcholem pravého kruhu k táhlé střele zápěstím, která mířila ke vzdálenější levé tyči, Casey DeSmith ji ale pravým betonem vyrazil.

32:56
    Pavel Zacha po krásné kombinaci Devils na levém křídle vystřelil z ostrého úhlu, na přední tyči byl ale připravený Casey DeSmith, který puk hrudí vyrazil mimo.

33:12
    Ben Lovejoy vypálil z pravého kruhu pro vhazování a jeho rána skončila v ochranné síti.

34:22
    Nico Hischier se snažil prosadit na pravém křídle, jenže Jamie Oleksiak ho skvěle vytlačil do rohu ledové plochy.

34:49
    Devils vystřelili z vrcholu levého kruhu pro vhazování a Casey DeSmith na přední tyči puk vyrazil.

35:05
    Nico Hischier se ocitl před bránou ve skvělé šanci, jenže ztroskotal na pravém betonu Caseyho DeSmitha!

35:52
    Justin Schultz mohl potrestat špatnou rozehrávku Devils a po rychlém zamíchání s pukem z mezikruží přihrál doprava, jenže Conor Sheary u pravé tyče nedokázal vystřelit! Domácí útočník sice puk zpracoval, při pokusu o střelu ho ale minul. Conor Sheary poté vzteky praštil holí o mantinel.

37:02
    Jake Guentzel na pravém křídle nahodil puk od hrazení před bránu, kam si najel MATT HUNWICK a skvělou tečí puk usměrnil v mezikruží nad vyrážečkou Keitha Kinkaida do vzdálenějšího levého horního rohu brány! Penguins dokázali odpovědět – 2:2! Asistence: Jake Guentzel.
    37:02 Matt HUNWICK - 2:2

37:09
    Penguins se po vyrovnání nepodařilo rozehrát a podél hrazení vyhodili puk na zakázané uvolnění.

37:28
    Carl Hagelin vystřelil z levého kruhu na přední tyč, kde Keith Kinkaid podržel puk. Komerční přestávka.

37:54
    Patric Hörnqvist nemohl na levém křídle pokračovat v akci. Proti Penguins se pískalo postavení mimo hru.

38:20
    Casey DeSmith vyrazil střelu Devils z levého křídla a vzápětí si poradil i s pokusem z opačné strany ledové plochy.

38:53
    Další zákrok brankáře Penguins, který tentokrát po nahození Devils od modré čáry podržel puk v lapačce.

39:00
    Do konce prostřední části zbývá odehrát 1 minuta.

39:14
    Sidney Crosby z levého kruhu mířil zápěstím ke vzdálenější pravé tyči, jenže Keith Kinkaid předvedl parádní semafor, na kterém zasvítila červená barva!

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

Taylor Hall po přestávce využil přesilovou hru a otočil zápas z dorážky na stranu Devils, kteří měli několik šancí na to, aby své vedení pojistili, jenže Casey DeSmith podržel Penguins a v závěru druhé části dokázal vyrovnat Matt Hunwick. Skóre po druhé třetině. Pittsburgh Penguins 2 New Jersey Devils 2.

Třetí třetina začne přibližně v 3:04.

Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 24-29; Zablokované střely: 9-12; Vhazování: 51%-49%; Hity: 21-24; Přesilové hry: 0/2-1/1; Trestné min.: 4-6.

40:01

40:10
    Třetí třetina byla zahájena a úvodní snažení Penguins na pravém křídle nic kloudného nepřineslo.

40:39
    Ani Devils se k ničemu nedostali a v pravém rohu útočného pásma operoval s pukem Sidney Crosby, ovšem nikoliv na dlouho. Oba týmy v úvodu třetí části dobře brání.

41:22
    Travis Zajac na levém křídle zavezl puk do útočného pásma, jenže krátce na to u hrazení prohrál souboj.

41:31
    Penguins se nepodařil rozehrát a hra byla přerušena po zakázaném uvolnění domácího týmu.

41:58
    Devils se na pravém křídle během devíti sekund dostali ke dvěma střelám z ostrého úhlu, přičemž druhou obstaral Ben Lovejoy a Casey DeSmith tentokrát puk podržel.

42:13
    Will Butcher a Ben Lovejoy na modré čáře na zpětnou přihrávku z levého rohu nedosáhli, puk zamířil mezi ně.

42:37
    Penguins prudce vypálili v pravém kruhu a Keith Kinkaid na přední tyči puk vykopl levým betonem.

43:01
    Andy Greene se mohl dostat u levé tyče k dorážce, Casey DeSmith ale puk z levého kruhu vyrazil mimo jeho dosah.

43:19
    Brian Boyle vyhrál na levém křídle vhazování po zakázaném uvolnění Penguins a Andy Greene napřáhl od modré čáry ke střele, kterou Casey DeSmith podržel v náručí.

43:38
    Devils jsou ve třetí části zatím lepším týmem, jenže drtivá většina jejich střel je zablokována.

43:49
    Tom Kühnhackl skončil na levé straně obranného pásma na kolenou, přesto na obranné modré čáře bez hole bojoval o puk s Benem Lovejoyem, snaha Devils ovšem nebyla úspěšná. Hosté se ocitli v postavení mimo hru.

44:29
    Jake Guentzel vystřelil z vrcholu pravého kruhu a jeho pokus se ze vzduchu snesl vedle vzdálenějšího levého rohu brány Keitha Kinkaida.

45:01
    STEFAN NOESEN si hledal místo u levé tyče brány a po nahození Andyho Greena z ostrého úhlu a levého křídla skvělou tečí puk poslal do díry na přední tyči, kde si Casey DeSmith nedokázal pohlídat mezeru mezi vyrážečkou a pravým betonem! Devils v Pittsburghu podruhé vedou – 3:2! Asistence: Andy Greene a Travis Zajac.
    45:01 Stefan NOESEN - 2:3

45:26
    Devils se ujali podruhé v zápase vedení a krátce na to podél hrazení vyhodili puk na zakázané uvolnění.

45:37
    A další zakázané uvolnění proti Devils, kteří se sice ubránili, podél trestných lavic ale nepřesně rozehráli.

45:50
    Keith Kinkaid si na přední tyči poradil se střelou Penguins z úhlu a podržel puk ve své výstroji.

46:01
    Penguins ihned po vhazování nebezpečně vypálili a Keith Kinkaid podruhé v zápase puk vyrazil maskou!

47:43
    Plynulou pasáž hry ukončilo zakázané uvolnění, které se opět pískalo proto hostujícím hráčům Devils.

47:57
    Keith Kinkaid bez problému lapil střelu Carla Hagelina od modré čáry do lapačky a po přerušení hry dostává prostor krátká reklamní přestávka.

48:17
    Travis Zajac se ocitl na vrcholu mezikruží mezi dvěma protihráči, kteří mu neumožnili protáhnout se před bránu.

48:57
    Keith Kinkaid si snadno poradil s nahozením Penguins a Justin Schultz z pravého křídla zamířil vedle levé tyče.

49:39
    Carl Hagelin na levém křídle z ostrého úhlu nahodil puk před bránu a Keith Kinkaid ho našel v lapačce.

49:54
    Stefan Noesen vystřelil od střídaček a Casey DeSmith na přední tyči vyrazil puk levým betonem za bránu.

50:31
    Nico Hischier nahodil puk na levém křídle od modré čáry do pásma, jenže Devils byl odpískán ofsajd. Po přerušení hry následuje reklamní přestávka.

51:09
    Stefan Noesen dnes nastoupil ke svému jubilejnímu 100. utkání v NHL a oslavil ho gólem na 3:2!

51:21
    Keith Kinkaid vyrazil prudkou střelu Penguins z pravého křídla a jeho spoluhráči poté vyhodili puk podél střídaček na zakázané uvolnění.

51:26
    Brian Dumoulin ihned po vhazování vystřelil od modré čáry a Keith Kinkaid předvedl dobrý semafor.

51:31
    Střela Krise Letanga byla zablokována a Conor Sheary z vrcholu mezikruží minul po ledě levou tyč.

52:00
    Keith Kinkaid proti střele Penguins z pravého kruhu skvěle zasáhl pravým betonem a dorážka Jamieho Oleksiaka z vrcholu levého kruhu zamířila do ochranné sítě!

52:16
    Keith Kinkaid další střelu Pens ihned po vhazování vyrazil do ochranné sítě a po vhazování v obranném pásmu Devils vyhodili puk podél střídaček na zakázané uvolnění.

52:53
    Penguins na levé straně od modré čáry napřáhli k jedovaté střele s příklepem, kterou Keith Kinkaid na přední tyči dokázal s problémy pod tlakem vyrazit!

53:33
    Penguins mají po inkasování třetí branky jasně na vrh, marně se ale snaží dosáhnout kýženého vyrovnání.

53:57
    Bryan Rust nemohl pokračovat v akci, stejně jako jeho spoluhráči, se kterými se ocitl v postavení mimo hru.

54:10
    Devils se nepodařilo rozehrát podél trestných lavic a puk zamířil na zakázané uvolnění.

54:32
    Justin Schultz ránou od modré čáry minul nad ledem pravou tyč a Devils se osvobodili za cenu zakázaného uvolnění.

55:43
    Jesper Bratt nabral na pravém křídle rychlost, z blízkosti ale Caseyho DeSmitha nepřekonal.

56:00
    Casey DeSmith vyrazil střelu Briana Boylea z levého kruhu na přední tyči pravým betonem za bránu, zpoza které si rychle vybruslil Drew Stafford, u levé tyče ale puk zasunout do sítě nedokázal. Komerční přestávka.

56:38
    Jake Guentzel se po zablokované střele spoluhráče z levého kruhu dostal před bránou k dorážce a mohl vyrovnat, jenže ztroskotal na levém betonu Keitha Kinkaida!

57:05
    Devils často vyhazují puky na zakázané uvolnění a hra je ve třetí části velice často přerušována.

58:20
    Casey DeSmith naskočil na střídačku a Penguins zkouší vyrovnat při hře bez brankáře!

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

59:02
    Kyle Palmieri od vlastní brány těsně minul pravou tyč a proti Devils se pískalo zakázané uvolnění!

59:32
    Penguins na pravém křídle vystřelili od modré čáry a Keith Kinkaid snadno ukryl puk v lapačce. Hlavní trenér Mike Sullivan si po přerušení vyžádal oddechový čas.

59:45
    Justin Schultz vypálil od modré čáry a po zákroku Keitha Kinkaida se domácí k dorážce nedostali.

Sidney Crosby udeřil jako první, jenže Devils dokázali rychle vyrovnat zásluhou Kylea Pamieriho a po přestávce dokonce zápas otočili, když se prosadil Taylor Hall a bodoval ve 22. utkání v řadě. Hosté poté měli několik šancí na navýšení skóre, jenže na opačné straně za domácí vyrovnal krátce před koncem prostřední části Matt Hunwick. New Jersey se ale ve třetí části prosadilo znovu a na poslední a vítězný gól Stefana Noesena, který skóroval během svého jubilejního 100. utkání v NHL, už Penguins odpověď nenašli. Výsledek pohledného utkání v PPG Paints Areně. Pittsburgh Penguins 2 New Jersey Devils 3.

Statistiky: Střely na bránu: 38-38; Zablokované střely: 13-20; Vhazování: 57%-43%; Hity: 26-32; Přesilové hry: 0/2-1/1; Trestné minuty: 4-6.

Hvězdy utkání

1. Taylor Hall (NJD) 1+1
    2. Damon Severson (NJD) 0+2
    3. Sidney Crosby (PIT) 1+0

Česká stopa v utkání

Pavel Zacha (NJD) 0+0, 5 střel, TOI 16:35 (03:51:25)

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 9. Crosby (Dumoulin, Guentzel), 38. Hunwick (Guentzel) – 13. Palmieri (Severson, Hall), 25. Hall (Severson, Zajac), 46. Noesen (A. Greene, Zajac)

Rozhodčí: Kevin Pollock, Ian Walsh. Čároví: Derek Amell, James Tobias

Diváci: 18581