Boston – Carolina 4:3 (po pr.) | Pittsburgh – New Jersey 2:3 (kon.) | Washington – Ottawa 3:2 (kon.)
Florida – Toronto 3:2 (po pr.) | Minnesota – St. Louis 8:3 (kon.) | Winnipeg – Nashville 5:6 (kon.)
Dallas – Calgary 2:0 (kon.) | Vegas – Los Angeles 1:4 (kon.) | San Jose – Edmonton 5:2 (kon.)

Tomáš Nosek (VGK) 0+0, 4 střely, TOI 10:34
    Tomáš Tatar (VGK) 0+0, 4 střely, TOI 12:38 (07:31:56)

Hvězdy utkání

1. Jack Campbell (LAK) 41 zák., 1 gól, 97,6%
    2. Anže Kopitar (LAK) 1+1
    3. William Karlsson (VGK) 1+0

Statistiky: Střely na bránu: 42-30; Zablokované střely: 10-18; Vhazování: 59%-41%; Hity: 42-33; Přesilové hry: 0/4-1/6; Trestné minuty: 12-8.

Golden Knights se stejně jako včera proti Kings prosadili jako první, jenže na gól Williama Karlssona odpověděl rychle Kyle Clifford a po přestávce otočil zápas na stranu hokejistů z LA Tyler Toffoli, na jehož gól navíc navázal 30 sekund před druhou přestávkou Anže Kopitar. V závěru utkání ještě zpečetil vítězství hostů během přesilové hry 5 na 3 Jeff Carter. Nutno dodat, že prvním dvěma gólům hostů předcházely velké chyby Vegas v rozehrávce. Tomáš Tatar si v dresu Golden Knights odbyl neúspěšný debut, zatímco brankář Jack Campbell v NHL vychytal své první vítězství. Konečný výsledek prvního back-to-back zápasu. Vegas Golden Knights 1 Los Angeles Kings 3.

59:31
    Vegas na pravém křídle vypálilo od modré čáry a Jack Campbell vkleče bez problému puk zastavil v náručí.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:37
    Tomáš Hyka je zpět na ledové ploše a hokejisté domácího Vegas hrají v závěru opět v plném počtu, jenže je to 1:4.
    58:02 Jeff CARTER - 1:4

58:02
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    JEFF CARTER se po nahození Anžeho Kopitara z pravého kruhu prosadil na vzdálenější levé tyči skvělou tečí, když puk poslal po ledě mezi betony Maximea Lagacého a využil přesilovou hru 5 na 3! Asistence: Anže Kopitar a Dion Phaneuf.

57:43
    Kings vytvořili před bránou Vegas obrovský závar, Maxime Lagacé ale dokázal puk na brankové čáře zastavit! Vegas si po přerušení hry vyžádalo oddechový čas.

56:48
    Dion Phaneuf tvrdě vypálil z vrcholu pravého kruhu, Maxime Lagacé byl ale připravený a puk podržel v náručí.

56:37
    T-Mobile Arena bučí jako jeden muž, protože domácí Ryan Reaves byl podruhé v řadě vyloučen. Tentokrát za hrubost. Tým navíc dostal 2 minuty za napadení rozhodčích, které odpyká Tomáš Hyka. Kings mají k dispozici přesilovou hru 5 na 3!

56:33
    Ryan Reaves se ocitl u levé tyče ve velké šanci, Jack Campbell ale puk po jeho skvělé teči vyrazil!

56:10
    Hra byla znovu přerušena a po tvrdém hitu na Anžeho Kopitara dostává prostor krátká reklamní přestávka.

56:01
    Další dlouhá přihrávka a zakázané uvolnění, které bylo opět odpískáno proti Los Angeles Kings.

55:48
    Dion Phaneuf nepřesně rozehrál a puk podél trestných lavic zamířil na zakázané uvolnění. Hra byla přerušena.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 6. W. Karlsson (Marchessault, R. Smith) – 9. Clifford, 27. Toffoli, 40. Kopitar (Iafallo), 59. J. Carter (Kopitar, Phaneuf)

Vegas Golden Knights: Lagacé (M.-A. Fleury) – McNabb, Schmidt, Sbisa (A), Engelland (A), Merrill, C. Miller – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Perron, Haula, Tuch – Tatar, Eakin, Hyka – Nosek, Carpenter, Reaves. Hlavní trenér: Gerard Gallant.
    Los Angeles Kings: J. Campbell (Quick) – Forbort, Doughty (A), Martinez, Phaneuf, Muzzin, Folin – Rieder, Kopitar (C), D. Brown – Pearson, J. Carter (A), Toffoli – Iafallo, Kempe, N. Thompson – Clifford, Amadio, T. Mitchell. Hlavní trenér: John Stevens.

Rozhodčí: Garrett Rank, Dan O'Halloran. Čároví: Jonny Murray, Mark Shewchyk

Diváci: 18328