Chomutov – Třinec 3:2 (po pr.) | Mladá Boleslav – Olomouc 3:4 (po pr.) | Vítkovice – Mountfield HK 4:2 (kon.)
Kometa Brno – Plzeň 4:5 (2:3 po s.n.) | Pardubice – Litvínov 2:1 (kon.) | Sparta – Zlín 3:2 (kon.)
po s.n. (2:3)
HC Kometa Brno
4:5 (1:0, 0:4, 3:0 - 0:0)
HC Škoda Plzeň
Středa 28.02.2018, 18:00 • DRFG Arena, Brno • Tipsport extraliga • 50. kolo

48:46
    Navíc je tu další přesilovka pro domácí. Miroslav Indrák putuje na trestnou lavici za podražení.

46:19
    Navíc je tu přesilová hra pro domácí a velká šance na vyrovnání. Ve středním pásmu fauloval Denis Kindl (podražení).

39:47
    Domácí si opět zkusí přesilovou hru. Jakub Kindl zahákoval soupeře ve vlastním pásmu a míří na trestnou lavici.

19:57
    Martin Erat tři sekundy před koncem první třetiny poslal puk přímo na trestnou lavici, kam následně také putuje, protože inkasuje dvě minuty za zdržování hry.

16:13
    Plzeň se bude muset znovu bránit ve čtyřech. Denis Kindl v útočném pásmu fauloval soupeře a ačkoliv se mu to příliš nelíbí, odjíždí na trestnou lavici zadržení hole.

09:21
    Po komerční přestávce další oslabení pro Plzeň. Tomáš Kubalík zastavil ve středním pásmu rozjetého Zaťoviče a už sedí na trestné lavici.

04:10
    Jan Schleiss vyloučen na 2+2 minuty za vysokou hůl. Hra je stále přerušena, údržbáři musejí uklidit ledovou plochu.

Matěj Laža

Branky a nahrávky: 11. Nečas (H. Zohorna, J. Krejčík), 44. Mallet (P. Holík, Zaťovič), 46. Štencel, 49. Dočekal (Štencel, O. Němec) – 22. Kratěna (Indrák, Stach), 31. Kodýtek, 33. Stach (Čerešňák, J. Kindl), 36. D. Kindl (Kratěna, Indrák), rozh. náj. Kratěna