Liberec – Jihlava 2:1 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
HC Dukla Jihlava
Úterý 27.02.2018, 18:00 • Home Credit Arena, Liberec • Tipsport extraliga • 50. kolo

52:54
    Jeden člen realizačního týmu Jihlavy zřejmě řekl rozhodčímu několik ostrých slov a vysloužil si dvě minuty za nesportovní chování. Trest za něj odpyká Lukáš Žalčík.

38:31
    Ve skrumáži před libereckou bránou po jihlavském přečíslení fauloval Filip Pyrochta (LIB) soupeře a obdržel dvě minuty za krosček. Následně vyfasoval i osobní trest na deset minut za protesty.

36:38
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Adam Zeman – 2 min., vražení na hrazení).

27:46
    Dukla bude hrát minutu a půl dlouhou přesilovku pět na tři! Filip Pyrochta putuje na trestnou lavici za hrubost.

27:19
    Dominik Lakatoš (LIB) podrazil soupeře a odsedí si za to dvě minuty. Jihlava má šanci srovnat!

20:31
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Tomáš Čachotský – 2 min., podražení).

15:28
    Početní výhodu si vyzkouší i Tygři. Vysokou holí se provinil Tomáš Jiránek (JIH).

08:38
    Uvidíme první přesilovku. Tomáš Filippi (LIB) si odsedí dvě minuty za držení.

Jonáš Majtyka

Branky a nahrávky: 2. Redenbach (M. Kvapil), 50. Ševc (Šmíd, Filippi) – 30. Hamill (Stříteský)

Bílí Tygři Liberec: Will (Janus) – Pyrochta, Ševc (C), Kolmann, Šmíd (A), Jánošík, Derner – Jašek, P. Jelínek (A), L. Krenželok – Bulíř, Redenbach, M. Kvapil – Bakoš, Filippi, Lakatoš – J. Stránský, Bližňák, Ordoš.
    HC Dukla Jihlava: Škarek (Kořenář) – Šidlík, Stříteský, de la Rose, Suchánek, Bryhnisveen, J. Zdráhal – Čachotský (C), Zeman, F. Seman – Straka, Skořepa (A), Jiránek – Rabbit, Hamill, Anděl – Žálčík, R. Hubáček, Diviš (A).

Rozhodčí: Šír, Pražák – Barvíř, Zavřel

Diváci: 4 929