Vladivostok – Chabarovsk 2:1 (1:0 po s.n.) | Novosibirsk – Čeljabinsk 1:4 (kon.) | Barys – Omsk 3:4 (kon.)
Chanty-Mansijsk – Jekatěrinburg 0:3 (kon.) | Magnitogorsk – Nižněkamsk 3:2 (kon.) | Ufa – Kazaň 4:2 (kon.)
Toljatti – Soči 2:3 (kon.) | Jaroslavl – CSKA Moskva 2:5 (kon.) | N.Novgorod – Viťaz 2:1 (po pr.)
Petrohrad – Čerepovec 1:0 (1:0 po s.n.) | Spartak Moskva – Dynamo Moskva 4:3 (kon.) | Riga – Jokerit 3:1 (kon.)
HC Slovan – Minsk 4:2 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
2:1 (0:0, 0:0, 1:1 - 1:0)
HC Viťaz Moskevská oblast
Čtvrtek 01.03.2018, 17:00 • Nagorny Arena • KHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:50:40)

Je konec. Torpedo Nižnij Novgorod nakonec rozhodlo v prodloužení, kde využilo přesilovou hru a Mozer druhým gólem rozhodl o vítězství 2:1. Novgorod se tak v základní části KHL umístil v Západní konferenci na pátém místě s osmdesáti devíti body a skóre 116:127 a postupuje do play-off. Pro Podolsk to byl v letošní sezóně poslední zápas a umístil se na jedenáctém místě s šedesáti sedmi body a skóre 131:160. Do play-off tak Viťaz nepostupuje, jelikož na osmý Čerepovec ztrácí patnáct bodů.

60:55 Jevgenij MOZER - 2:1

60:55
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! JEVGENIJ MOZER dostal skvělou precizní přihrávku k levé tyči od Kasparse Daugavinša a následně zakončil do poloprázdné svatyně Viťazu! Torpedo Nižnij Novgorod tak využilo přesilovou hru v prodloužení a bere dva body do tabulky. Asistence: Kaspars Daugavinš, Jegor Dugin.

60:43
    Kundrátek se ale už s pukem nastěhoval do třetiny VIťazu.

60:34
    Ovšem hostům se podařilo vyhodit kotouč.

60:28
    Torpedo má velkou šanci rozhodnout utkání, jelikož bude hrát v prodloužení přesilovou hru 4 na 3.

60:28
    Oddechový čas pro domácí.

60:28
    Vyloučení v týmu HC Viťaz (Vojtěch Mozík – 2 min., podražení).

60:14
    Puku se ujmuli hosté, ale následně ho ukradl Denis Paršin, ovšem jeho střela byla zblokována.

60:01

Třetí perioda je u konce, ale vítěze neznáme i přes to, že už byly k vidění dva góly. O ten první se postaral ve 48. minutě Mozer. Ovšem hosté potom srovnali v 55. minutě, když se prosadil Makejev.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:56
    Michail Žukov číhal na dorážku u levé tyče, ale minul puk.

59:43
    Jevgenij Mozer uviděl volný puk před hostující bránou, ale následně po něm skočil Alexandr Samonov a nenechal tak vystřelit domácího hráče.

59:11
    Poté se ke střele dostal Denis Barancev, ale jeho rána byla zblokována.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 48. Mozer (Kundrátek), 61. Mozer (Daugavinš, Dugin) – 55. Makejev (Švec-Rogovoj)

Torpedo Nižnij Novgorod: Lisutin (S. Galimov) – Sergijenko, S. Zacharčuk, Barancev, Kinrade, Kundrátek, Želdakov, Meljakov – Paršin, Galuzin (A), Sabolič – Daugavinš (A), Dugin, Žukov – Krasnoslobodcev, Gračov, S. Kosticyn – V. Kuljomin, Mozer, I. Zacharčuk – Verjajev.
    HC Viťaz Moskevská oblast: Samonov (Saprykin) – Mozík, Golovkov, Jepišin, Katičev, Kožemjakin, S. Romanov, Pautov, Voronkov – Afinogenov (C), A. Nikulin, Makejev – Rendulić, Horák (A), Švec-Rogovoj – A. Lazarev, D. Sjomin, Kopejkin (A) – Vorošilo, Moisejev, Vyglazov.

Rozhodčí: Anton Lavrentyev, Roman Shchenyov – Maxim Bersenyov, Evgeny Yudin