Vladivostok – Chabarovsk 2:1 (1:0 po s.n.) | Novosibirsk – Čeljabinsk 1:4 (kon.) | Barys – Omsk 3:4 (kon.)
Chanty-Mansijsk – Jekatěrinburg 0:3 (kon.) | Magnitogorsk – Nižněkamsk 3:2 (kon.) | Ufa – Kazaň 4:2 (kon.)
Toljatti – Soči 2:3 (kon.) | Jaroslavl – CSKA Moskva 2:5 (kon.) | N.Novgorod – Viťaz 2:1 (po pr.)
Petrohrad – Čerepovec 1:0 (1:0 po s.n.) | Spartak Moskva – Dynamo Moskva 4:3 (kon.) | Riga – Jokerit 3:1 (kon.)
HC Slovan – Minsk 4:2 (kon.)
Dinamo Riga
3:1 (0:1, 1:0, 2:0)
Jokerit Helsinky
Čtvrtek 01.03.2018, 18:30 • Arena Riga • KHL

Toto je ode mne pro dnešek vše, já se s Vámi loučím a na počtenou u dalších zápasů. (21:02:02)

Je konec! Dinamo Riga zaskočila favorita z Finska a zaslouženě bere tři body. Skóre utkání otevřel Eeli Tolvanen, dvacetiletý mladík, který startoval na zimních olympijských hrách. Ve druhé třetině se Riga dočkala vyrovnání, konkrétně to byl Lauris Darzinš . V třetině třetí Riga otočila skóre. Daniels Berzinš dal góla na 2:1 a v poslední sekundě do prázdné braný skóroval Brandon McMillan .

59:59
    Riga právě vstřelila branku!
    3:1! Hotovo! BRANDON MCMILLAN dostal přihrávku na modrou čáru a zamířil do prázdné brány. Asistence: Anssi Salmela.

59:00
    Poslední minuta. Tohle už zřejmě Jokerit nezvládne.

58:09
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Tommi Kivistö – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Brian O'Neill – osobní trest do konce utkání, nesportovní chování).

58:00
    Běží poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:19
    Jokerit usazen v útočném pásmu, podaří se jim vyrovnat?

57:02

Oddechový čas pro hosty.

55:53
    Jokerit se bráni statečně. Opět se osvobozuje a domácí musí začít od svého brankáře.

55:02
    Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Rasmus Rissanen – 2 min., krosček).

55:00
    Už jen pět minut do konce třetí třetiny. A navíc Jokerit bude hrát oslabení!

54:14
    Domácí hrají aktivně. To Jokeritu dělá veliký problém.

52:00
    U puku znovu Jokerit, který se snaží dostat do útočného pásma a vyrovnat zatím se mu to nedaří. Ale čas velice rychle utíká.

50:43
    Jokerit se snaží ze všech sil vyrovnat zatím se mu to nedaří a už má jen necelých deset minut na vyrovnání.

48:52

48:00
    Hra už běží a Jokerit je usazen v útočném pásmu. Zatím se jim nedaří překonat dnes skvělého Kalninse.

Nyní za bouřlivého aplausu je odveden z hrací plochy.

Dominik Zajan

Branky a nahrávky: 35. Darzinš (M. Redlihs), 42. Berzinš (Zile), 60. McMillan (Salmela) – 19. Tolvanen (Lepistö, Jormakka)

Dinamo Riga: Kalninš (Armalis) – Zile, Salmela, Balinskis, Galvinš, Stollery, Pujacs, Jerofejevs, Pavlovs – Indrašis, M. Redlihs, Darzinš – Skvorcovs, Razgals, McMillan – Meija, Batna, Gegeris – Bičevskis, Berzinš, Jevpalovs.
    Jokerit Helsinky: Rämö (Zapolski) – Lepistö, Andersén, Kivistö, Rissanen, Wirtanen, J. Jensen – Moses, Regin, H. Ikonen – Tolvanen, O'Neill, N Jensen – Jormakka, Norman, Palola – Huhtala, Niemi, Anttila – Joensuu, Mäki.

Rozhodčí: Belyaev, Kulakov – Mikhel, Sazonov