Philadelphia – Carolina 1:4 (kon.) | Boston – Pittsburgh 8:4 (kon.) | Florida – New Jersey 3:2 (kon.)
Dallas – Tampa 4:5 (po pr.) | Edmonton – Nashville 2:4 (kon.) | Arizona – Minnesota 5:3 (kon.)
San Jose – Chicago 7:2 (kon.) | Los Angeles – Columbus 5:2 (kon.)
Edmonton Oilers
2:4 (2:0, 0:2, 0:2)
Nashville Predators
Pátek 02.03.2018, 03:00 • Rogers Place, Edmonton • NHL

46:18
    Hra byla přerušena a na řadu přichází komerční přestávka, po které bude mít Nashville šanci otočit utkání na svou stranu. Ethan Bear dostal dvě minuty za hákování.

19:58
    Darnell Nurse byl dvě sekundy před koncem první třetiny vyloučen za hrubost, takže Nashville bude vstupovat do prostřední části utkání v přesilové hře.

18:25
    Kyle Turris dostal dvě minuty za hákování a Edmonton dohraje první část v přesilové hře, pokud ji nedokáže využít.

14:13
    Connor McDavid otevřel skóre dnešního utkání, nyní ale dostal dvě minuty za držení a Predators si po krátké komerční přestávce zahrají první přesilovou hru utkání.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 12. McDavid (Slepyšev, Benning), 20. Draisaitl (McDavid, R. Strome) – 37. Hartnell (Bonino, Järnkrok), 40. Arvidsson (F. Forsberg), 55. Arvidsson (F. Forsberg), 57. Watson (Hartman, Sissons)

Edmonton Oilers: Talbot (Montoya) – Nurse, Russell (A), Sekera, Bear, Klefbom, Benning – Lucic (A), McDavid (C), Slepyšev – Cammalleri, Draisaitl, Kassian – Puljujärvi, R. Strome, Åberg – Caggiula, Khaira, Pakarinen. Hlavní trenér: Peter Laviolette.
    Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi (C), Ellis (A), Ekholm (A), P. K. Subban, Jemelin, Y. Weber – F. Forsberg, Johansen, Hartman – Fiala, Turris, C. Smith – Hartnell, Bonino, Järnkrok – Watson, Sissons, Arvidsson. Hlavní trenér: Todd McLellan.

Rozhodčí: Chris Lee, Wes McCauley. Čároví: Travis Gawryletz, Steve Miller

Diváci: 18347