Zlín – Chomutov 5:2 (kon.) | Třinec – Pardubice 2:6 (kon.) | Sparta – Mladá Boleslav 6:2 (kon.)
Mountfield HK – Jihlava 2:4 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 7:2 (kon.) | Litvínov – Vítkovice 2:1 (po pr.)
Liberec – Plzeň 4:0 (kon.)
Berani Zlín
5:2 (3:1, 0:1, 2:0)
Piráti Chomutov
Pátek 02.03.2018, 17:20 • Zimní stadion Luďka Čajky, Zlín • Tipsport extraliga • 51. kolo

56:56
    Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Zdeněk Okál – 2 min. + 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Ronald Knot – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).

56:56
    Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Zdeněk Okál – 10 min. osobní trest, hrubost).
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Ronald Knot – 10 min. osobní trest, hrubost).

56:56
    Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Zdeněk Okál – 5 min. + osobní trest do konce utkání, zásah do hlavy nebo krku).
    56:06 Tomáš FOŘT - 5:2

56:06
    Zlín právě vstřelil branku!
    Domácí přidávají pátou branku v utkání a definitivně potvrzují svou dnešní výhru. Od modré čáry pálil v pádu TOMÁŠ FOŘT a poté trefil opuštěnou hostující branku – 5:2. Bez asistence.

55:52
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Dávid Skokan – 10 min. osobní trest + osobní trest do konce utkání, nesportovní chování).

55:42
    Oddechový čas si tentokráte bere domácí lavička.

53:59
    Dvořák je na střídačce a nyní to hosté zkusí se šesti hráči proti třem domácím.

53:59
    Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (David Nosek – 2 min., vysoká hůl).

53:21
    Poletín zavezl puk do útočného pásma. Hosté jsou v šesti a Dvořák je na střídačce. Piráti mají ponechanou výhodu.

51:09
    Hostující lavička si bere oddechový čas. Hosty nyní čeká čtyřminutová přesilová hra.

51:09
    Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Antonín Honejsek – 2 min. + 2 min., vysoká hůl).
    51:00 Michal POPELKA - 4:2

51:00
    A hned na to se dostali domácí do další šance. Po pravé straně ujel všem MICHAL POPELKA a poté svou střelou zblízka nedal Dvořákovi žádnou šanci a kotouč umístil přesně do levého horního rohu jeho branky – 4:2. Asistence: Tomáš Žižka.

48:38
    Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Tomáš Valenta – 2 min., vysoká hůl).

45:23
    Síly na ledě se ale bleskově srovnají. Vantuch inkasuje dvě minuty za držení a také on putuje na lavici hanby. Uvidíme tak hru ve čtyřech hráčích na obou stranách.

44:54
    David Šťastný dostává dvě minuty za hrubost a už sedí na trestné lavici. Dobrá příležitost pro Piráty, kteří mohou srovnat v přesilové hře.

39:28
    Juraj Valach byl mezi kruhy v dobré střelecké pozici, byl ale sražen Veselým k zemi a Piráti si zahrají přesilovou hru.
    35:54 Tomáš SLOVÁK - 3:2

35:54
    Piráti právě vstřelili branku!
    A kontaktní gól je na světě. Hosté už v klasickém počtu hráčů na obou stranách jsou zpátky ve hře. TOMÁŠ SLOVÁK od modré čáry plácl do kotouče a ten se nakonec přes klubko těl dostal za záda Kašíka a ten nemohl vůbec nic dělat – 3:2. Bez asistence.

33:41
    Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Jakub Ferenc – osobní trest do konce utkání, hození hole nebo předmětu + 2 min., podražení).

31:44
    Honejsek dostal přihrávku před odkrytou hostující klec a trestuhodně branku hostů minul!

28:49
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Juraj Valach – 2 min., sekání + 2 min., nesportovní chování). Trest odpyká Jakub Lauko.

28:46
    Freibergs s Hlavou se do sebe pustili a došlo na bitku. Oba kohouti si pak půjdou zchladit hlavy na trestnou lavici. Oba dostávají dvě minuty za hrubost a uvidíme hru ve čtyřech hráčích na obou stranách.

26:42
    Pavel Kubiš dostává dvě minuty za sekání a putuje na dvě minuty na trestnou lavici. Hosté tak mají ideální příležitost dostat se ke kontaktní brance v přesilové hře.

24:07
    Vondrka pak zahákoval soupeře a dostává dvě minuty. Nabízí tak domácím hráčům přesilovou hru.
    16:16 David NOSEK - 3:1

16:16
    No a je z toho třetí gól domácích, kteří si svůj dvoubrankový náskok berou zase zpátky. DAVID NOSEK dostal nabito kousek před modrou čáru a poté svou prudkou střelou dokázal prostřelit Dvořáka – 3:1. Asistence: Tomáš Fořt a Antonín Honejsek.

15:42
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Dávid Skokan – 2 min., krosček).

13:25
    Vladimír Růžička se dostal tváří v tvář Liboru Kašíkovi a jeho střela zblízka pak mohla znamenat vyrovnávací branku. Kašík ale kotouč udržel ve své výstroji a nyní hodně podržel svůj tým!
    11:35 Jakub SKLENÁŘ - 2:1

11:35
    Hosté svou přesilovou hru využívají a snižují na rozdíl jediné branky. JAKUB SKLENÁŘ se prodral až před domácí branku, kde Kašíkovi udělal blafák a poté zakončil do odkryté části jeho svatyně – 2:1. Poté ale v plné rychlosti narazil na mantinel a v jeho obličeji se objevil krvavý šrám. Bude tak muset být ošetřen. Asistence: Vladimír Růžička a Juraj Valach.

11:04
    Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Martin Matějíček – 2 min., nedovolené bránění).

05:18
    V brankovišti hostů dochází ke změně, odchází Štěpán Lukeš a mezi třemi tyčemi ho nahrazuje Tadeáš Dvořák.
    05:18 Michal POPELKA - 2:0

05:18
    A domácí hráči zvyšují svůj náskok a vedou už rozdílem dvou branek. MICHAL POPELKA dostal na levou stranu domácí branky přihrávku zpoza Lukešovy klece a poté svou střelou chomutovského brankáře překonává – 2:0. Asistence: Pavel Sedláček a Pavel Klhůfek.
    02:56 Jakub FERENC - 1:0

02:56
    Domácí si vytvořili další tlak a ten postupně sílil. Nakonec se pak dostal ke střele z prostoru mezi kruhy, kam si sjel JAKUB FERENC a jeho střela švihem pak prosvištěla za Lukešova záda – 1:0. Asistence: Pavel Klhůfek a Ralfs Freibergs.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 3. Ferenc (Klhůfek, Freibergs), 6. Popelka (P. Sedláček, Klhůfek), 17. Nosek (Fořt, Honejsek), 51. Popelka (Žižka), 57. Fořt – 12. Sklenář (V. Růžička, Valach), 36. Slovák

Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Ferenc, Freibergs, Nosek, Valenta, Žižka (A), Řezníček, Matějíček – Okál, Šťastný, Roberts Bukarts – J. Ondráček, Fořt, Honejsek – Kubiš (A), Fryšara, O. Veselý (C) – Klhůfek, Popelka, P. Sedláček.
    Piráti Chomutov: Š. Lukeš (6. Tadeáš Dvořák) – Knot, Valach, Dietz, Flemming, Szathmáry, Slovák, Mrázek – Koblasa, Smejkal, Skokan – Sklenář, V. Růžička, Vondrka (C) – Poletín, Huml (A), Vantuch – Lauko, Šťovíček, Hlava.

Rozhodčí: Roman Mrkva, Pavel Hodek – Vít Lederer, Jiří Gebauer

Diváci: 3 954