K. Vary – Jihlava 1:3 (kon.) | Sparta – Chomutov 5:4 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
HC Dukla Jihlava
Pátek 02.03.2018, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • DHL Extraliga juniorů • O umístění

55:51
    Dukla právě vstřelila branku!
    A Dukla je znovu ve vedení o dvě branky. Po nátlaku v útočné třetině překonal LUKÁŠ JINDRA Grančarova a čtyři minuty před koncem posouvá svůj tým blíže k vítězství. Bez asistence.

52:20
    Další trest pro Wallera, po zásahu protihráče do ramene rozhodčí odpískal dvě minuty za vysokou hůl.

43:46
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Norris – 2 min., podražení).

40:42
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Horký – 2 min., sekání).

38:41
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Energii se podařilo v přečíslení vyjet na Judu, po sérii střel když už brankář hostí ležel, tak se podařilo nadzvednout puk MARKU PASTYŘÍKOVI a domácí jsou znovu pozadu pouze o jeden gól. Asistence: Michal Horký, Lukáš Procházka.

37:53
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Jindra – 2 min., hákování).

26:52
    Chvíli poté co se dostal JOSHUA WALLER z trestné lavice, dostal kotouč na hůl a přokličkoval přes obranu, pak se mu podařilo trefit místo pod Grančarovovou rukou a posouvá tak Jihlavu do vedení o dvě branky. Asistence: Dominik Adam, Aleš Heinrich.

24:45
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Waller – 2 min., hákování).

15:52
    Jihlavě se podařilo obsadit útočné pásmo a z mezikruží se trefil nad Grančarovo rameno LUKÁŠ JINDRA. Asistence: Slavomír Kadleček, Aleš Krtek.

07:50
    Před bránou kombinovali dva karlovarští hráči, po několika pokuse se podařilo Judovi puk vyrazit a ukončil tak naděje domácích.

04:42
    Dukla si drží útočné pásmo a vyvíjí tlak na Energii, z otočky vystřelil Krtek, Grančarov ale zůstává nepokořen.

04:00
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Procházka – 2 min., vysoká hůl).

Jakub Mahr

Branky a nahrávky: 39. Pastyřík (Horký, Procházka) – 16. Jindra (Kadleček, Krtek), 27. Waller (Adam, Heinrich), 56. Jindra

HC Energie Karlovy Vary: Grančarov (Bajgar) – Přibyl, Pajk, Brabec, Vápeník, Kala, Klejna, Vodička – Horký, Tlačil, Salnikov, Pystyřík, Bečka, Halberštát, Janata, Hotěk, Habr, Procházka
    HC Dukla Jihlava: Juda (Šťastný) – Mareš, Trávník, Krtek, Vála – Kadleček, Jindra, Adam, Heinrich, Donda, Mejzlík, Strnad, Waller, Slabý, Peschout, Čermák, Norris

Rozhodčí: Šindel – Malý, Sedláček