Vlašim – Příbram 0:4 (kon.) | Pardubice – Vítkovice 4:1 (kon.) | Č. Budějovice – Varnsdorf 2:2 (kon.)
FC Sellier & Bellot Vlašim
0:4 (0:3)
FK Příbram
Středa 04.04.2018, 16:30 • Stadion v Kollárově ulici, Vlašim • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 17. kolo

Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji příjemný zbytek středečního dne. (18:20:48)

Hvizd hlavního rozhodčího ukončil dnešní utkání mezi Příbramí a Vlašimí. Zápas končí zaslouženou výhrou Příbrami 4:0. Domácí zápas ztratili v rozmezí pěti minut v prvním poločase.

90+1

90
    Dnešnímu zápasu bude podle sudího slušet ještě jedna minuta navíc.

87
    Zápas se již dohrává spíše z povinnosti. Domácí by sice rádi alespoň čestný zásah, ale Příbram chce zápas dokončit s nulou a vzdadu si nekomplikuje život.

85
    Žlutou kartu dostává Karel Soldát (1.FK Příbram).

81
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Antonín Fantiš, přichází Emmanuel Antwi.

79
    Příbram právě vstřelila branku!
    MIROSLAV SLEPIČKA si vzal před vápnem míč pod svou kontrolu a krásnou střelou s pomocí tyče překonal domácího brankáře.

78
    Slepičkův faul na Piška a rozehrávat bude Řehák z vápna.

76
    Domácí se ubránili, kteří mají šanci na svůj útok....

75
    Rohový kop Příbrami....

73
    Aktivita domácích ochabla a dlouhou dobu nebyl v permanenci brankář Boháč, který chytá první jarní bronz.

70
    Milan Kadlec zkusil překvapit Boháče z větší vzdálenosti, ale jeho pokus se snesl mimo branku.

69
    Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Oskar Fotr, přichází Christian Frýdek.

69
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Roman Květ, přichází Karel Soldát.

68
    Grajciar míří nad branku.

68
    Po faulu Štochla velmi zajímavá situace pro rozehrání přímého kopu pro hosty.

67
    Dnešní utkání sleduje 725 diváků.

65
    Skácelův centr odvrátil Řehák pouze k Zápotočnému, který střílel na branku, ale domácí brankář se stihl přemístit.