Brighton – Arsenal 2:1 (kon.) | Manchester City – Chelsea 1:0 (kon.)
Neděle 04.03.2018, 14:30 • Falmer Stadium • Anglická Premier League • 29. kolo

To je z mé strany vše. Já vám děkuji za pozornost a budu se těšit zase někdy příště.
    Utkáním vás provázel Ondřej Zoubek. (16:31:11)

Držení míče: 32 % : 68 %.
    Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 5:2. Rohy: 6:11. Ofsajdy: 6:0. Fauly: 13:12.

Žádný tlak se už nekonal. Byli jsme svědky skvělého utkání, ve kterém padaly branky pouze v prvním poločase, ale ani v tom druhém jsme se rozhodně nenudili.
    Stoper Dunk uklidil míč do sítě po rohovém kopu už v 7. minutě, o zhruba dvacet minut později pak skvěle hrající Glenn Murray zvyšoval na 2:0. Nebýt Aubameyanga, který ve 40. minutě snížil na 2:1, bylo prakticky rozhodnuto.
    I přes mnoho šancí na obou stranách se už výsledek utkání nezměnil a "Racci" si tak ponechali všechny 3 body doma.

90+7

90+6
    Petr Čech likvidoval 7 střel, které na něho vypustili hráči domácích. Se dvěma si však neporadil, zejména pak druhá branka mu asi nedá dlouho spát.

90+6
    Brankář Ryan dneska lapil 6 pokusů, které na něho letěly. Svému týmu zatím hodně pomohl.

90+5
    Obrana domácích dnes pracuje opravdu znamenitě. I další přímý kop odvrátila hravě.

90+4
    Aubameyang se dostal do zakončení skoro v malém vápně, jeho pokus z otočky však Ryan likviduje!

90+2
    Sudí Attwell nastavuje rovných 7 minut, což je naprosto adekvátní ke zdržení, které na hřišti proběhlo.

90+1
    Wilshere pálil z velkého vápna dosti nepřesně, tak takhle to nepůjde.

89
    Özil natáhl zpoza vápna ke střele, byla ale zablokována. Bude se tak kopat rohový kop.

88
    Glenn Murray se hnal do dalšího brejku, ale opravdu nevím, jestli je to právě on, který se hodí na závěr utkání. Znovu to vypadalo, že půjde sám na Petra Čecha, ale rychlost mu to nedovolila.

86
    Střídání v týmu Brighton & Hove Albion FC: ze hřiště odchází Pascal Groß, přichází Beram Kayal.

85
    Hráči Brightonu, konkrétně to byl Murray, dopravili míč do brány, a to po akci, která byla velmi pohledná! Pomezní sudí ale správně zdvihnul praporek na znamení ofsajdu.

84
    Arsene Wenger se snaží alespoň v závěru ještě oživit své svěřence dvojím střídáním. Závěr bude ještě velmi vypjatý.

83
    Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Henrich Mchitarjan, přichází Héctor Bellerín.

83
    Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Calum Chambers, přichází Edward Nketiah.

81
    Gross se hnal do rychlého kontru, přičemž byl nakonec u pokoplého míče dříve Mustafi. Vypadalo to, že by se měl zahrávat rohový kop, ale pomezní sudí měl trochu jiný pohled.

79
    Mchitarjan a Kolašinac sice vymysleli hodně zajímavou akci na levém křídle, co jí ale chybělo byla přesnost. Ta ostatně chybí hráčům Arsenalu opravdu celý zápas.