Burnley – Everton 2:1 (kon.) | Leicester – Bournemouth 1:1 (kon.) | Southampton – Stoke 0:0 (kon.)
Swansea – West Ham 4:1 (kon.) | Tottenham – Huddersfield Town 2:0 (kon.) | Watford – West Brom 1:0 (kon.)
Liverpool – Newcastle 2:0 (kon.)
Burnley FC
2:1 (0:1)
Everton FC
Sobota 03.03.2018, 13:30 • Turf Moor • Anglická Premier League • 29. kolo

86
    Takový závěr si fotbalisté Evertonu nejspíš nepředstavovali. V 80. minutě inkasovali gól na 2:1 a v 86. minutě musí přijmout fakt, že budou zápas dohrávat pouze v deseti hráčích, protože Williams dal ve vápně loktem svému protihráči do obličeje a od rozhodčího vyfasoval červenou kartu.

36
    Máme tu další žlutou kartu, tentokrát jí byl potrestán Westwood.

26
    Máme tu první žlutou kartu dnešního utkání, potrestaný byl Calvert-Lewin, který ostře zajel do svého protihráče.