Troyes – PSG 0:2 (kon.) | Amiens – Rennes 0:2 (kon.) | Angers – Guingamp 3:0 (kon.)
Méty – Toulouse 1:1 (kon.) | Saint-Étienne – Dijon 2:2 (kon.)
FC Méty
1:1 (1:0)
Toulouse FC
Sobota 03.03.2018, 20:00 • Stade Saint-Symphorien, Mety • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 28. kolo

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 5:11. Rohy: 4:9. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 7:14. (21:56:22)

Tři nastavené minuty jsou minulostí a společně s nimi také celý zápas. Pohledný úvod zápasu z obou stran rychle pominul, po půlhodině hry se ale začali více prosazovat domácí fotbalisté. Po centru Mathieua Dosseviho se dostal k hlavičce Nolan Roux, který si již věděl z blízkosti rady. Ještě před poločasovým hvizdem ale oslabil domácí tým nesmyslným skluzem Julian Palmieri, který tam musel po červené kartě předčasně do sprch. Ve druhém poločase to už bylo jen na jednu branku. Mety dlouhou dobu vzdorovaly, ale vyrovnání pět minut před koncem přece jen přišlo. Po přistrčení od Durmaze se prosadila dělovkou do horní části branky Kelvin Amian. V závěru se ještě domácí pokoušeli vzít si vedení zpět, ale Lafonta už nepřekonali.

Mety si připisují druhou remízu v řadě a jsou stále jasně poslední. Pro Toulouse to je dokonce třetí remíza, ale hosté jsou na tom v sestupové loterii o něco lépe.

90+3

90+3
    Durmaz dostává žlutou kartu ve třetí minutě nastavení za příliš mnoho gestikulace k hlavnímu rozhodčímu.

90+3
    Domácí vrhli všechny zbytky sil do útoku. Dossevi předběhl na pravé straně bránícího Moubandjeho, který ho musel následně faulovat.

90+2
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase tři minuty.

90+1
    Domácí nyní vsadili na útok. Po nepřehledné situaci v pokutovém území pálil Niane v dobré pozici, ale trefil jen bránícího Diopa. Domácí se ještě dožadovali pokutového kopu, ale hlavní rozhodčí byl blízko a nechal hru pokračovat.

90
    Kawašima si pohlídal prudký pas z levé strany. Sebral balon z trávníku a může rozehrál, ale samozřejmě nikam nespěchá.

89
    Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Emmanuel Rivière, přichází Opa Nguette.

89
    Riviere si hned za půlící lajnou nepohlídal ofsajdové postavení. Domácí ale získali znovu další čas do konce zápasu.

88
    Toivonen udeřil soupeře loktem a je za to odměněn žlutou kartou.

87
    Tlak hostujícího celku ale s vyrovnávací brankou nepolevuje. Hosté se stále ženou do útoku, ale nyní nepřihrál přesně Durmaz a domácí tak mohou znovu ušetřit několik sekund.
    85. Kelvin AMIAN - 1:1

85
    Toulouse právě vstřelilo branku!
    Je srovnáno! Tlak Toulouse přináší druhou branku zápasu. Durmaz skvěle zavezl balon až k brankové lajně, poté zpětnou přihrávkou našel KELVINA AMIANA, který dělovkou poslal míč do sítě od břevna. Kawašima byl na brankové čáře zcela bez šance.

85
    Tlak Toulouse se znovu zvyšuje. Po rohovém kopu z pravé strany centroval na zadní tyč Durmaz, ale hlavičkující Gradel netrefil balon ideálně.

83
    Zhruba posledních deseti minut zápasu i s nastavením pro oba týmy. Mety brání jednobrankové vedení, ale Toulouse chce proti deseti domácím minimálně srovnat krok.

82
    Domácí chtěli ušetřit co nejvíce času a tak rozehráli jen do kombinace, ale hned druhá Dosseviho přihrávka jde za brankovou lajnu.

81
    Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Nolan Roux, přichází Ibrahima Niane.

81
    Mety bojují co to jen jde. Po dalším výpadu po pravé straně musel zasáhnout v obraně také Issa Diop. Domácí tým bude pokračovat rohovým kopem.