Liberec – Karviná | 2:2 (kon.) | | | Olomouc – Slovácko | 1:0 (kon.) | | | Jihlava – Teplice | 3:1 (kon.) |
Zlín – Jablonec | 0:4 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Slavia | 0:3 (kon.) |
Burnley – Everton | 2:1 (kon.) | | | Leicester – Bournemouth | 1:1 (kon.) | | | Southampton – Stoke | 0:0 (kon.) |
Swansea – West Ham | 4:1 (kon.) | | | Tottenham – Huddersfield Town | 2:0 (kon.) | | | Watford – West Brom | 1:0 (kon.) |
Liverpool – Newcastle | 2:0 (kon.) |
Villarreal – Girona | 0:2 (kon.) | | | Sevilla – Ath. Bilbao | 2:0 (kon.) | | | Leganés – Malaga | 2:0 (kon.) |
La Coruňa – Eibar | 1:1 (kon.) | | | Real Madrid – Getafe | 3:1 (kon.) |
Schalke – Hertha | 1:0 (kon.) | | | Frankfurt – Hannover | 1:0 (kon.) | | | Augsburg – Hoffenheim | 0:2 (kon.) |
Hamburg – Mohuč | 0:0 (kon.) | | | Wolfsburg – Leverkusen | 1:2 (kon.) | | | RB Lipsko – Dortmund | 1:1 (kon.) |
Spal – Bologna | 1:0 (kon.) | | | Lazio – Juventus | 0:1 (kon.) | | | Neapol – AS Řím | 2:4 (kon.) |
Troyes – PSG | 0:2 (kon.) | | | Amiens – Rennes | 0:2 (kon.) | | | Angers – Guingamp | 3:0 (kon.) |
Méty – Toulouse | 1:1 (kon.) | | | Saint-Étienne – Dijon | 2:2 (kon.) |
Zlaté Moravce – Trenčín | 1:4 (kon.) | | | Prešov – Ružomberok | 0:0 (kon.) | | | Nitra – Slovan Bratislava | 0:1 (kon.) |
Michalovce – Žilina | 1:0 (kon.) | | | Dunajská Streda – Trnava | 0:0 (kon.) | | | Senica – Podbrezová | 1:0 (kon.) |
Č. Budějovice – Frýdek-Místek | 1:1 (3:2 po pen.) | | | Zlín – Mladá Boleslav | 1:2 (kon.) | | | Příbram – Slavia | 2:2 (2:4 po pen.) |
Teplice – Pardubice | 2:0 (kon.) | | | Olomouc – Brno | 1:1 (3:1 po pen.) | | | Bohemians 1905 – Slovácko | 2:2 (5:4 po pen.) |
Plzeň – Opava | 6:0 (kon.) |
Olomouc – Brno | 0:2 (kon.) | | | Č. Budějovice – Frýdek-Místek | 0:0 (kon.) | | | Zlín – Mladá Boleslav | 0:1 (kon.) |
Příbram – Slavia | 1:3 (kon.) | | | Teplice – Pardubice | 0:0 (kon.) | | | Bohemians 1905 – Slovácko | 1:4 (kon.) |
Plzeň – Opava | 3:0 (kon.) |
Eindhoven – Utrecht | 3:0 (kon.) | | | Excelsior – Alkmaar | 1:2 (kon.) | | | Heerenveen – Willem II | 2:0 (kon.) |
Breda – Feyenoord | 2:1 (kon.) |
Club Brugge – Kortrijk | 2:1 (kon.) | | | Standard – Mechelen | 3:2 (kon.) | | | Gent – Oostende | 2:3 (kon.) |
Mouscron – Lokeren | 1:2 (kon.) | | | Waregem – Anderlecht | 2:3 (kon.) | | | Charleroi – Sint-Truiden | 0:0 (kon.) |
Antverpy – Eupen | 2:0 (kon.) | | | Waasland-Beveren – Genk | 0:1 (kon.) |
Feirense – Boavista | 3:0 (kon.) | | | Benfica – Marítimo | 5:0 (kon.) | | | Estoril – Braga | 0:6 (kon.) |
Linz – Sturm Graz | 0:2 (kon.) | | | Austria – Wolfsberger | 2:0 (kon.) | | | Mattersburg – Admira | 3:2 (kon.) |
St. Pölten – Rheindorf Altach | 1:2 (kon.) |
CSKA Moskva – Ural | 1:0 (kon.) | | | Zenit – Perm | 0:0 (kon.) | | | FK Krasnodar – Rostov | 3:1 (kon.) |
Śląsk – Nowy Sącz | 0:0 (kon.) | | | Korona – Pogoň | 0:0 (kon.) | | | Piast Gliwice – Zabrze | 1:0 (nedohr.) |
konec
NAC Breda
2:1
(1:1)
Feyenoord Rotterdam
60
|
Hosté budou zahrávat přímý kop zhruba z osmadvaceti metrů. Arno Verschueren navíc vyfasoval od rozhodčího žlutou kartu.
|
|
48
|
Domácí budou kopat pokutový kop! Brad Jones navíc vyfasoval od rozhodčího žlutou kartu.
|
|
36
|
Hosté budou zahrávat velice zajímavý přímý kop těsně za hranicí vápna soupeře. Pablo Marí navíc vyfasoval od rozhodčího za tento faul žlutou kartu.
|
|
29
|
Eric Botteghin fauloval na vlastní polovině Sadiqa a od rozhodčího vyfasoval první žlutou kartu v dnešním utkání.
|
Branky:
23. Ambrose, 49. Sadiq (pen.) – 17. Toornstra
Držení míče: 32 % : 68 %.
Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 4:14. Rohy: 1:11. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 12:13.
Rozhodčí: Bas Nijhuis – Robin van de Ven, Joost van Zuilen
Diváci:
Karty: 36. Marí (BRD), 60. Verschueren (BRD) – 29. Botteghin (FEY), 48. Jones (FEY)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 32 % : 68 %.
Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 4:14. Rohy: 1:11. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 12:13.
NAC Breda:
N. Bertrams – Sporkslede, Mets, Marí (C), Angeliño – García, Verschueren – Ambrose, Agyepong (65. Nijholt), Fernandes (69. Korte) – Sadiq (84. Brusselers).
Náhradníci: Birighitti, Niemczycki – Brusselers, Horsfield, Koch, Korte, Meijers, Nijholt, te Vrede.
Trenér:
Feyenoord Rotterdam: Jones – Diks (84. Vente), Botteghin (C) (69. van Persie), van Beek, Haps – Tapia, Toornstra, Vilhena – S. Berghuis, N. Jörgensen, Boëtius (84. Basaçikoglu).
Náhradníci: Bijlow, Ten Hove – Nieuwkoop, S. Amrabat, Malacia, van Persie, Basaçikoglu, Vente.
Trenér:
Náhradníci: Birighitti, Niemczycki – Brusselers, Horsfield, Koch, Korte, Meijers, Nijholt, te Vrede.
Trenér:
Feyenoord Rotterdam: Jones – Diks (84. Vente), Botteghin (C) (69. van Persie), van Beek, Haps – Tapia, Toornstra, Vilhena – S. Berghuis, N. Jörgensen, Boëtius (84. Basaçikoglu).
Náhradníci: Bijlow, Ten Hove – Nieuwkoop, S. Amrabat, Malacia, van Persie, Basaçikoglu, Vente.
Trenér:
Rozhodčí: Bas Nijhuis – Robin van de Ven, Joost van Zuilen
Diváci:
Martin Penker